TaanStari

TaanStari

Michal Černý

okres Hradec Králové
Mistr Kazekiri no Taan Stari von Manaan, Velectěný Velkoimperátor, Velitel Vesmíru

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51
    • 12.4.2017  14:45
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

"But really, I was learning the fight scenes 15 minutes before we actually shot them because the schedule was so tight." - Finn Jones

• 12.4.2017  14:42
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Zkrátit, vynechat některé subploty a bylo by to super.

• 10.4.2017  19:42

I přes dementně sestříhanou akci to působí (po vzoru Saw 7) jako příjemné "konečně už je konec".

• 10.4.2017  18:09

3* za Hawkeyeovi a Waspiny hlášky a 1* za tu náplavu okolo. :) Je to fakt super.

• 10.4.2017  18:08
    Legion (TV seriál) (2017)

Wow. To byl zajímavý trip. Hotovo za dva dny. Aubrey Plaza v roli dokonale ušité na míru. Akorát teda ten démon, on jako ze začátku působí (v mezích) děsivě, ale když se ukáže v plném světle, vypadá jak otrhanej vyžranej houmlesák, s tím si mohli třošku víc vyhrát. Nejvíc se teď bojím, aby z druhé série neudělali obyčejný akční CGI fest.

• 10.4.2017  17:32

Utíkalo to dobře, koukalo se na to pěkně, akorát ten závěr to zkurvil...

• 10.4.2017  17:28
    Propast (1989)

Film skvělý, ale dabing byl peklo.

• 5.3.2017  15:56
    Pasažéři (2016)

U romantického space fantasy asi nemá cenu řešit, že odstředivá (a i setrvačná) síla patrně funguje jen když jde proud, že použití dveří jako "tepelného štítu" nevede k vytvoření lidské křížaly a podobně. Zaměřím se tedy na úplně něco jiného - všimli jste si, jak nechutně otravný je hlas Lawrence v určitých vypjatých polohách? Myslím takové to prasečí kvičení říznuté alkoholikem, dusícím se vlastními zvratky, to bylo fakt peklo. Mimochodem Logitech sice vyrábí kvalitní periferie, ale v lodi za miliardy působí joystick za $40 jako pěst na oko. Není po 10 letech trošku pozdě na product placement? :)

• 2.3.2017  21:36
    Zmizelá (2014)

No do prdele, to bylo zklamání. Kdyby to nebylo tak děravé, tak bych ten absolutně antiklimaktický konec bral. Ale někdo mě údajně jebne po kebuli a doktoři mají úplně v píči? To by se nestalo snad ani u nás... Desi neměl žádné alibi v době únosu? A držel jí svázanou? Jak potom mohla udělat to divadýlko na kameru? A pokud nebyla svázaná, proč neutekla oknem (kterým by proskočil i slon)? Jako pohádka o síle médií je to dost odfláknuté.

• 28.2.2017  02:14
    Ant-Man (2015)

Jedna z nejzábavnějších Marvelovek.

• 26.2.2017  18:48
    Hlasy (2014)

Dalo by se z toho vytřískat mnohem víc, hlavně atmosféra úplně chybí.

• 21.2.2017  03:54

Královsky jsem se pobavil, i když asi ne tím způsobem, kterým tvůrci zamýšleli. Dialogy typu "Máš zahradu?" - "Mám.", podpořené prkenným dabingem, ještě k tomu když se tam prohání postavy se jmény jako Felix Faust nebo Bažináč, tomu se prostě nejde nesmát.

• 21.2.2017  02:30

Nejvíc mě pobavila scéna s včelí královnou, zbytek takový průměr, od nich bych čekal trochu víc.

• 19.2.2017  23:47
    Paprika (2006)

No, vypadalo to hezky, ale moc jsem to nepochopil a nakonec jsem i usnul. Připadá mi, jako by tam plno věcí prostě chybělo, asi jako když se snažili sprasit 850 minut Death Notu do 210 minut Relightu. Vzhledem k výše uvedeným poznatkům a za použití vysoce pokročilého reverzního inženýrství jsem dospěl k závěru, že by Paprika mohla být dobrá, kdyby jí dali prostor seriálu.

• 19.2.2017  22:39

Dlouho jsem se k tomuhle filmu nemohl dokopat, protože podle posteru to vypadá spíš jako pokračování Timecopa. Ale není, vlastně je to jeden z nejoriginálnějších filmů (byť podle předlohy), který jsem v poslední době viděl. *SPOILER* Příběh o chlapovi, který je svým vlastním otcem, matkou i dcerou, bombovým atentátníkem, ale i agentem, který ho má chytit.

• 13.2.2017  20:21

Plochý záporák (jak mohli promrdat takový herecký potenciál???), plochá Tilda (get it?), nepřesvědčivý Mordo. A ten debilní plášť jako by připomínal, že Marvel opravdu patří pod Disney, stejně jako snad nejhorší implementace "vtipných" scén v celém MCU. A Dormammu? Proč ho nemohli udělat tak, aby připadal děsivý aspoň té věkové kategorii, pro kterou je tenhle film primárně určen? Vždyť to byla jen textura Thanose naplácnutá na ksicht Groota... Takhle přece Dormammu nevypadá. Takhle se mnou naposled vyjebali Foxové před 7 rokama, když jsem se těšil aspoň na toho Galactuse. Ale krom něj a jeho přehnaně barevné "temné dimenze" to bylo vizuálně fajn, je vidět, že si na vykrádání Počátku opravdu dali záležet (stejně jako si scénáristi dali práci s vykrádáním prvního Nolanova Batmana). Ale nevadí, ti nejlepší přece kradou, hlavně když to funguje. A tohle funguje, ale spíš jen jako návnada na dvojku, kde bude Doctor Strange už ztotožněný se svým novým statutem a Mordo se snad ukáže jako vícerozměrná Loki-like postava.

• 11.2.2017  19:08

Tohle má o procento míň, než Skrytá hrozba? Jste retardovaný nebo co?

• 7.2.2017  02:25

Nedávno jsem na to koukal znova a no... je to prostě už starý... Nekonečné zásobníky jsou k smíchu. Hodnocení nechávám z nostalgie.

• 7.2.2017  02:21

Chválím soundtrack. :P

• 7.2.2017  02:16
    Smrt ve tmě (2016)

Convenient > convenient > convenient > convenient > convenient > convenient > convenient > convenient > convenient > convenient > convenient > convenient. Takhle nějak se posouvá děj tohoto filmu.

• 7.2.2017  02:10
    Westworld (TV seriál) (2016)

Těžko hodnotit po jedné sérii, která neřekla takřka nic. Zatím dojem jednoznačně pozitivní, ale tohle bylo fakt jen takové 10 hodinové intro do světa Westworldu. Uvidíme, co přinesou další série a jak dlouho tenhle seriál vůbec vydrží.

• 7.2.2017  02:05

Nekompromisní, brutální, čistá akce. Pokud chcete něco trošku horšího, ale zase sci-fi, koukněte na Dredda. :)

• 7.2.2017  02:01
    Zátah 2 (2014)

Moc mě to nebavilo, čekal jsem přímočarou akci jako v jedničce a popravdě jsem ve své míře intoxikace nepochopil, kdo je proti komu a proč. A akce byla místama prostě přehnaná, jak nějaká Bollywoodská mrdka.

• 7.2.2017  01:54

Přítelkyně mě donutila koukat na to s dabingem. Věřím, že kdybych to viděl v originále, dal bych vyšší hodnocení. A vůbec, tohle je stejně asi nejlepší animáček, co kdy DC nebo Marvel vypotili.

• 7.2.2017  01:50
    Proboha! (2008)

I když mu párkrát dojde dech, musím dát 5*. Jako ateistický fundamentalista. :)

• 25.1.2017  02:05

Pokud hledáte dokument o Holmesovi, je tam toho zoufale málo, v podstatě nic, co by nebylo na Wikipedii (samozřejmě na té anglické).

• 25.1.2017  01:55

Kvalitně zahrané, napětí udrží celou dobu, ale kazí to pár logických děr závěr tak nějak vyšumí do klasického klišé. Hodnotím lehce pozitivně, ale Lovec trollů byl úplně jiná třída.

• 25.1.2017  01:42

Jako Tina Fey, balancující mezi komedií a tragédií a naprosto průměrný.

• 11.1.2017  03:53

Bizarní podívaná.

• 5.1.2017  13:03

Filmový Warcraft jde ve stopách WoWka - totiž prznění lore původních strategií tak, aby to strávil i ten největší idiot. Orkové jsou udělaní dobře, dokud nezačnou bojovat - potom se z toho stává uhopsaná omalovánka. A ty lidské zbroje? Že ve hrách vypadají, jak vystříhané z kartonu, neznamená, že to bude vypadat dobře i ve filmu. Warcraft měl být spasitel, vzor pro příští adaptace, ne další šablonovitý humus. Škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51