Starman (1984)

Nebylo to špatné, jen mě to prostě nějak 'nechytlo'.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Po opětovném shlédnutí musím konstatovat, že první série byla dokonalá. Druhá se snažila moralizovat a začala mě nudit. Ve třetí už scénáristé nevěděli co by...a čtvrtou jsem viděl asi půlku a už to prostě není ono.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První serie byla ve své podstatě dobrá a po většinu času mě bavila 4*. Ovšem poté jsem shlédl i druhou a část třetí (chtěl jsem vědět jak že to vlastně skončí) a to už bylo těžké zklamání. No a pak ten vznik velice vtipné série čtvrté...

Spalovač mrtvol (1968)

Výborný film s atmosférou tak chladnou jako ledovce před globálním oteplováním.

Bathory (2008)

Nejlepší letošní film slovensko - česko - maďarské koprodukce. Mimochodem - ať žije Bolek Polívka.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Určitě dobrá podívaná, která bohužel nebyla "nabušená" po celou stopáž, což se ale dalo čekat. Hodnocení je na hranici 3*/4*. Jelikož jsou pro mně Simpsonovi fenoméném nakonec se přikláním k lepšímu hodnocení.

Chuck Norris: Karate Kommandos (1986) (seriál)

Větší hardcore sem neviděl. Sice sem zahlíd jen pár ukázek z youtube, ale ty mluví za vše:D

Komando (1985)

Na tomhle sem vyrůstal:D nelze zapomenout na sekání trávníku rotačákem

Zásah z pekla (1994)

Kult mého dětství. Přišlo mi to jako strašidelné, ale obávám se, že pokud bych viděl jen jednu scénu tohoto díla dnes, tak bych se neudržel a televizi musel prohodit oknem.

Ovládací panel