Následníci (2015) (TV film)

Toto sa naozaj oplatí pustiť si, hlavne keď neviete, čo od toho čakať. Pesnička Rotten to the core ma hneď chytila za moje čierne srdiečko a správne ma naladila. Trochu ma sklamal koniec, keď všetci chceli byť dobrými... Ale tak je to Disney, čo iné čakať, že? Herecké výkony tiež dosť tragické, ale dokázala som sa cez ne preniesť, takže som si užila celkom zaujímavý a povedala by som, že aj trochu originálny film. PS: Áno je to shit, ale niekedy si človek aj také musí užiť.

Oddělen (2011)

Naozaj silný film, s výrokmi, ktoré vás vedia zasiahnuť a donútiť premýšľať. Na druhú stranu, vie aj veľmi dobre zabiť dobrú náladu a pocit zo sveta. Ale určite by som ho mala pustiť sestre na pedagogickej, to jej pomôže rozhodnúť sa, či by mala odísť :D

Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

Hovorím si, pozriem si to kvôli zlepšeniu španielčiny. Čakala som, že to nebude nič svetové, ale čo som nečakala bola taká obrovská kravina. Ku koncu som si pokladala stále častejšie otázku: "načo sa tu preboha pozerám?" Jasné, miestami ma to pobavilo, ale naozaj len miestami. Myslím, že niekto sa pri tvorení tohto filmu nechal až príliš uniesť pravdepodobne tvrdými drogami.

Tak už mě sakra polib, pitomče (2013)

Jeden z tých lepších romantických filmov, zo začiatku sa mi nepáčil vôbec výber hercov, ale po čase som si zvykla a dokonca som si ich obľúbila. Taktiež ma bavilo počúvať ten jazyk, ale aj film samotný pobaví. Navyše mihli sa tam aj veľmi pekné myšlienky a keď si prechádzate niečim podobným, možno sa vám to bude hodiť + lepšie sa zžijete s postavami. Takže veľmi príjemný zážitok a pokiaľ máte akú takú romantickú dušu, určite si ho pozrite.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Tešila som sa a nakoniec som sa aj dočkala. Film je úplne úžasný, hlavne s takým pekným chlapcom v obleku, ktorý je ešte aj tajný agent s dobrým srdom. No komu by sa nepáčil? :D Ale Colin Firth mal tiež niečo do seba. Táto rola mu neskutočne sadla. Najviac sa mi páčilo, že to bolo také ľahké, veľa vtipov a zároveň dobrý "akčňák". Dúfam, že urobia aj ďalšiu časť (ale samozrejme, možno bude lepšie ak aj neurobia, ľahko by to mohli pokaziť.)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

WTFFF?? I mean... wtf? :D Stále neviem či som ten film ohodnotila správne, lebo buď je dosť dobrý alebo dosť strašný. Každopádne, niečo osviežujúce vo svete filmov.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Wohooo konečne sú tu a ja som sa v kine usmievala od ucha k uchu ako tá divná mačka z Alice z krajiny zázrakov, už od prvej scény. Nie len pre tie skvelé vtipy, čo hádzali po celý film, ani pre tie úžasné nahé hrude, ale preto, že sa vrátili ako zohraný (jasné, ešte mali čo dolaďovať) tím. Akčné scény boli úžasné, často som mala chuť siahnuť po niekom vedľa a stlačiť mu ruku, lebo adrenalín, ale nakoniec som len s veľkými očami hľadela na plátno a stískala svoje vlastné ruky. Jednoducho skvelé... aj keď svoje určite urobilo aj to, že som taký Marvel-fanúšik. A teraz už len opäť čakať, aj keď ukážka nového avengers tímu, sa mi moc nepozdáva, ale možnože ma milo prekvapia.

Interstellar (2014)

Úžasné. Hlavne keď si predstavíte, že by ste mali byť v ich koži, vtedy vás to naozaj dostane. Matthew bol skvelý výber a príbeh mal aj nejaké neočakávané zvraty, takže bez dychu zostanete nemálokrát. Síce sa mi nechcelo pozerať tento film, pozrela som si ho a neľutujem. Predpokladám, že som naň nemala chuť vďaka Gravitácii, ktorá možno nebola zlá, ale na taký druh filmu, treba mať naozaj náladu. No toto bolo niečo úplne iné a náladu vám určite navodí aj sám, takže ak ste ho ešte nevideli, mali by ste to rýchlo napraviť.

Vlk z Wall Street (2013)

Pred týmto filmom by ľuďom mali dať varovanie ohľadne nadávok, pretože ešte týždeň potom som mala chuť dať do každej vety aspoň jednu. Leonardo Všetkošuk DiCaprio podával dobrý výkon, aj keď sa chudák musel nakričať a výber hudby sa mi tiež páčil. Trochu zdĺhavé, ale predsa zabaví.

Hacker (2015)

Keď som nemohla ísť do kina na Blackhat, bola som sklamaná. Teraz sa to však konečne dostalo na net a ja som po pozretí ďakovala, že som za to nevyhodila peniaze. Jasné, Chris Hemsworth na veľkej obrazovke, jeho nahá hruď a krásne oči by neboli zlé, ale zostatok nič moc. A pritom to malo taký potenciál! Milujem nerdov a tak ma hneď pritiahol názov blackhat, keďže to dokonca značí aj zlého hackera, v podstate taký "bad boy" a vieme aký je to magnet na ženy, navyše keď je to Chris. Plus veľa akcie a k tomu nejaká tá romantika... takže nevyužitý potenciál. Keby sa to aspoň snažili zachrániť záverečnou scénou, ale tá bola ešte slabšia ako tie ostatné (aj keď jedna bola celkom nečakaná a aj dobrá). Moje rozhodnutie dať tri (slabé) hviezdičky potvrdila aj trikrát položená otázka, či už to končí. To už vtedy viete, že niečo naozaj nie je v poriadku.