Příšerky s.r.o. (2001)

Nechápem prečo, ale každý udáva, že je to rozprávka pre deti. Ale asi málokto si uvedomuje, že v každom z nás je malé dieťa. Takže ja som sa veľmi bavil. Postavičky a hlášky pre deti mali samozrejme podtext aj pre dospelých.4,5*

Roming (2007)

Prečo mám pocit, že keby nebolo cigána Polívku, tak by tento film stál za veľké......určite nie pochvaly a slávu.

Bourneovo ultimátum (2007)

Málokedy sa stáva, že aj posledná časť trilógie je minimálne tak dobrá ako prvá časť. V tomto prípade sa táto výnimka naskytla. Že by sa nám naskytlo obdobie voľnosti a pohody, kedy sa náš agent nemusí pozerať dozau a kryť chrbát? Ako z nás každy pozná Hollywood, taktiež si myslím, že nie.

Suprhrdina (2008)

Asi najdlhšie som pri tomto filme rozmýšlal, že koľko * mu udelím. Zhrnúť sa to dá veľmi jednoducho: nulová pridaná hodnota, jednotkové Scary Movie. Z tejto matiky mi napokon vyšli 2*.

VALL-I (2008)

Tak skvelá vecička, že ešte aj po ceste domov z kina som si pokrikoval wall-e. Jeden z mála filmov, kde sa toho vela nenahovorilo, a predsa vám mal film čo povedať.

Monstrum (2008)

Jak bol tajuplne tento snímok prezentovaný, tak tajuplne aj skončil. Film plný kontrastov, kde vás jedna scéna dostane úplne do varu a ste vo vytržení a hneď na to vás ďalšia scéna úplne schladí. Moj konečný pocit 3,5*

Já, legenda (2007)

Po vzhliadnutí alternatívneho záveru sa musí názor meniť. Už sa kloním iba k tomu, že to je iba priemerná zmeska scén z iných vcelku zaujimavých diel.

Tohle u nás neděláme (2005) (TV film)

Príjemná rodinná vecička na oddych, ale nič viac od toho neočakávajte. Už dopredu presne viete, čo, kde, a hlavne ako sa sa stane a skončí.

Inkvizitor (2005)

No dobre ako boli tam niketoré veci, ktoré stáli za to. Mimo celý stupidný príbeh a stupidné strilačky tam bola nádherne zobrazená realita ruských "tradícií" v mafianskych kruhoch, čo ozaj stálo za tú *.

Americká kletba (2005)

Film, ktorý sa celú dobu točil okolo ničoho. Tak dobrý námet a bol spracovaný asi tak do záverečných 15 minút.Herecké výkony boli veľmi dobré, len ten dej zaostával za nimi. Lakačky boli teda na slušnej úrovni, len niektoré dej posúvajúce momenty boli dosť zbastačené, čím klesla aj úroveň celého filmu. 2,5*

Ovládací panel
2 body