Predátor: Kořist (2022)

Tak v skratke. Herecké výkony nula bodov. Hlavná hrdinka ako klon Majky z Gurunu s Orlím pierkom. Európsky dobyvatelia - chápem že ich chceli vykresliť ako drsňákov  možno niečo ako Revenant, ale boli z toho piráti z Karibiku z Aliexpressu. Digitalizácia zvierat? To si robia prdel? Veď v PC hrách z pred desať rokov sa to hýbalo autentickejšie. Bojové scény? ( Zlatý Arnold ) lebo indiánov očividne cvičil Legolas - jeho škola sa nezaprela. A o tuposti predátora nebudem písať, to sa neoplatí. Jedná hviezda za prírodu. Čakal som mix Reventant s predátorom a dostal som mix Kovbojove vs votrelci s pokladom na striebornom jazere 🤷🏼‍♂️ P.S. a aby som nezabudol  medveď z Narnie pricestoval aj do predátora.

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Výprava, kostýmy, atmosféra a fakt, že týmto si ľudia naozaj museli prejsť - prvý diel na rozbeh 5*

Bohemian Rhapsody (2018)

Popravde veľmi nerozumiem tomu "humbuku" okolo tohto snímku. Veľmi okresaný "životopis" Fredyho a Queenu. Až na pár momentov to nemalo emócie, šťavu ani extra grády.

Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe (2016)

Odpad môže dať iba človek, ktorý iné štúdie ohľadom očkovania nevidel, ani nečítal. Stačí si naštudovať výpovede rodičov na Slovensku a Čechách, ktorých deti majú vážne komplikácie po podaní očkovacej látky. Reálne výpovede reálnych rodičov . Nie iba autizmus, ale encefaliticky plač, očný kontakt, ekzém, znížená imunita atď atď...... Kde tieto sa dostavili práve po očkovaní. Ved všetko to je uvedené aj v nežiadúcich účinkoch. Ale očkomafia tu bude šíriť bludy a pojmy, ako : kolektívna ochrana a podobne. Myslím, že čas, než sa všetko ohľadom vakcín, ich zloženia a o obsahu ťažkých kovov v nich dostane na verejnosť sa blíži.

Sedm statečných (2016)

Asi to skôr mohol režírovať Tarantino a v polke sa tam mohli objaviť nejaký upíri. Jedine tak by ma to mohlo vytrhnúť z nudy. Čitateľné, presladené. Už tam chýbal iba nejaký dúhový cowboy a bolo by vymaľované. Idem si radšej pozrieť Djanga, Mladé pušky, alebo hoc Poklad na striebornom jazere. Toto veľmi nevyšlo.

Vikingové - Série 4 (2016) (série)

Perfektné. Vývoj postáv je neskutočný. Ak si porovnám Ragnara z prvej série a teraz, tak mu to kvalitne preplo v hlave. Bjorn je konečne viking a nie teplý brat Michaela Jacksona. Synovia trocha nepodarení, uvidíme, ako sa to všetko zamotá. Ale rozhodne to nevyzerá ma romantický happy end.

Marťan (2015)

K poobednej kávičke fajn oddychovka. Ale, žeby to malo niekoho pribiť do kresla a vziať mu dych, na to to nemá.

Creed (2015)

Sly a jeho seriózna rozlúčka s Rockym . Príbeh fajn, atmosféra najbližšie k Rocky 1. Čakal som katastrofu, dostal som super film.

San Andreas (2015)

Pôvodne som počas filmu rozmýšľal , že tu napíšem nelogické veci, ktoré sa vo filme udiali . Ale to by bola recenzia na dve strany , pretože nezmyselné jednanie a nezmysli sú od začiatku do konca. Film mohol mať v sebe slušný potenciál katastrofického filmu, ale niekde sa to zvrtlo na nudnú "zhatlaninu" efektami nabitého b-éčka. Menej je niekedy viac !

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Jedna hviezda za efekty a pol hviezdy za to, že asi 15 minút filmu ma aj vtiahlo do deja. Inak nechápem, ale pre mňa to bola nudná jazda.