Městečko South Park (1997) (seriál)

chef: "Mluvící hovno tak to už je i na mě moc. Jdu domů!!"

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Hodně jsem se těšil na tenhle film, ale musim říct ze me docela sklamal, protoze sem cekal poradnou davku legrace jako ne ze bych se nebavil ale bylo to opravdu jen chvilkama a to u filmu s adamem sandlerem je pro me zklamani.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Vynikající film...tohle musíte vidět...skvělý Ridley Scott nám opět předvedl jak vypadá mistrovské dílo...skvělé zpracování, kamera je nejlepší co sem kdy viděl no a ten zvuk, prostě bezva...podle mého asi nejlepší válečný film poslední doby se skvělými hereckými výkony.

Invaze (2005) (seriál)

Amíkům se zase jednou povedl dost dobrý seriál...i když příběh je dost ohraný a už tady byl snad milionkrát tak to nevadí prot největší výhodou tohoto seriálu je atmosféra ,která s přibývajícími díly houstne víc a víc...snad nám tvůrci nabídnou další řady prot ukončení první k tomu přímo vybízí

Joey (2004) (seriál)

Prvně sem měl k tomuto seriálu odpor,ale až sem se podíval na první díl tak sem věděl že se u toho dá skvěle pobavit...opravdu joey je supr a postavy v seriálu taky:-)

Červený trpaslík (1988) (seriál)

RIMMER: Myslíte, že jsem malicherný byrokratický hnidopich, který se přímo vyžívá v předpisech, protože z toho má jakousi zvrhlou radost? V mnoha ohledech máte bez výhrad pravdu.------- Se zubní protézou se nevěnujte orálnímu sexu ve stavu beztíže.----- Bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude propuštěn bez soudu.----- Všechny národy na konferenci mají nárok pouze na jedno parkovací místo.----- Nikdy si nezahrávej s ničím, co má víc zubů, než Addamsova rodina.----- Člen posádky si nesmí čistit zuby e-strunou ze své kytary, poté, co zasviní postel nadřízeného obsahem svého sendviče.-----Náš brouček havaroval vícekrát než F-16ka.----- KOCOUR: A to je pravda? LISTER: Ty seš tak naivní. KOCOUR: Díky.----- hromádka trusu z myšího albína----- prostoduchá šupinatá piraňa----- hnusný plesnivý povidlo, který má důvtip a šarm německýho ovčáka po transplantaci hlavy----- uhrovitý prťavý kripl----- chrchel plovoucí v toaletní míse života----- karikatura muže, jež by nepřelstila ani čajový pytlík----- pacifistický hippík----- intelektuální ekvivalent domácího učitele přírodopisu----- semetrika ze Semetrikova----- přiblblej blbečkózní blbštajn-----

Výzva (2003) (TV film)

Celkem nudný film bez většího překvapení, předem víte jak se bude děj odvíjet. Jediný důvod proč sem se dodíval až nakonec je že dvojčata olsenovi jsou fakt kočky...