Stan Against Evil (2016) (seriál)

Hlúpa, nevtipná, nelogická napodobenina Ash vs Evil Dead. Vzdávam po druhej epizóde, nemôžem sa na to pozerať.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Môže obsahovať spoilery. Batman vs Superman bitva storočia. Batman a Superman sa režú ako o život no výsledok bitvy vám nepoviem. Batman ako celok výborný, rozhorčený starý Bruce Wayne je nasratý na Supermana, že mu zničil budovu, ale áno viem nebol to len ten dôvod. Supermana už poznáme k tomu niet, čo povedať. Krásna Wonder Woman sa nám ukázala v pár scenách a v záverčnej bitke z Doomsdayom no len z tohto pohľadu viem, že Gal Gadot bol vybraná správne. Psychotický maniak Lex Luthor, ktorý nemá rád ani Supermana ani Batmana bol ten správny záporák, ktorého tento film potreboval. Jesse Eisenberg to zahral perfektne síce vlasy mal, ale dlho mu nezostali, ja dúfam, že Lexa ešte uvidíme pretože nám pekne ukázal či povedať na čo sa máme v Jusice League tešiť. Cameo Flasha v Bruceovom sne mi behá porozume ešte do teraz a teším sa, čo z toho nakoniec vznikne. Ukázali sa nám parádny Aquaman, Cyborg a Barry Allen, do ktorého mi stále nejako nesedí Erza Miller, ale pomaličky si k nemu hľadám cestu. Bitka medzi Supermanom a Batmanom bola úchvatná a trošičku aj emotívna. K záverečnej bitve sa pridala aj Wonder Woman, ktorá veľmi, ale veľmi pomohla. Hudba nebola zlá no k tej musím daj jediné mínus, zdalo sa mi, že pri Mužovi z oceli bola pri tých veľkolepých bitvách viacej akčná muzika, ale možno sa mýlim, potrebujem si film pozrieť znova aby som to posúdil poriadne naopak soudntrack keď nabehla na scénu Wonder Woman bol úžasný. Koniec bol veľmi emotívny a Bruce pomaličky skladá Jusice League. Teším sa na sólovky Wonder Woman, Flasha, Batmana a Aquamana pretože títo hrdinovia si určite zaslúžia plný priestor na striebornom plátne. Taktiež sa samozrejme teším na eRkovú predĺženú verziu uvidíme, čo nám prinesie. Filmu dávam 90%. Videné v 2D.

Kancl (2005) (seriál)

Zábavný a skvelý. Kancl je jedna veľká rodina, ktorú síce riadi trápny šéf, ale to je na tom skvelé a zábavné. Seriál nie je len o vtipoch a zábave, ale aj o skvelom príbehu a preto je The Office jeden z najkvalitnejších seriálov sveta.

Špinavé práce (2005) (pořad)

U Dirty Jobs sa naozaj poriadne ušpiníte. Mike Rowe vás sa zavedie na všetky možné aj nemožné práce. Osobne sa neušpiníte, ale Mike to veľmi rád urobí za vás.

Re-Play (2009) (pořad)

Každý kto má rád hry určite miluje aj program Re-Play. Skvelé recenzie, moderátori, hodnotenia aj súťaže.

Mrazák (2014)

Už z traileru sa sa mi to veľmi páčilo a tešil som sa na tento film, no po prezretí to vôbec nebolo zlé. Myšlienka bola určite skvelá aj prekvapujúce zakončenie. Na nízkorozpočtový film bol skvelý a určite stojí za pozretie.

Applikace (2014) (pořad)

Veľmi sympatický moderátori, skvelé návody a ukážky applikácii, ktoré sa naozaj zídu.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Nebolo to také zlé avšak myslel som si, že to bude oveľa lepšie. Bohužiaľ z môjho pohľadu to bol obyčajný film z vetrelcami nebol veľmi ničím výnimočným. Rozmýšľal som o 3 hviezdičkách, ale nemal som to srdce dať až toľko málo.

Ovládací panel
2 body