BORUTO -NARUTO THE MOVIE- (2015)

Dějově se toho moc nestalo. Souboje taky nebyly to co jsem čekal. Dost mě to zklamalo.

Lišáček Lup (1981)

Krásná pohádka, vždy se na ni rád podívám znovu. Nádherný příběh lišáka.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Naprosto zbytečný díl. Žádnou postava mi není sympatická a konec mi byl jasný už na začátku. A komu taky ne. A čekal jsem kdy se objeví světelný meč, když ten krystal nosí celou dobu na krku a nic. Jsem z toho velmi zklamaný. Disney mělo zůstat u 2 trilogií.

Flash (2014) (seriál)

Velmi se mi to líbilo. Především jak se Flash učí používat své schopnosti. Ale mé nadšení skončilo s odhalením, kdo je ve skutečnosti doktor Harrison Wells. To mě docela mrzí protože to byla zajímavá a záhadná postava, ale tento zvrat se nedal nijak předvídat a mohlo to být zajímavější.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Efekty jsou prostě skvělé, to se nedá popřít. Ale Disney kazí Star Wars. Vtipy za moc nestojí, záporák Kaylo Ren mi přijde jako děcko než sith a na konec mi nedává smysl proč Luke dělal mapu k jeho nalezení, když se chtěl schovat. Lepší by bylo zůstat u 2 trilogií. Dějová linka taky není tak zajímavá. Opět jde o hvězdu smrti, nic nového nevymysleli. Jsem z toho velmi zklamaný

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

Mě osobně nebaví kdo přežije, ale Guatemala mě hodně chytla. Žádné podobné soutěže, ale kupodivu tohle ano. Nevím čím přesně to je, ale doporučuji Guatemalu, pokud váháte, na kterou sérii "Kdo přežije" se chcete podívat.

Určitě, možná (2008)

Tenhle film je taková pěkná hádanka. Jde vlastně o vyprávění nedokončeného příběhu a o to jak skončí. Není to film ne kterej bych se koukal pořád znova, ale není špatný

Na hraně zítřka (2014)

Parádní akční fantasy, sci-fi s Tomem Cruisem. Parádní film, nemám co vytknout.

Nedotknutelní (2011)

Skvělá komedie založená na pravdivém příběhu. Vždycky se u toho pobavím. Tento film je nad moje očekávání.

Já, Frankenstein (2014)

Skvělé efekty i nápady, ale chyběla mi tam akce. Podle mě jí tam bylo málo. Taky jsem z toho filmu nepochopil, proč se jmenuje JÁ Frankenstein, když je to o tom jeho výtvoru. Jinak je to pěkně udělané