Carrie (1976)

Na moje prekvapenie  ma film naozaj bavil. Hororovo to boli minimálne. Herci veľmi dobrý a koniec najlepší.

Dětská hra (2019)

Škoda.  Očakával som viac. Zaujímavý námet ,ktorý podľa mňa nedopadol najlepšie.

Pod rouškou temnoty (2022)

Bohužiaľ už začínajú byť všetky filmy na jedno kopyto.

Barák (2022)

Tomuto typu animácie som nie moc naklonený , avšak pozrel som si na vyskúšanie. Animácia ma prijemne prekvapila a za tu je hviezda.

V zajetí rychlosti (2005)

Neskutočný príbeh o tom ,že nikdy sa netreba vzdávať ked máte cieľ. Perfektné

Chatrč (2017)

Téma je jasná. už si len treba odpovedať na to či verím alebo nie. Proste je to diskutabilné, avšak film zaujímavý príbehom ako aj prostredím a spracovaním.

Thor: Ragnarok (2017)

Živé, svieže, vtipné, zaujímavé, perfekné. Takto ma vyzerať film z komiksového prostredia. Žiadna nuda, udrží diváka až do konca a to je najhlavnejšie. Pre mňa.

Schindlerův seznam (1993)

3 hodiny ktoré zaujímali každý okamih......prvý krat som si ho pozrel od natočenia 25 rokov momentalne .......sú filmy ktoré chytia za srdce ale ked su podporené takýmto silným príbehom skutočnosti daneho času je to až neuveriteľné...podla mňa sú filmy za 5 hviezd a take čo by si zaslužili aj jednu navyše a toto je on, pre mňa je toto jeden z najvýnimočnejších filmnových zážitkov aky som zažil.

Westworld (2016) (seriál)

Seriál zaujme od prvej časti a postupne sa v každej časti odkrýva toho viac a viac. Uprimne v ôsmej a deviatej časti som bol mimo a vravím WTF? Posledná ukázala pointu, náveznosť postáv a samozrejme ozrejmila nám v akom duchu bude vyzerať druhá séria. Už sa teším a odporúčam pozrieť.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Ja prosto neviem akcia super, dej taktiež dobrý troška záplatka v pohode ale humor vôbec nechápem. Film ma neudržal vôbec v kresle a už som čakal kedy skončí.Niečo tomu proste chýbalo možno to bude v dvojke.