Hacker (2015)

DEL /F /S /Q /A "C:\Users\ForeverHopeless\Downloads\BadMovies\Blackhat.2015.mp4"

Mezi náhrobními kameny (2014)

V časopise pro ženy 40+ jsem četla, že Liam Neeson je v současnosti nejbohatším posledním akčním hrdinou. Ha. A já si myslela, že všechny ty béčka točí jen proto, že jsou tak blbě zaplacený.

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Moudrost, sečtělost a uvědomělost amerických dětí raného školního věku mě vždycky fascinovala. Tady je to naštěstí vysvětleno autismem. Film jako pocta 11. září funguje kupodivu líp, než bych si v půlce stihla domyslet. V aktuální filmotéce Student Agency výrazně lepší průměr.

Soudce (2014)

Jako by to hrál sám Clooney. Ana/logicky, jako by Willie Nelson přezpíval největší hit od Coldplay.

Iron Man 3 (2013)

Downeyho charisma furt nic, ale Kingsley nejlepší záporák všech dob. OLE OLE OLE OLE!

Iron Man 2 (2010)

Mickey Rourke je totální hovado, připomíná mi šéfredaktora Sparku. Jeho imprese na Grand Prix de Monaco zabila, ale všechny dobrý akční scény končily, nevím proč, hysterickým záchvatem některé z vedlejších postav. Downeyho charisma furt nic.

Iron Man (2008)

Oceňuju, že nikdo nezachraňoval svět. Ale doufala jsem, že objevím pověstné Downeyho charisma, a nic.