New Kids Turbo (2010)

Ked je nieco tak zle, az to je dobre...

Odloučení (2022) (seriál)

Zaujimava premisa a vela, vela momentov, kedy si poviete WTF.

Žena v domě přes ulici od dívky v okně (2022) (seriál)

Nie je ocividne, ze ide o parodiu a vidim, ze mnohym ludom to vobec nedojde. Je to dotiahnute do takeho absurdna, ze na konci by to malo byt zrejme uplne kazdemu. Solidne natocene, solidne zahrane. Mam rad Kristen Bell.

HoKEjový sen (2020)

Prijemne pozeranie. Na zadok z toho zrejme nikto nespadne, ale myslim, ze to ani nebolo cielom.

Dark - Season 3 (2020) (série)

Serial si udrzal vysoku uroven, zial stal sa velmi tazko pozeratelnym a pochopitelnym. V jednej ruke poznamky a vytlacena mapa postav, v druhej ruke ovladac a kazdu chvilu pretacam a hadam, odkial je tato postava a preco robi to, co robi. Ku koncu serie sa uzol rozmotava a zacina to cele davat zmysel. Alebo si to aspon myslim. Jedno z diel, ktore sa da plne pochopit na druhe, tretie alebo mozno desiate pozretie.

Proč? 13x proto - Série 4 (2020) (série) odpad!

Ked sme si vraveli, ze druha seria nedavala zmysel, tretia seria nebola ovela lepsia, to sme este nevedeli, s akou kolosalne nelogickou a nekoherentnou zlataninou pridu tvorcovia v serii stvrtej. Tu uz absolutne nic nedava zmysel. Chvalabohu je tomu uz koniec, uz 2 serie boli privela.

Jednotky vesmírného nasazení (2020) (seriál)

Vcelku zabavny a lahko pozeratelny serial na dva alebo tri dlhsie vecery. Ked to porovnam s Never Have I Ever, co je rovnako beckova Netflix komedia, tak Space Force je o 3 triedy vyssie.

Sviňa (2020)

Lepsie ako Unos, ale nizko nastavenu latku lahko prekrocit. Dej je stale rovnaky bordel a clovek, ktory si nevie priradit postavy a udalosti k tym realnym, ani tu nema sancu film pochopit.

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

Trailer vyzeral super, realita je hodne tragicka. Hlupe dialogy a takmer kazdy dobry vtip je uplne zabity hroznym herectvom. Nesympaticke postavy a character diversity z toho doslova vrieska. Druha polovica prvej serie je o dost lepsia ako ta prva, ale stale na viac ako 40% to podla mna nie je.