Maniak (2012) odpad!

Musím říct, že nudnější film jsem v životě neviděla. Po půl hodině bylo jasné tlačítko STOP, a hned do koše s takovým filmem... Takže jasný odpad!

Zůstaň se mnou (2014)

Četla jsem knížku ještě předtím, než se koukla na tento film. Knížka byla velmi dobře zpracovaná, a během chvilky jsem byla u konce knížky a měla to dočtené. Brečela jsem také u knížky, a abych pravdu řekla, nikdy se mi tady toto nestalo, abych jak u knížky, tak u filmu měla mráz na celém těle, a probrečela tak hodně. Během celého filmu mi naskakovala husí kůže. Film je úžasně zpracovaný a také hrály skvělé písně, a proto dávám 5 hvězdiček..v žádném případě bych nemohla dát nižší hodnocení !!!! :)

Chraň nás od zlého (2014)

Snad nejlepší a nejhrůzostrašnější horor, který jsem kdy viděla. Pokaždé jsem byla strachy bez sebe. Lekala jsem se asi pokaždé, kdy to režisér po divákovi chtěl. Herci byli vybrání dobře, a proto (pozor spoiler) mě docela zasáhlo, když to jedna postava schytala. Zážitek z tohoto filmu umocňuje fakt, že byl inspirován skutečnými událostmi

Hvězdy nám nepřály (2014)

Tento film jsem měla vyhlídnutý dost dlouho. Ještě jak to ani nebylo v kinech. Strašně moc mě trailer zaujal, a můžu také říct, že mě ten film nezradil. Hned od prvních minut děj nenudil. Byl opravdu dobře poskládaný. Písničky byly dobře ke každé situaci vybrány. Nemůžu popřít, že jsem neprobrečela pár okamžiků, které mě opravdu dostaly. Nemůžu k tomuto filmu nic vytknout, a proto dávám 5 *