Americká noc (1973)

Tento film me totalne minul, nudil jsem se, dej ani postavy mi neprisly extra zajimave, proste to ve mne nevyvolalo vubec nic. Skoda. Namet vypadal zajimave. Jedina * za "vtahnuti" do zakulisi nataceni filmu. Nic vic, nic min.

Pozemšťan (2007)

Film mě hodně překvapil, příjemně. Hodně k zamyšlení, velice sympatické sci-fi se zajímavými myšlenkami a dialogy.

Výchozí bod (2014)

Oceňuji hlavní myšlenku filmu. Sice ten postup, jak k tomu přišli mi nepřišel úplně dobrý, ale budiž. Ačkoliv nejsem zastáncem těchto teorií o tom co se snámi stane až umřeme nebo jestli existuje nějaké převtělení, tak v tomto filmu to bylo pojato tak nenásilně (kromě úplného konce, to mi zase přišlo až smutné, špatné, že by tu měl být skoro každý znovu). Zajímavá existenciální myšlenka se v tom filmu objevuje. Slabší 4*

Teorie tygra (2016)

Jo, musím uznat - líbilo se mi to. Po dlouhé době český film, který se mi vážně líbil. Děj byl místy drsný, ale ten kontrast mezi těmi páry byl neuvěřitelný... Nechtěl bych se dožít toho extrému, kdy manželka řídí 101% mého času, vlastně života.. Povedený kousek!

Mesiáš (2001) (TV film)

Boris Starling je mým oblíbeným spisovatelem. Jeho knižní předloha je téměř dokonalá. Toto filmové zpracování čerpá právě z této knihy a bohužel pro mě není výsledek tak dobrý :( Chápu, že toto je pouze televizní film, ale i přesto tomu něco chybělo. Bohužel opět platí pravidlo, že kniha je lepší, v tomto případě mnohem lepší. 2*

Trpaslík (2017) (seriál)

Divné, někdy až moc nucené, ale na druhou stranu docela zajímavé s originální. Pro mě osobně žádný extra zázrak, ale ani vyloženě zklamání. 3*

Kosmo (2016) (seriál)

Velice příjemné překvapení na české scéně. Zprvu jsem vůbec nevěřil, že by něco podobného mohlo u nás vůbec vzniknout, ale ty narážky a hlášky na všechno a všechny kolem tak typické pro naši kotlinu mě přesvědčily :) Za mě super podívaná a více podobných projektů prosím!

Naprostí cizinci (2016)

Skvělý námět, který dokonale pasuje na naší "moderní" dobu. Bohužel musím dodat :( Nechci věřit, že, byť i v mnohem menší míře, se toto děje i v mém okolí, ale nebudu si nic nalhávat... Každý máme svá menší či větší tajemství... Film super, skvělí herci, prostě koukněte se sami!

Buchty a klobásy (2016)

This is really funny shit! Aneb koukněte a pobavte se sami ;-)

Krvavý stát (2011)

Co je tohle za blbost? A zrovna od mého oblíbeného Kevina Smitha? :-( Obrovské zklamání. Ztráta času!