Climax (2018) odpad!

Asi 50% smažek má podobné video doma, na to nebylo potřeba tohoto kašpara. Ó jak trapné, smutné a ubohé. 70% v hodnocení ukazuje, že malí chemici jsou i zde.

matka! (2017) odpad!

Raději bych si vydloubnul oci, nez se na to znovu divat. Velka chyba, jeden z nejdebilnejsich filmu jaky jsem kdy videl.

Zhasni a zemřeš (2016)

Jeden z nejlepších hororů za posledních x let. Naprostá spokojenost od začátku do konce.

Teorie tygra (2016)

Skvělé obsazení, skvělý humor, skvělá hudba, skvělý příběh. Na český film poslední doby něco zcela vyjímečného. Herci nepřehrávají a hlášky a gesta jsou velmi milé. Já jsem nadšen!!!

The Boy (2016)

Nejlepší je vzít film (Housebound) a natočit ho hollywoodsky a tvářit se, že jsem borec, co jsem to vymyslel....

Padesátka (2015)

Kdo by čekal nějaký zázrak od komedie z Česka? Já tedy rozhodně ne. O to menší, když je to od mlaďocha jako je Kotek. Velké překvapení. Herci jsou naprosto v pohodě, žádné přemrštěná herecká gesta, žádné přehrávání, jak jsme tomu nyní v ČR hodně zvyklí. Prostě pohoda, zábava (až na konec, ale to je na každým). Ofiko jsou to tři hvězdy a drobek.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Jedině pokud se na film díváte ve 3D a v kině nebo ve skvělém obývacím pokoji, má tento film hodnotu třech hvězd. Dívat se na něj v PC někde na gauči asi nebude to pravé. Jsem rád, že se paranormal drobátko odchýlil od svých předchozích dílů nicméně ani zde se už nejspíše toho nedá mnoho vymyslet. Vybrané do posledního drobečku a film se už chytá každého stébelka.

Špión (2015)

V rámci žánru komedie je to stále těžší a těžší být originální a vtipný. Tady se to povedlo tak na polovinu a už to je velký úspěch v porovnání s jinými komediemi, které za poslední dobu někdo natočil. Melisa ubrala ze své ukecanosti alespoň deset procent a je to zase o trochu lepší. Za mě nadprůměr.

Ex Machina (2014)

Skvělá myšlenka, skvělé prostředí. Skvělé zdlouhavé a nudné záběry. Pokud se chce někdo koukat jak se robotka obléká několik minut, tak to je film přesně pro něj.

Gerontofilie (2013)

No tak určitě si pod pojmem komedie představím něco jiného. Pokud byl záměr šokovat (možná někoho zhnusit), mohlo se to podařit. Drobátko jsem cítil obojí. Zajímavý námět drobátko nedotažený, ale myslím, že reprízu vynechám.