Carrie (2013)

Zkrvanena psychokinetickymi schopnostmi vybavena Carrie- Chloe byla mozna vic demonictejsi nez Carrie-Sissy, ale jak zacala teatralne nachat rukama v jakekoliv situaci kdy pouzila svou silu, no popravde sem mel pocit, ze zacina dalsi dil tech priblblejch Carodejek. Nekdy je mene vice, asi by bylo lepsi vsadit jen na takovy ten vrazedny pohled.

Eurotrip (2004)

Bylo tak blbé až jsem se musel smát. Mám sestru, ale naštěstí nežijeme v Bratislavě.

Gladiátor (2000)

Jmenuji se Maximus Decimus Meridius, generál severních armád, generál legií Felixu, věrný služebný pravého císaře Marca Aurelia. Zavraždili jste my syna a zavraždili jste mi ženu, ale já se pomstím teď nebo v příštím životě. Že bych snad měl slabost podobné epické orgie? Ano mám!

Temný rytíř povstal (2012)

Nemám slov, to jakým způsob legenda o temném rytíři dospěla ke svému konci prostě nemá obdoby. V postatě hodnotím celou sérii a je mi smutno, že se nemůžu těšit na další pokračování. Epická genialita!!!

Faktor strachu (2001) (pořad)

Šeď s nechutnostmi ve stylu požírání kachních zárodků. Amíci nabírají na obrátkách.

Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Máme rádi mnohočetné rodiny, vlastně všichni se máme tak rádi. Viděl jsem cca 10 dílu a nepamatuji si, že by se v některém pomáhalo normálním lidem, pokud teda rodina s 8 haranty (pro dramatičnost a potřebnou dávku slz nejméně jeden umřel) je normální, když tatík sedí doma na řiti a mamča je opět nabouraná, no ale když je všichni sousedi mají tak rádi, to by se nad nimi srdce zastavilo.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad) odpad!

Před lety zábava kdy i pozvaní hosti za něco stáli, dnes bohužel stupidní sračka, v mnoha případech nechutně agitační.

TRON: Legacy 3D (2010)

Už minimálně kvůli soundtracku a celkově kvůli zvukové kulise, lahoda.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Zhruba o třídu lepší než konkurenční Dementmánia, takže hvězdičkové hodnocení se nabízí samo.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Mareš na stý způsob a pořád stejný, to opravdu nemůžete sehnat nikoho jiného? Další ze série pompézních nováckých průserů, a nepodařených pokusů o kontr primě, ale prostě jsou mezi námi lidi, kteří se nepoučí nikdy.