Ruut

kraj Praha
na volné noze

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 15.3.2017  18:56

Nejlepší comiksový film co jsem kdy viděl.

• 13.3.2017  22:33
    Orel Eddie (2016)

Hřejivý film pro dnešní večer jako kulisa při úklidu.

• 25.1.2017  23:43
    Grimsby (2016)

Sloní sex!

• 25.1.2017  17:53

Za velkým očekáváním zůstává průměrná detektivka, plná moralizování. Tuctovka.

• 25.1.2017  16:09

Superhrdinský film, kde se řeší to, co nikdy nikoho nezajímalo při všech těch monster brajglech - co se děje s nevinnými civilisty. A je to dobrý.

• 31.12.2016  07:47

Já si nemůžu pomoci, ale nejmenovat se to Star Wars, tak myslím, že většina lidí to mine bez povšimnutí. kvality, zvraty, herecké výkony, nápad, gradace...???

• 28.12.2016  21:07

hmmm

• 28.12.2016  19:05

Správně chlapský film.

• 28.12.2016  19:04

Skvělá scéna z Vídně a honička v Maroku, pak už jen špiónské kecy a nuda.

• 27.12.2016  13:44

První půlhodina občas rychlopřetáčení, pak 60min nonostop uhranutě pozorování slušné válečné mise, ale mohlo to být míň ambicioźní. To zase teda jo.

• 26.12.2016  15:11

To bylo všechno?

• 17.2.2016  22:07
    Mrzout (2014)

úmorné, kdyby to mělo 70 min a bylo ještě víc retro scén, bylo by geniální.

• 16.2.2016  23:20
    The Boy (2016)

Po shlédnutí traileru jsem čekal klasickou duchařinu, podpořenou lacinými lekačkami, gradovanými hudbou ohulenou na maximum. To taky přišlo :-). Jenže The Boy dokázal v průběhu ještě třikrát zajímavě změnit žánr, čímž mi mimoděk připomněl pár novějších kousků znovuzrozeného studia Hammer. A nakonec, i přes vyloženě nepovedený strašidelný dům, nabídl zajímavý zážitek se sympatickou Lauren Cohan v hlavní roli.

• 12.2.2016  21:39
    Deadpool (2016)

Nejlepší, nejvtipnější, nejhravější a přitom nejchytřejší komiksová/sci-fi parodie od Galaxy Quest.

• 20.1.2016  22:00

Velmi upřímný dokument - Sáva Zikmund doplácející na slávu otce.

• 20.1.2016  12:49

Hmmm asi byla piplačka to v 75 roce dělat. A co?

• 11.1.2016  20:39

Pár dobrých momentů se tu najde, ale celkově je tenhle malý nezávislák utopený v scénaristických kličkách, snaze být vždy cool, pseudo kafkovské stylizaci a v nekonečných bla bla bla dialozích.

• 11.1.2016  20:28
    Mroží muž (2014)

Bizár to asi je, ale relativně umírněný. Má smysl ztrácet čas u filmu, který ničím moc nešokuje, nic moc mi nedá a rychle na něj zapomenu, ikdyž je to dobrý řemeslo?

• 6.1.2016  08:12

Skvělá žánrovka. Zombie hororů jsem viděl určitě přes stovku, aniž bych musle jakkolilv přehánět a tenhle kousek mě po dlouhé době zaujal tak, že jsem na něj civěl od začátku do konce s maximální pozorností. Přitom akce byla průměrná, masky taky, gorefest se nekonal, rozpočet taky nic moc ... Bylo to v nadšení tvůrců a dravosti provedení.

• 5.1.2016  12:24

Jak bych popsal Osm hrozných své šedesátileté kamarádce, která ráda chodí do kina na zajímavé filmy napříč všemi žánry a která viděla i pár Tarantinových kousků: Hele prvních 87 minut je úplně prázdné tlachání o ničem, které se bude líbit asi jen náctiletým děckam, které nemají co na práci. Obrovská ztráta času. Pak je tam jedna velice nechutná historka. No a po ní zbylých cca 70min občas někdo do někoho jiného střelí, ale pořád je to hrozně ukecané a zdlouhavé. Opravdu netuším co by to člověku s tvým rozhledem a životními zkušenostmi mohlo dát.

• 31.12.2015  16:06
    Revival (2013)

Velmi vkusná komedie ze života. Zde se Alice Nellis konečně našla.

• 30.12.2015  21:15
    Creed (2015)

Hmm posedmé Rocky a jeho "příběh ze života." Deset roků starý Balboa se mi strašně líbil - to bylo v době, kdy mi umřel brácha. Tehdy jsem ty boxerský moudra hltal. A dnes? Přenechám očima otrlého třicátníka jiným mladým mužům objevujícím svět.

• 1.11.2015  00:08
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Po prvním dílu: jako za starých času původní trilogie - pěkné, ale teda koukat na stejný koncept bez inovace třeba podvacáté bych už nechtěl. Snad to někam posunou. - Po konci seriálu jsem nadšení - oni to opravdu zvládli posunout dál a hlavně v každé části nový kousek originální zápletky. i demoni celkově pestří. Velice se těším na druhou sezonu. Když někdo správně pochopí, že formát deseti dílů ročně úplně stačí, je radost pohledět.----- už po druhé sérii: ou jéé :-)

• 21.10.2015  22:21

Crimson Peak má mraky chyb a působí na mě jako by to celé Del Tora moc nebavilo - možná díky naprosté tvůrčí svobodě chyběl na režiséra trochu tlak. I tak je to film, který se zaryje pod kůži a chvílemi vyloženě pekelně zlý. Za tyhle skoky mezi omalovánkovou nudou a brutálním psycho terorem tleskám.

• 21.10.2015  22:18

Viděno říjen 2015 v kině při obnovené premiéře - no obecně je fajn tyhle klasiky občas vytáhnout znova na světlo, ale pokud nejste zaritý fanda serie (ne nejsem), tak je to spíš taková roztomilá pohodová připomínka úděsného stylu oblékání v "chlupatých" osmdesátých letech.

• 14.10.2015  22:53
    Everest (2015)

Film to byl celkem zajímavý, ale něco tomu chybělo - Pořádně to sestříhat, víc vygradovaný závěr. Přeci jen nešlo o dokument, ale o (téměř) čistě hollywoodský dobrodružný film. I když Everest vlastně paradoxně zachraňuje právě berlička v podobě zaklínadla "podle skutečné událost" a to včetně závěrečné titulkové montáže fotek skutečných horolezců. kteří při expedici zahynuli.

• 30.9.2015  22:44

Vysekat z toho 30min otravných, do dáli zahleděných monologů o životě od mláďat, je z toho naprosto skvělá akční zombie řežba.

• 23.9.2015  23:07
    The Battery (2012)

ale to jen díky tomu, že jsem si pustil až posledních 35 auto-minut.

• 22.9.2015  17:41
    Cooties (2014)

Vtipná milá komedie se sympatickými herci - obvyklá šablona - seznámení, první útok, útěk, legrační momentky ze života zombie dětí, útěk, vážné mentorování, příprava, odveta ... fajn, rychlý, svižný. Nápaditý.

• 5.5.2015  20:29
    Dějiny světa (TV seriál) (2012)

Komerční, povrchní, zrůdné zjednodušující, nulová přidaná hodnota - vlastně nulová základní informační hodnota. Zaujme snad jen ty, které fascinují v dokumentech hrané scénky a nikdy nečetli nic o historii.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58