Underworld: Probuzení (2012)

Jednoznačně nejslabší ze všech dílů. Nicméně když nemá člověk moc velké nároky, vypne mozek, kouká na Kate v latexu a tunu akce, tak příjemná oddychovka :)

Naboř a ujeď (2012)

Příběh o hovně, hlavní hrdina je asertivní Nickelback, z kterýho se stane totální borec, má svojí buchtičku a o tu se stará... Bylo by to totálně k ničemu, ty honičky mi nepřišly nijak úžasný.. Nicméně.. co mě u filmu udrželo byl scénář.. Takový keci člověk jen tak neslyší.. Takže jenom kvůli vtipu za mě: 75%

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Taká pohoda, že zapadneš do sedačky a jen se pochechtáváš, Proč? Protože tady nehledej nějakej hlubokej příběh. Je to sranda a recept tohoto filmu je velice jednoduchý: Nápad na korpus vykraden z Power Rangers, velká lžíce megalomanství, špetka štětky asijský a jako poleva všechny barvy duhy!! Přeskočme děj, bezcharakterního hlavního herce a originalitu o obsahu severokorejských účesů... Ne tady tvůrci zaměřili na něco úplně jiného a setsakra jim to šlape. Žádný zbytečný sraní, děj má spád a je narvaný akcí, destrukcí a pohybem.. Myslím, že vtipná složka v podobě dvou vědátorů obstála celkem slušně, ale co je na tomto filmu nejvíce úchvatné je zpracování fyziky obrovských rozměrů, celosvětová obšírnost, prostředí ovládání robota a grafické efekty. Film jsem viděl dvakrát a klasicky bych hodnotil 4*, nicméně poprvé na papíru, všechny ty digitální efekty a barvy, to byla jízda. Takže doporučuji: 80% (on drugs 100%)

Králové ro(c)ku (2006)

Nikdy nebudu schopnej komentovat tento film objektivně, protože Tenacious D, JB & KG už dávno kolujou v mojí krvi rockem-zředěný !! Hudba je prostě bez nadsázky libová a vyvrcholení se satanem v podání Dawe Grohla, prostě člověku stečou uši z hlavy.. Ve filmu se vyskytuje i první fanoušek kapely Tenac-Ious D v podobě pizza delivery guye, který s kapelou absolvoval mnoho koncertů. Jinak super komedie plná originálních hlášek, co vydá na 80%.. Ale z mojí je to jasná 110prcentní show co rock your socks OFF!!

Škola rocku (2003)

Tahle role sedla JBmu jako tupé na francouzkou plešku!! Je to rocková pohádka pro celou islámskou rodinu. Americká komedie s nadsázkou, vtipem a muzikouco mě osobně lochtá pod krocaním lalokem. Je to pocta rockový muzice a jestli prostě máte rádi ulítlej hyperakticní charakter JBho, tak se nasmějete, že si proprdíte trenýrky i s kalhotama..

Justin Bieber's Believe (2013) odpad!

Zaujatost z mé strany? Sociální nátlak z okolí na můj názor?? Nebo prostě mnou jeden nepochopenej umělec??? Ani jedno .. Sám muziku dělám s CTM a nehodlám tu hodnotit Justina, který je velice hudební a můj guru Corey mi jednou na YT řekl, ať se do něj nenavážím. Měl bych tu hodnitit spíš ten snímek a říct jakou vypovídající hodnotu má.. Žádnou.. přiznám se, že jsem po 30 minitách sebemrskačství, tuhle kokotinu vypnul a pustil rovnou porno, aby mi povolil zcvrklej pytel.. 30min pištících dětí, kterým ještě nedorostly druhý zuby, 4 světoznámý producenti s týmem špičkových odborníků na showbusiness co neustále blijou ódu na Justina jakej je to dříč a umělec nový doby. A když už konečně příjde první interview s mluvícím Bieberem, tak začne koktat o tom co je láska a rozchod. Ten kluk je produkt.. Nemyslí na nic jinýho než na kariéru, má poradce a tvořitele všude dokonce i na zadku mu česaj jeho první vyrostlej chlup.. Tento snímek je čistá břečka orálních splašků a komukoliv, kdo se rozhodne dát Justinovi tu šanci a poznat ho lépe, doporučuji, ať poslechne strýčka Masona, co říká, že je to sračka a že to všichni říkali.. Nedoporučuji: 0%

Legendární parta (2012)

Zábavná cesta pro každýho odrostlýho snílka zpátky do dětské minulosti. Film s velice dobrým dějem, plný vtipu, nápadů, krásně vykreslené a do detilu propracované světy nadpřirozena a i velká dávka napětí... Australskej Easter Bunny mě osobně dostal!! Naprosto doporučuji : 90%

Crash (2004)

Absolutně bravurní snímek!! Každého člověka na světě se to týká, jelikož každý má určité výhrady, předsudky a často i nesnášenlivost k jiné kultuře, rase nebo náboženství. Děj filmu je složen z určitých příběhů jednotlivých lidí, kteří na sebe až moc okatě ''náhodou'' narážejí a řeší ono dilema rozdílnosti a ve výsledku je úplně u řitěle o čem historky sami o sobě jsou a nebo jestli je to až moc vykonstruovaný.. Tento film má poselství a nutí lidi k zamyšlení. Skvělé spracování, spousta zvratů a vše od kamery, režie až po muziku za 1.. Tento film zachycuje budoucnost, minulost a každodenní problémy všedního života lidstva. Doporučuji: 95%

Z cizího krev neteče (2013)

Po prvních 20min filmu jsem měl jasno:vzít, poprdět a zahodit do odpadu. Shrňme si to film s debilním příběhem, krásný holky jsou pohlcený tučnou uřvanou zrzavou bečkou, ale ta komedie... Byla velká chyba domnívat se, že tady pšenka nepokvete a film mi nemá co nabídnout. Snímek má pár vtipných scén a co opravdu vybojovalo u mě za 3 byla nestoudnost a sexuální vtípky, které se správnou kombinací tlustovtipů, stála za to se kouknout. Nepustim si to znovu, zasmál jsem se 3x za celej film a občas to byla nuda.. ale doporučuju : 50%