• Fantasy

Hellraiser (1987)

všechno je ol raaaajt

Moulin Rouge (2001)

Naprosto dokanalý spojení klasických HAPPY END muzikálů a naprosto zdrujícího příběhu....přechodům mezi dramatickými a přehnaně sladkými částmi příběhu nebylo možno odolávat, k tomu výkon oddaně milujcího EWANA MCGREGORA a neodolatelné NICOLE KIDMAN a jejich pěvecké výkony a ty PÍSNĚ!!!- od Diamonds Are a Girl's Best Friend, přes LIKE A VIRGIN až po NIRVANU a KISS a to ještě neni ani to nejlepší!!! Nemám co bych vytkla...prostě naprosto LIBOVOUČKÝ ...How wonderful life is when this film is in the world :D

Pravdivý příběh (2015)

celý film je naplněn očekáváváním, které se na konci ani nevyplní...

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Bylo to fakt LIBOVOUČKÝ, ale něco to mu chybělo....možná to byl Draxův mozek (protože ten jestli ho má tak hodně dobře schovanej 😂), nebo spojení mezi Grootem a Rocketem (Kam to sakra zmizelo!V jedničce to byla nerozlučná dvojka a tady...), nebo ta NEVYŘČENÁ věc mezi Gamorou a Star-lordem, nejsem si tak úplně jistá co mi na tom filmu vadilo, ale vadilo mi to tam

Svět podle Garpa (1982)

Nevim jestli je to diky tomu, že sem četla knihu, ale na tomhle filmu nemůžu najít pomalu nic co by se mi mělo libít....možná tak konec protože sem ho neviděla

Než jsem tě poznala (2016)

Nevim jak u knížky, ale jedno vím jistě- mělo to u ní zůstat

Mission: Impossible (1996)

Myslím že si to takovej ohlas nezaslouží ,čekala sem víc ....průměrnej akčňák .Zaujalo jedině to, že to bylo v Praze

Logan: Wolverine (2017)

CO TO SAKRA MĚLO BEJT?!? Bože!!!! Jak z něčeho takovýho mohli udělat něco takovýho!!!!?? Ani nevim jak to mám hodnotit. Tak na začátek ,pokud ste se koukli na trailer a viděli jste par předchozích x-menu nebo wolverinů, je asi jasný ,že to bude jiný kafe než loganovi předchůdci, ale sakra tohle kafe je hodně hořký (ne myšleno ve špatným ,ale slovo preslazeny není to správný slovo pro tenhle film za to Slov vystihující tenhle film je hodně ,jen 2 tu však vyhrávaj na plný čáře FUCKING UNEXPECTED.... Jinak wolverine (Hugh Jackman) byl libovoučkej pokud se tomu dalo vubec ještě říkat wolverine .Děj ,postavy někdy i scénář hodně zajímavý ....jediný co mi asi vadilo byl "hlavní" zaporák, kterej se teda moc nepředvedl

Rozpolcený (2016)

Moje očekávání sem ani trochu nepřecenila. Bylo to skvělý! bohužel 5 hvězd si to nezaslouží....James Mcavoy měl dost těžkou roli, tím však nechci říct, že by ji nezvládl a tím bych ještě chtěla navázat na výkon hlavní hrdinky (jméno už sem zapomněla), jež mě příjemně překvapil. Příběh byl naprosto užásnej - nečekanej vývoj ,teda konec nic moc, !ale! Po závěru příběhu nastává ještě "NO NE NÉ!" scéna a ta byla fakt kruťácká!! Jediný co ještě moc nechápu, proč tam jako ty holky vůbec byli?