Smrt Belly (1961)

Velmi intenzivní příběh smutného nitra zralého profesora.. aneb, když se dostanete do spirály pochybností a nedůvěry!

Poutnice ze Sans-Souci (1982)

Jistým způsobem děsivý epilog RS jako velké herečky, matky, ženy, která prostě nevěděla, jestli je skvělá, ale byla ještě větší, než si kdy připustila!

Vlak (1973)

RS a JLT neuvěřitelně přesvědčiví a skvělí, chybí mi ten "jejich" Svět, jejich hry, Oni!!!

S úsměvem idiota (1999) (divadelní záznam)

Zapomínaná naprosto bravurní muziko-komedialni dvojice.. posilam vzpominku a dekuji za Smích!!! :-)))

Leo (2023)

Fantasticky jednoduchý animák pro děti o dětech a jejich problémech, skvost a poklona autorům. Můj sestilety syn se tlemil od zacatku do konce..

Krotitel koní (2019) (TV film)

Az neuveritelne znejici zivot mongolskeho kocovnika, ktery ve stepi bojuje proti zlodejum divokych koni a sam se svym zivotem! Pastevectvi, jurty, muzske letni souboje, dva miliony kocovnych Mongolu zastoupeny timto "obrazem". Pripadalo mi to jak ty vymyslene americky westerny, az na tu drsnou kazdodenni realitu!

Fitzcarraldo (1982)

Cloveka to tak strhne, neco fantastickeho, jaka vasen musi cloveka dohnat do amazonskeho pralesa s operou..? Jen ta, ktera i obri lode prenese pres hory!!!

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Toto temné dílko opravdu ve světě krimi nemá chybu! A máloco jej předčí...

Taboo (2017) (seriál)

Husťárna "Hardyovského stylu".. tohle mu sluší, tohle má hrát, tak to mám rád! Démon sestoupil na zemi a peklo se započalo.