Lidé zítřka (2013) (seriál)

Další CW teen výplach mozku. Jedno velké klišé od začátku do konce, dialogy generované počítačem a vytuněnci v hlavních rolích. Pilot - 30%

Witches of East End (2013) (seriál)

Slátanina, která jen vaří z vody. Typický seriálový prefabrikát, který stojí jen na hezkých tvářičkách a nechutně velkém množství klišé. Pilot - 40%

Millerovi (2013) (seriál)

Zase jedna uřvaná sitcomová rodinka, co sází na hrubozrnné vtípky, které nefungují. A takhle znuděné herce jsem už dlouho neviděla. Chce se mi plakat. Pilot - 20%

Atlantis (2013) (seriál)

Ne. Pilot - 10%

Super Fun Night (2013) (seriál)

Sice jsem to čekala horší, ale ani tak nepřináší Super Fun Night mnoho stravitelného humoru. Většina zábavných scén se topí hluboko pod hranicí dobrého vkusu, na druhou stranu se tu a tam vyskytne i solidní vtípek. Na další díly to ale nevidím. Pilot - 30%

Goldbergovi (2013) (seriál)

Nucený a trapný humor, uječení protagonisté, nuda, šeď a nuda. Nějak mě tihle burani neoslovili a pilotní díl jsem dokoukala jen silou vůle. Pilot - 20%

The Crazy Ones (2013) (seriál)

Ne moc povedená parodie na Mad Men. Jamese Wolka z 6. série sem asi přivedli, aby to všem došlo, zatímco Hamish Linklater nejspíš paroduje svou roli z druhé série The Newsroom. Robin Williams mi připadá trochu z formy a celkově by mě zajímalo, kam se z téhle komedie vytratil veškerý vtip a zůstala jen křečovitá snaha o grotesknost a zároveň přehnaný patos. Pilot - 40%

The Michael J. Fox Show (2013) (seriál)

Ano, Michael J. Fox se i přes svou Parkinsonovu chorobu vrací na televizní obrazovku. Ano, Michael J. Fox hraje tak trochu sám sebe, tedy televizní hvězdu s Parkinsonem. Ano, Michael J. Fox je pořád zábavný a ano, je fajn, že si ze své nemoci umí dělat legraci. Problém je, že ať si z toho on a tvůrci utahují sebevíc, určitá smutná atmosféra z hercova životního osudu doléhá i na samotný seriál. To ve výsledku znamená, že Parkinson-vtipy možná vyvolají občas úsměv, ale když se to vezme kolem a kolem, ten pohled na kdysi hvězdného herce, jehož kariéru utlumila tato nemoc, je pořád stejně smutný. A bohužel scenáristé sází v podstatě jen na svou hlavní hvězdu, zatímco všichni kolem jsou vesměs nezajímaví, a opravdu povedené vtipné momenty tu jaksi chybí. První tři díly - 50%

Back in the Game (2013) (seriál)

Letos se s komediálními seriály o problémech mezi rodiči a jejich dospělými potomky doslova roztrhl pytel. Tenhle zatím vypadá vcelku solidně. Spousta vtipů je sice nucená, ale sem tam se nějaká ta vtipnější scéna najde. Pilot - 50% --- 2.11.2013 - Seriál byl zrušen, ale odvysíláno bude všech 13 epizod.

Máma (2013) (seriál)

Sitcom plný nuceného humoru, který nezachrání ani solidní obsazení. Allison Janney se svou rolí vyloženě pronudí a není se jí co divit. Já osobně se pousmála zhruba dvakrát. Děkuji, nechci. Pilot - 30%