Snorlax

Snorlax

Kateřina Horáková

okres Brno
Boni pastoris est tondere pecus non deglubere

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115
    • 23.3.2017  19:37

Těžko říci, jestli si cynický pan neznámý více užil znásilnění, nebo přebarvení městečka.

• 23.3.2017  19:30

Autobus T 34 je asi to jediné, na co se dá po několika sekundách po skončení filmu vzpomenout.

• 23.3.2017  19:20

Artuš neprojde kvůli paroží Camelotem, neboť Guinevera je zamilována do cukrouše Lancelota. Naprostá tragédie a fraška, která nebýt Conneryho, byla by absolutně nekoukatelná. Vzhledem k celkovému vyznění filmu považuji za velmi překvapivé, že Lancelot nevyznal lásku Artušovi a neodcválal s ním v dál uzavřít registrované partnerství.

• 23.3.2017  18:57

Krásně hořká komedie s koncem, který vlastně zdaleka není tak tragický, jak se na první pohled může zdát. V lehkém tónu se Lumetovi podařilo natočit solidně hluboké psychologické drama o rodičovské a prarodičovské lásce. Na druhou stranu však musím dodat, že od takového režiséra bych očekávala, že s společně s takovými herci ve mně vzbudí trošku více emocí.

• 23.3.2017  18:50
    Neúplatní (1987)

Ness nejednal s padouchem na střeše zcela podle pravidel, ale přesně jako kdyby se mě zeptal.

• 23.3.2017  18:37
    Goldfinger (1964)

Gert Fröbe mě tady bavil víc než šéf autodopravy ve 100.000 dolarech na slunci, ale ani to nepomůže scénáři, který stojí na hliněných nohou bezduchých komiksů. Musím však uznat, že některé akční scény mají i po letech své kouzlo a nezdá se mi, že by vyčpěly. Takže jedna hvězdička za ně, jedna za Conneryho a jedna za klobouk.

• 23.3.2017  18:04

Tvrzení, že Crichtonovy knihy jsou literárními skvosty, by bylo poněkud odvážné. Po převodu na filmové plátno vzniklo cosi, co mohlo stavět na neotřelém námětu o střetu dvou odlišných kultur, nebo na zajímavě nastaveném vztahu vyšetřovatelů. Nestalo se, dvě hodiny kolem vás plyne film, u kterého je vám úplně jedno, kdo vraždil, proč vraždil a jestli ho detektivové dopadnou. Drobným zpestřením je pár akčních scén, které však nemohou probrat diváka z letargie.

• 23.3.2017  17:46

Asi nejnapínavější na celém tomto filmu je pro mě hledání důvodů, proč se do něčeho takového nechali obsadit herci takového kalibru jako Connery a Harris. Tento snímek by neobstál ani jako parodie, čestnou výjimku tvoří pouze závěrečný krokodýlí twist, který je skutečně povedenou taškařicí.

• 14.3.2017  20:39

-Golf je nádherná hra. - Ano, musíte to někdy zkusit. To byla jediná vtipná replika, která se nedopatřením vloudila do mimořádně plytkého scénáře s humorem hodným teen komedie. Connery je správný Skot, pro penci by si možná nenechal vrtat koleno, leč zřejmě by to bylo lepší, než kvůli honoráři býti jediným hercem mezi tlupou amatérů v této nepovedené taškařici.

• 12.3.2017  00:11
    Metro (2013)

Jsem vděčná za absenci vědce, který to všechno prorokoval, poté došlo na jeho slova, což mu vlilo do žil takového elánu, že všechny zachránil. Konstatuji, že množství nepravděpodobných šťastných náhod odpovídá americkému standardu. Ale závěrečný happy end neprobíhá za mohutného potlesku náhodných kolemjdoucích. A dokonce skupinka prchající před vodou nevystoupí z kanalizace v suchých a nažehlených šatech s thymolinovým úsměvem na rtech.

• 11.3.2017  23:59
    Gauneři (1992)

Ani mě tak nezaráží skromná výprava, jako velmi málo prvků exploitation, když Tarantino začínal, nebyl zdaleka tak zábavný.

• 11.3.2017  23:46
    VALL-I (2008)

Připouštím, že je to infantilní a děj vede k odpudivě rozjásanému happy endu, ale já se přesto dobře bavila.

• 11.3.2017  23:39

Jedna hvězdička za povedenou bitku ve vlaku je možná až příliš vzhledem k tomu, že jsem po zbytek filmu ukrutně nudila.

• 11.3.2017  20:17
    Outland (1981)

Tohle není ani pořádná detektivka, ani sci-fi, ani akční film, je to od každého trochu, přičemž každá ta trocha je velmi nevýrazná.

• 11.3.2017  20:15
    Mstitelé (1998)

Jejda, ona to nebyla parodie? Buď je špatně žánrové zařazení snímku, nebo celý film. Jsem přesvědčena, že tohle nikdo nemohl myslet vážně, takže to byla skvělá parodie.

• 11.3.2017  17:12
    Dr. No (1962)

Připouštím, že jsem čekala něco mnohem horšího, takže budu shovívavá k pofidérnímu scénáři, k obveselovací zadní projekci při automobilových honičkách i k těm téměř nadpřirozeným schopnostem Jamese Bonda.

• 11.3.2017  17:05
    Zlatý slavík 1966 (TV pořad) (1967)

Zřejmě nejzajímavějším aspektem tohoto jinak nepříliš zábavného pořadu jsou závistivé útoky pseudovlastence Matušky proti Gottovi. Připouštím že jsem zklamaná, Vostřel dokázal být mnohem vtipnější a zábavnější.

• 11.3.2017  16:55
    Neznámý (2011)

Nelze popřít, že Neeson má jisté charisma, které se postaralo o většinu pozitiv tohoto snímku.

• 11.3.2017  16:52

Neodpustím snímku místy až příliš velké tlačení na pilu, když nesmiřitelní předvádí, jak strašně jsou drsní, zlí a krvelační. To se Eastwoodovi nepovedlo, obvykle mívá velmi dobrý cit při natáčení drsných scén.

• 11.3.2017  16:48

Kdyby ty dramatické scény nepůsobily tak směšně, určitě bych hodnotila výš, protože místy se Eastwoodovi povedla velmi dobrá atmosféra. Žel bohu jen místy.

• 5.3.2017  20:54

To jsem ráda, že jsem viděla něco úplně jiného, než ostatní. Já jsem se totiž dívala na hodně vtipný dobrodružný snímek, hečte.

• 5.3.2017  14:17
    Nevěra (1956)

Autoři očekávali, že všichni diváci budou nevěrní svému mozku.

• 5.3.2017  14:14
    A-Team (2010)

Skvělá oddechovka, na níž je vidět, s jakou radostí si v ní Neeson zahrál.

• 5.3.2017  14:11

Valnou většinu toho, co je na tomto filmu dobré, dělá Eastwoodovo charisma. Řekla bych, že je to trochu málo. Snímek se bohužel utápí v šedi průměrnosti.

• 5.3.2017  14:06

Mohu ocenit solidní atmosféru, úchylák začínající v oboru sadistických vražd několik neotřelých návodů a společně se můžeme zasmát hodně trapné pointě.

• 5.3.2017  14:03

Ta saltomortální pointa je i v knize, takže ji nelze vyčítat filmu. Naopak film dělá z hlavní postavy faktického sympaťáka, kterému je velmi snadné fandit.

• 5.3.2017  13:59
    Korunní princ (TV film) (2015)

Tvůrci evidentně chtěli být strašně mocinky moc světoví, až z toho nebyli cool, ani happy, i když určitě vypili hektolitry coly a snědli tuny hamburgerů.

• 5.3.2017  13:52

Obstojný dobrodružný film s tragicky primitivním závěrem.

• 5.3.2017  13:49

Jestliže genialita filmů spočívá v jejich nadčasovosti, pak je tenhle snímek supergeniální.

• 19.2.2017  16:34

Nebýt omšelé hudby, byl by to dokonalý film s výbornou atmosférou.

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115