• Fantasy

Halloween II (2009) odpad!

WTF?! To se mi snad zdá. Jak se jim tohle povedlo?! Tenhle film je úplně pozpátku. První díl byl celkem dobrý, tak co se kurva stalo tady?! Nic tady nedávalo sebemenší náznak smyslu. Podělali úplně všechno. Loomis neměl nic společnýho s postavou, kterou má být ( WTF?! ), kill count je až absurdní, a co měli znamenat ti duchové?! Tohle stoprocentně překonalo Halloween 3.

Titanic (2000) odpad!

WTF? Tenhle film je urážka. Animace je ok a muzika taky, ale film je příšerně napsanej, příšerně nadabovanej, příšerně sestříhanej a naprosto retardovanej a šílenej ( Repující pes? Vážně? ).

Prokletí Murphyových (2013) (TV film)

Celkem koukatelný a umí si mě to udržet, ale konec je trochu divný.

Nicky Deuce (2013) (TV film)

Koukatelný, ale trapný.

Spláchnutej (2006)

Další solidní animovaný film. Sice bych byl radši aby tam bylo víc akce, ale postavy jsou sympatické a příběh dostatečně zajímavý, aby si mě udržel.

Rango (2011)

Tohle je pravděpodobně jeden z nejdivnějších animovaných filmů co jsem kdy viděl a přitom je fakt skvělý. Začátek je moc pomalej, ale pak se to celkem rozjede. Chvilkama to umí být divný, ale furt se to drží.

Rezistence (2015)

Ve srovnání s prvním dílem je to úpadek. Akce byla z velké části nudná, postavy celkem nesympatické a konec rozhodně nepomáhá, ale není to hrůza.

Kesslers Knigge (2009) (seriál)

Totální prča, sem tam některému vtipu nerozumím, ale většině ano a je to sranda.

Desítka (2013) (pořad)

Je to OK, ale Kesslers knigge je mnohem lepší.

Big Time Movie (2012) (TV film)

Skvělá šílenost jako vždy. Jen bych si přál víc akce.