Svítání (2009)

Není to sice tak zábavné jako BLADE ale ani to není taková shovadilost jako Stmívání. Přesněji řečeno bych tento film zařadil někde mezi ... Co se mi ale opravdu líbilo, tak to bylo herecké obsazení W.Dafoeho do role klaďase. On totiž Dafoe má neuvěřitelný talent hrát role zloduchů a nějak mu ta role často zůstává. Tu se představil jako hubitel upírů a hodně se mi to líbilo. Dávám filmu 80%

Proud času (2003)

Celkově mám rád filmy, ve kterých jde o cestování časem ... ale i moje obliba ve sci-fi má své meze. A právě proud času je film, který mě nebavil tak jak bych to od takové (pecky - co se týká filmového obsazení čekal). A tím více toho lituji, protože Walker patří mezi mé top 5 nejoblíbenějších herců.

Ledová apokalypsa (2011) (TV film)

Viděl jsem zatím jen 1 díl. Po shlednutí druhého dílu možná ... změním hodnocení. Obrovský potenciál a opravdu velmi slušné herecké obsazení jsou to za což bych tomuto filmu dal mnohem vyšší hodnocení než 3 hvězdy, ale neuvěřitelně to snižuje rozpočet, který je velice znát na efektech. Třepotající se kamera se snaží vzbudit dojem velmi vážné situace .... (hernajz, nepoužívalo se toto před 10 lety???) V každém případě, děj filmu je celkem zábavný a jsem zvědavý na druhou část. Zatím hodnotím 55%

Vyměřený čas (2011)

Justin opět potvrdil, že mu lépe sedí akčně pojatý film (než posledně, romatická komedie - Zkažená úča) kde mu role doslova sedla ma míru. Je zajímavé jak rozličně hodnotí někteří jedinci.

Černá hodina (2011)

Lidi kteří nemáte v oblibě SCI.FI - - Běžte si hodnotit ty vaše romantické drama. Plačte u romantických scén, a utírejte si slzy, když se díváte na příběhy ze svého života ... a dávejte si tam třeba těch hvězd i 6 (i když to nejde) a když Vás nebaví dobré sci-fi tak tu nekažte hodnocení filmu, na který nemáte objektivní názor. Já miluju sci-fi a jsem schopný dát opravdu špatnému filmu minimální hodnocení, ale abych kazil hodnocení dobrého filmu jen proto, že v tom není 2 minutový výlev srdce (jak jeden muž miluje druhého) tak to vážně dokáže naštvat!!! Je zajímavé kolikrát někteří (uživatelé) píšou jedno to samé na různé filmy. A hrají si na machry co mají 1000-ce komentářů. Máte aspoň půlku z toho shlédnuté nebo hodnotíte podle plakátu ?? Černá hodina není kopie filmu Skyline ani Války světů. Kdo film OPRAVDU viděl tak ten uzná, že se film sice trochu podobá, ale jedná se o jedinečný nápad, a ne vykrádání. Když se mluví o vykrádání ta se spíš podívejte na dramata a romatické komedie, které mají z 90% stejnou linii a dopadnou dle očekávání z prvních 5-ti minut, kdy se dozvíme kdo je hlavní hrdina a kdo hrdinka. Tento film je lahůdkou pro sci-fi fajnšmekry, dávám 90%

10 000 př. n. l. (2008)

Vůbec to není naivní rozprávka ... naivní jsou někteří lidi z CSFD ...

Vánoční polibek (2011) (TV film)

Normálně bych se na tento film nedíval, radši si dal černou hodinku se svým tabletem a e-knihou. Ale žena se na to chtěla dívat. Před filmem jsem zjistil, že tu není ani jedno hodnocení. Dávali to dnes 18.12.2011 v TV Barandov ejhle, jak zkončil film hned je tu 22 hlasů. Ale zpátky k filmu. Film bohužel nemá čím překvapit. Tuctová romatika s divím se Fehrovi, že bere podobné pitomosti. Kdyby se zaměřil na akční filmy, hodně by u to prospělo. Bohužel filmy do kterých leze jsou poslední dobou samé DRAMA/Romantika a jeden shit za druhým. Film se tváří velmi vážně, přičem hned na první dojem působí velice lacině. Kameraman je podle mého feťák, a vůl. Aby z 90% záběrů zabíral hrudník herců, místo jejich tváře je dost imbecilní a o to víc laciněji to působí. Na prd je, že během úvodních 3 minut můžete film vypnout, protože znáte celou pointu filmu, kdo se do koho zamiluje a kdo si koho vezme. Prostě humus ... jedinou hvězdičku dávám za Fehra ... ale když bude dál brát tyhle role zkončí jako filmová troska.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tak tohle mě dostalo. Opět jsem zjistil, jak pitomé je řídit se recenzemi kolegů na CSFD. Kvůli špatné kritice na tento film, jsem oddaloval jeho shlédnutí. A jakého překvapení se mi dostalo. Jedním slovem - ORIGINALITA. Je to poprvé kdy jsem viděl MZáky bojovat s kovbojema a Indiánama. Sci-fi posazené do kovbojky ... to jsem nikdy v životě neviděl a bavilo mě to. Vynikající nápad! Tento film je pro mě překvapením roku. Netušil jsem, že to bude až takový úlet.