Duch boje (2008)

Drsný, tvrdý a reálný styl boje (zranění na konci dokazují že film se točil celkem pod solidní zátěží na kaskadéry). Nahrážka Tony-ho? Neééé! Ale chtěl bych vidět v 1 filmy Tony-ho a JeeJa - jako doplňující pár. Byli by absolutně nepřekonatelní.

Romeo musí zemřít (2000)

Dost dobrá hudba - soundtrack skvělí. Bojových umění poskrovnu - a když už nějaké tak Afro to jistí :D - finální scéna stála za starou belu ! :-( ale dalo se na to dívat .. hold žádný zázrak

Robin Hood (2010)

Russele ... cos to hrál? Průpistu s tužkou a gumou navrh! Fůůůj! Nejslabší historický film s tímto hercem. JInak pojetí Robina Hooda - bylo obstojné. Akurát že tu z něj udělali trochu .. padoucha .. ale no hold, je to jen film. Kdo ví kde je pravda :-D

Ip Man (2008)

Dokonalý film, bez jediné chyby ! :-)

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Posledních 15 minut jsem zatuhnul. Manželka říkala že jsem chrápal .. hm. Celkově mě film unudil k spánku :-D

Cizinec (2010)

Trochu zklamání. Místo slova AKČNÍ má být napsáno - ROMANTICKÝ / DRAMA .. thriller - tak to už vůbec ne. Myslím že lidi o tohoto filmu očekávali více než MLUVENÍ. 50%

Comeback (2008) (seriál)

Některé díly jsou opravdu trapné. Ale hold je to specifický styl humoru,který emusí sedět všem lidem.

Thor (2011)

Právě jsme se vrátili z kina, kde jsme šli právě na tento film. Asi jsme oba od něj očekávali trochu více ... asi více boje na Zemi. Předem ale říkám .. NECHOĎTE na to v 3D. Efekty, které tam jsou .. nestojí za těch 50 Kč navíc za brýle :-(( toho jediného jsem dnes litoval. Efekty v 1 třetině filmu jsou skvělé. 2 třetina filmu je spíš o povídání a změně osobnosti Thora. 3 třetina je finišování, od kterého jsem čekal mnohem ale mnohem více. Samozřejmě ten otevřený konec navazuje asi na další díl ??? Bude ??? Velmi mě ve filmu potěšil odkaz na IRON MANa :-)) dávám slušných 80%

Rozsudek smrti (2007)

Dost šílený film. Rodič mnohdy dokáže pro své dítě udělat maximum. A otec kterému zabili syna? Pokud nezná jiný způsob - jak se smířit se smrtí syna .... je logické že ho to zažene do těchto koutů.

TRON: Legacy 3D (2010)

Mám z toho rozporuplné pocity ... po 1 díle ... http://www.csfd.cz/film/11007-tron/ .... jsem čekal víc. A co bolí nejvíce je 1) absolutně nevyužitá postava TRONa 2) nejdelší nudná scéna od 1:18 - 1:26 (kdy jsem stihl 2x usnout) ... jediné co to zachraňuje jsou efekty. Ty jsou špičkové, ale ten děj. a jen 1 závod na motorkách ... to je málo !!! :-( Po Počátku, Terminátorovi 4, je toto další VELKÉ zklamání !!!