• Fantasy

Avengers: Infinity War (2018)

Všetko super, na pár detailov. Vôbec ale vôbec ma nebavil mladňák spiderman, Hulk sa neodviazal, thor skončil so sekerou, Panter si šiel doma svoje, a zvišok sa tiež veľmi nesnažil, i keď áno bolo to pekné sledovanie aj príbeh bol celkom vydarený, ale fakt ma nas*al ten THANOS jeden :) snáď už bude dvojka a trojka čoskoro.

Deadpool 2 (2018)

Na film som bol. Očakávania? Úplne super, effekty ako nás vždy pripraví WADE dopredu sú bombastické, obsadenie, príbeh, zápletka je neuveriteľná a všetko spojené s trefnými a dokonale načasovanými hláškami, proste TOP. Film DEADPOOL 2 nesklamal priam by som povedal, že tvorcovia už vedeli, že môžu investovať väčší balík aby zakomponovali do filmu napríklad aj slávneho wolverína :D Videli ste už reklamy s klubom manchester united alebo Backhamom? Pool boy je už ikona ktorá sa tak skoro nevytratí z mysle ľudí :D Odporúčam pozrieť každému, kto sa chce poriadne zabaviť a užiť si kvalitný MARVELOVSKÝ ´´rodinný´´ film .

Únos (2017)

Film Únos prezidentového syna ako Slovenské odhalenie / o ktorom väčšina vie / niečoho čo mladým ľudom v dnešnej dobe nič nehovorí, je velmi dobrá téma na film ktorá aj dodnes vykrikuje následkami. Film s Kramárom mi prišiel miestami ako z divadla, ale miestami veľmi prekvapil. Herci boli super postavy zvládli výborne ale Maroš Kramár nieje herec ktorý sa hodí n a post Mečiara :( zo začiatku som nedel ani že je to on. 55% a to aj s jedným podareným efektom vo filme :D

Čára (2017)

Čiara, velmi pekne spracovaný film, v peknom prostredí so zaujímavým dejom ako sa kedysi pašovalo a riziká tohto povolania. Z. Fialovú ja nemusím a ani v tomto filme ma nepresvedčila o jej kvalitách / ani nahá /, ale zato jej dcéra bola podarenejšia :) - Tomáš to nielen že zahral výborne jemu presne takéto roli treba. Film Čiara je dramatický, smutný ale miestami aj pobaví. 60 %

Kandidát (2013)

Ďalší velmi podarený Slovenský film, miestami som mal pocit že to ani nieje Slovenské, samozrejme kým sa neukázal Michal Kubovčík a jeho humor. Film podobne spracovaný ako rocknrolla, podfuck, dannyho 11, ale s inou tématikou. Myšlienka super, strih TOP, herci boli vydarený, a príbeh ako zo života. 75 %.

Legendy zločinu (2015)

Prekvapilo ma že dvaja hlavný herci vo filme je jedna osoba v reale :) ale pobavilo, velmi dobrý film, Hardymu ide snáď každá rola posledný čas: či gangster alebo jemne dementný gaygangster, zahrá rolu dokonale :)

Hra o trůny - Série 6 (2016) (série)

Prvá časť BOMBA, sme v očakávaniach čo bude ďalej, Daenerys sa zase dostáva do dobrej situácie, John Snow je očividne mŕtvy , aj keď na plagáte session 6 je živý a HBO potvrdila že bude žiť. Rudá žena už je na hranici zrejmew pôjde aj ona kade ľahšie kedže ma teraz 150 rokov :) nádhera... Slebé dievča sa buzde asi uči bojovať, síce nepekným spôsobom ale ako inač keď je na ulici ako žobráčka.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Brutálny film, krásna krajina, skvelé herecké výkony DiCapria aj Hardyho, bolo to presvedčivé niekedy až príliž, napríklad v scéne s Medveďom :O nezavrel som ústa od údivu, Hardy a Leo Oskara minimálne ... Dlho som nevidel taký skvelý film.

Moneyball (2011)

Neskutočný príbeh - je to tpek ten pán o ktorom je film.