• Rodinný

Grace a úžasné stroje (2019) (seriál)

Grace nahradila Catie, ale je to pořád stejně nablblé. Stroje nejsou nezajímavé, informace o nich podávané úměrné věku diváků, ale ty vložky s malými "mechaniky" jsou tak trapné, zbytečné a nezáživné, že strhávám, co se strhnout dá!

Listopadová romance (2001)

Už si to moc nepamatuju, jen to, že mi ale bylo strašně trapně za Keana, že se toho vůbec účastnil. Takovej ufňukanej cajdák. Možná to někdy risknu a kouknu znova.

Spidey a jeho úžasní přátelé (2021) (seriál) odpad!

Tohle je něco tak ohavného. Zbytečného. Trapného. Další z těch Rot a Čet a Patrol a Indických detektivek a Džejků a jiných dětských záchranářů, kteří spasí svět od všech těch zlotřilců, co kradou v obchoďáku bonbóny a praskají dětem balónky špendlíkem. Malý holky to očividně ohromně baví, já nestíhám kroutit hlavou a maskovat škleb.

Bobo (2014) (seriál)

Bobo mě tak nějak irituje každou svou molekulou. Pitomou znělkou počínaje, přes protivného bobra (a pardon, plcha) s tradičním dabingem kuňkající dospělé ženy, až po stupidní hádanku na konci.

Dr. Žako (2018) (pořad)

Tohle se mi strašně nelíbí. Odpudivé masky a nezáživné příběhy.

Becca a její banda (2018) (seriál)

Pěkně provedená svetrová zvířátka, docela vtipný příběh. Zaujal mě brněnský dabing, nebo aspoň poprvé vidím, že se někde kamarádi oslovují "děcka" :⁠-⁠D

Pip a Posy (2020) (seriál)

Vůbec to není špatné. Díl, kde se jedno to zvířátko snažilo hrát zároveň s dvěma kamarády, byl úplně famózní :-D Nebo jak si vzalo malé holiny, aby kamarád nebyl smutný. Nebo jak to jiné zvířátko si chtělo hrát samo. Když si to tak sumíruju, je to celé o přátelství a respektu jednoho k druhému :)

Hej, Hafí! (2014) (seriál)

Nijak mě to neuráží, ale jediné, co mě na tom opravdu baví, je dopravní prostředek chobotnic :-D

Příliv pokladů (2014) (seriál)

Mně by úplně stačilo koukat na tu pláž a moře, jak vždycky holčička vybíhá z domku ven.

Angličtina s Hurvínkem (2014) (pořad)

To je prostě hrůza. Angličtina v tom naprosto zaniká a je to celé úplně zbytečné. Spejbl má už úplně vůdnlegz.

Ovládací panel
1 bod