Labyrint (2015) (seriál)

Ani po troch dieloch som tomu neprišiel na chuť,skôr naopak. Počkám si na posledný diel,som zvedavý ako sa táto nudne tajomná Strachovina skončí. Proti tomu chlapčisku ušatému necítim žiadne antipatie,ale tento jeho výplod ma vôbec neoslovil. Väčšina postáv sa tvári ako v nejakej paródii,o pridrbaných dialógoch škoda hovoriť,no najviac mi tam liezla hore krkom Zuza Kanocz. Tá jej postava premúdrelej pipiny sa dá prežiť,ale to jej prehrávanie je na kopanec do riti. Nech si len ona pekne zostane doma pri "svojich" debilných telenovelách,tam nemôže nič pokaziť

Doktor Martin (2015) (seriál)

Latka súčasnej TV tvorby je nastavená hodne nízko. Kurva!, namiesto toho aby sa kompetentní začali konečne snažiť tú pomyselnú latku navyšovať,tak oni sa predháňajú komu sa ju podarí položiť na najnižšiu úroveň a podliezť. Dve hviezdy len a len za scenériu Beskýd

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Z dlhej chvíle,a hlavne z prdlele som si prestrel jeden diel. Táto rádoby kuchárska show bola pre mňa skôr šok,skoro ma z toho jeblo!. Toľko pokryteckých debilov po kope a k tomu tie primitívne komentáre,to sa len tak nevidí,klobúk dolu PRIMA TV

Zánik (2015)

Dve hviezdy za finálnych 30-40 minút,zbytok filmu je komorná,nie moc uveriteľná a prevážne dosť nudná záležitosť

Ospalá díra (2013) (seriál)

Pre školopovinné deti je to asi zaujímavé,pre mňa strata času

Rudyho má každý rád (2015) (seriál) odpad!

Americký originál stojí za hovno,ale toto je hodne veľká kopa hovien. Chápem že žrať treba,ale naozaj sú niektorí perspektívni herci(Holubová,Novotný...) na tom tak zle aby museli účinkovať v takých a tomu podobných zverstvách?!

Ant-Man (2015)

Už ma tie high-tech báchorky o teragigamegasuperhrdinoch ktorí zachranujú svet začínajú pomaly,ale isto unavovať

Californication (2007) (seriál)

Keby som bol nevyskákaný puberťák,alebo priaznivec fantasy erotických rozprávok,možno by som aj ja u toho chrochtal blahom a hnal túto rádoby vtipnú chujovinu do červených čísiel. Mimochodom,zaujímalo by ma,ktorého potentáta je tá mladá Beccy emo obluda v skutočnosti dcéra,nechce sa mi veriť že s takým rypákom by sa bez konexii dostala na obrazovku

Temný případ (2014) (seriál)

Celkom dobrý krimiseriál,ale dosť ma iritovalo že sa väčšina protagonistov tvári neprirodzene tajomne ako prd v gatiach a mučednícky ako ježiš na kríži(hlavne v druhej sérii). Nedá sa povedať že by riešené prípady boli temné,tie sú v podstate kriminálnou rutinou,ale temné sú skrývané prežité traumy hlavných hrdinov