comicsJan

comicsJan

Jan Květ

Česko

3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pasažéři (2016)

 • poster

  Podfukáři (2013)

 • poster

  John Wick (2014)

  Film má patřičný spád, zbytečně neprodlužuje začátek, při kterém se v mnoha jiných snímcích seznamujeme s postavou, ale předvádí nám Johna takříkajíc za pochodu. Prakticky během deseti minut je Wick okraden a nastává předem očekávaná řežba, před první akční scénou jsem čekal souboje typu Punisher, minimálně celá armáda gangsterů na jednoho osamoceného mstitele s arzenálem, za který by se nestyděl ani Schwarzeneger a ono prej ne. Bývalý zabiják s dvěma pořádně nadupanýma bouchačkama, proti tuctu bad guys, které bez větších problémů vyřídí a dům mu pak vyleští bez sebemenšího smítka parta svalovců s mopy a rukavičkami. Žádný přemrštěný počet teroristů na osamoceného bojovníka se zločinem, žádné obrovské výbuchy při srážce aut a hlavně žádné: Ne, tohle tam nemůžeme dát, to by tam pak tatík nemoh vzít svý haranty. Za mě naprosté áčko.

 • poster

  Sebevražedný oddíl (2016)

 • poster

  Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

  Nejpřevratější a také nejlepší díl celé Star Wars ságy. Přesně toto je důkaz že byť režisérem tohoto snímku není George Lucas, pořád překonává jeho hvězdný snímek Pomsta Sithů i 35 let po jeho natočení.

 • poster

  Kingsman: Tajná služba (2014)

  Tohle je naprostý důkaz dokonalého filmu, perfektní herci, režie i scénář, sympatické hlavní postavy a děj který skutečně po dlouhé době opravdu nenudí. Rozhodně špičkový film posledních let.

 • poster

  Avengers (2012)

  Ze všech sfilmovaných příběhů o Marvel. superhrdinech jsem měl vždy nejradši příběh o miliardáři Anthonym Starkovi(IRON MAN), avšak nápady režiséra Josse Whedona se posunuly a on nám přináší tento neskutečně dokonalý film o složení nejmocnějších superhrdinů světa. Herecké obsazení skutečně sedí a scénář velice profesionálně propracovaný. A kdo jiný by měl tento perfektní příběh režírovat než Joss Whedon(který se zapsal i do historie komiksového Marvelu například u série Astonishing X-men). Tento film rozhodně doporučuji fandům a milovníkům komiksů a Marvel Universe.

 • poster

  Deadpool (2016)

 • poster

  Podfukáři 2 (2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace