Mladá dáma (2024)

NEČAKANÝ survival. Perfektná atmosféra, uveriteľné dialógy, výborná grafika. Dokonca pár výborných zvratov. V závere mohlo byť zlo potrestané bolestivejšie, ale zadosťučinenia sme sa dočkali.

Wonka (2023)

Vizuálne celkom pekné. Avšak humor absurdný, dej pochmúrny, celé akési plytké, prázdne, bez emócií (záverečné stretnutie s matkou), postavy iritujúce (nielen tie negatívne). Tvorcovia mali skvelú možnosť s týmto obrovským potenciálom spraviť počin podobný filmu The Greatest Showman. Namiesto toho sme dostali inú verziu Řada nešťastných príhod, či Polárny expres.

Hvězdná brána - Kobka (2002) (epizoda)

Really? Jacka mučia až do smrti, oživia a zas mučia, oživia a zas mučia. Celú epizódu. Čo sa to so scenáristami stalo??? Preskakujem.

Hvězdná brána - Rok 2001 (2001) (epizoda)

Och, tieto epizódy plné neprajnpsti, intríg a politiky. Presný opak toho, o čom Hviezdna brána je. Preskakujem.

Hvězdná brána - Povznesení (2001) (epizoda)

Tak táto epizóda bola doslova iritujúca 🙄 Správanie Cartrivej bolo akoby bola malá školáčka, mimozemšťan úplný úchyl. Žiadna bezpečnosť, žiadna logika, žiadna autenticita postáv. Primitivizmus. Och...

Hvězdná brána - Časová smyčka (2000) (epizoda)

Z témy, ktorá je vpodstate klyšé, urobiť takto perfektnú komédiu, to dokáže len tvorca s veľmi dobrým citom pre atmosféru a scenár. Výborne zahrané!

Hvězdná brána - Mezi světlem a tmou (1997) (epizoda)

Tak táto epizóda boal fakt strašne nudná až iritujúca. Stačí vystreliť a zachániť členku posádku, ale nie, oni budú dva dni špekulovať a otáľať.