Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Bomba...to jsou první dojmy. Vtip, který o sobě pronese Chuck Norris. :o) Spoustu hlášek. Pořádná střílečka. Tvůrci se trefili do mého stylu a za to jim děkuju.

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Doufám, že scénáristé dobře napíšou poslední serii (5.) a odpoví na všechny otázky, které vysíláním vznikly v hlavách diváků

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Mě se seriál líbit. Ano uznávám, že některé scény byly opravdu zbytečné. Rozchody Šeherezády a Onura byly moc časté, Kerem přehrával v zuřících scénách a postavu Bennu mohli napsat trochu lepší osud

Lovci duchů (2005) (seriál)

Pro mě jako pro sci-fi fanouška je tento seriál velmi povedený. Jako ve všech seriálech se najde ňáký díl, který není zrovna dobrý, ale to na mém hodnocení nic nemění. Je pravda, že 6. serie byla tak trochu o ničem, ale co jsem četla tak by 7. serie mela být dobrá

Dr. House (2004) (seriál)

Bezvadný seriál, dialogy překypující sarkasmem ze strany Hugha Laurieho prostě nemají chybu

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tento serial mam velmi ráda, a vždy když mám možnost tak se na nej podívám znovu. Je pravda, že poslední 2 serie byly bez Richarda Deana Andersona bez vtipu i když se to Ben Browder snažil napravit.