Cell (2016)

Nádherná metaforka na dnešní společnost chovající se jako zombíci. Ale jak se z mobilu volá, tak se vám posere život. Pokud vás nekousne sexy kočina s ohnutým růžovým ajfounkem v ručce, tak vám v kapse vybuchne vybouchne novej ťamťung. Prostě serte na mobily, de Sade by o tom mohl povídat. Film byl prvních cca 20 vteřin vcelku snesitelnej, pak se táhnul jak kus žvejkačky co se vám zasekne mezi zadníma zubama a nejde ven. Nooda, nic víc. Peace

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

To byl tak kvalitní filmík ow ma gawd! Aneb kvalitní a ti opravdoví umělci v akci. Dokonce bych se radši znovu podíval na ty dvě sexi holčiny s tím hrníčkem, než koukat na obtloustlé padesátníky, rvoucí si svoje lulánky do těch kostnatých prdelek. Díky za poornost. Peace

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Čečenskej uchylnej sráč. Vlastně lacinej autistickej celkem hrozivej ukrajinec. Ten ychtyl. Anomálie umělecky totalitního inteligenta strašně tragicky onanojícího. Zrovna absolutně smutnej Roman a Naďa epileptička jedna. Prakticky oděný jablečný ďábel. Deprimovaný Ondřej. Cukroví impozantně naservírováno elegantně spotřebováno tetou a razantním uganďanem. Peace

Galavant (2015) (seriál)

Pro kastrovaný chlapce a potraty co se bez koulí už narodili, naprosto dokonalý seriál. Pro nás ostatní ztráta času a mozkových buněk. Přihřátej příběh, přihřáta hudba, přihřátý herci, přihřátá délka epizod, přihřátej počet sérií, přihřátej úvodní obrázek a přihřátej celej svět. #globálníoteplování #nemámnicprotipřihřátejm #Peace

Pyramida (2014)

Z nějakýho důvodu jsem si myslel, že při první příležitosti zprznit nějaký bělošský zadky, vyskočí z piramidy ten chlápek s tim jehlanem na hlavě a obrovským, černým a fakt dlouhým mečem v ruce. Bohužel ne. Ani škrabátko neměl...Navíc měl hlavu ňákýho potulnýho Azora. Snad jediný nevýznamný plusko dostal ten chudáček robot, kterej když umřel, tak jsem se rozbrečel. Pak už to bylo jen spousta zmařenejch vteřin, plnejch štěkání a mrtvejch imigrantů. Peace

Život pod vládou Napoleona (2006) (TV film) odpad!

Fakt hustej film, kámo neskutečný efekty. Skvělej příběh. To jak tam zasadili dobový obleky mě neskutečně hřálo u srdíčka. Ta hudba byla hrozně skvělá. Ani vteřinu jsem se nenudil. Fakt kámo. Doporučuju tuhle chuťovku zkouknout. 9/11 Peace

Most špiónů (2015)

Fakt skvělá podí vana, skoro jsem se v ní vykoupal. Bohužel jsem nebrečel tak moc aby to k něčemu bylo. Naštěstí to ale byl majstr piss. Takže jsem nakonec byl relativně čistej a žlutej jak mongoloid. 2/11 fakt najs

Už jsme tam? (2005)

Rozpočet:2500 korun. Tržby v kinech první den 300 evro. Fakat dobrej film 7/9. Počet vysílání na Nova 28 647 528