Americká fikce (2023)

Další film dokazující, jak silná letošní odrůda byla. Perfekt! 90%

The Curse (2023) (seriál)

Škoda že to nebyly dvacetiminutovky, 200 minut by tomu slušelo daleko víc, devět hodin je masakr a prvních pět dílu je celkem náročných k ukoukání. Ale kdo ví, zda by poslední díl tak vyzněl. Chápu tvrzení, když Nolan řekl, že něco takového v televizi neviděl. Je to svěží vítr, podivně návyková záležitost. Safdie a Fiedler jsou masakrózní koktejl.

Zimní prázdniny (2023)

Film roku! Zároveň nejlepší Payne, který doručil opravdu skvělou záležitost po všech stránkách. Už po půl hodině mi bylo jasný, že koukám na klasiku. Jako bych koukal na zapomenutý film Hala Ashbyho. Perfekt, 100%. Žádný jiný film mi letos neudělal takovou radost. A o tom se mile přu s kolegou v podcastu zde 👉 PLATFORMERS

Bod obnovy (2023)

České áčko, vypadá to krásně, škoda že nepřispěchal kovaný dramaturg ke scénáři. Jinak klobouk dolů před formou.

Nic (2023) (seriál)

Perla! Povídáme o tom v podcastu tady https://youtu.be/J5AVa3rzeD4?si=LyQ0XCW0nLP_H4pE

Sněžné bratrstvo (2023)

Fyzická podívaná plná neznámých herců, jež se v průběhu filmu trochu pletou a ne vždy víme, kdo zrovna umrzl. Jinak velká filmařina. Rozebíráme v podcastu zde: PLATFORMERS