MartinezZ

MartinezZ

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 24.4.2017  21:07
    Labyrint - Série 2 (série) (2017)

Zamotané machinace nebyly úplně pitomé, ale důvod a pointa byl úplně pitomé. Takže asi jako S01, neviděli-li jste to, neztrácejte tím zbytečně čas.

• 23.4.2017  09:58
    The OA (TV seriál) (2016)

První dva díly jsem viděl, další dva proklikal ve snaze zjistit, jestli se něco bude dít... a pak skočil k poslednímu, proklikal, uviděl tajtrdlíky v jídelně a vzdal to. Ano, čekal jsem něco jiného a tohle mě naprosto minulo. Těžká škoda, Netflix má u mě první vroubek :) Včera večer bych napsal peprnější komentář, ale vyspal jsem se na to a teď po ránu vím, že mi tahle srágora za invektivy nestojí.

• 22.4.2017  21:55
    The Level (TV seriál) (2016)

Nuda, fakt echt nuda. Rádoby zápletka z těch lacinějších, spousta trubkovitých postav a hrozně složitá rozhodnutí pitomě triviálních záležitostí. V případě, že děsně nesympatické hlavně postavě přejete, aby jí vyšetřování naprosto semlelo, namísto vyřešení případu, je něco špatně. Navíc to tady ani nekončí a a někdo z tvůrců si asi myslí, že by to mělo pokračovat. Ne, nemělo. Šest plytkých hodin. Obejděte to bez ohlédnutí.

• 6.4.2017  06:54
    Právem odsouzeni (TV seriál) (2016)

Je to jednoduchý seriál. Poměrně dost "sci-fi" s rychlostí řešení případů a dost klasicky "CSI" vyšetřováním, plno klasicky splácaných postav a nesmí chybět ani složitá romantika a vztahy a minulost a tak dále. Prostě nic nového, ale výplachově koukatelného. --- 2,5* --- Po 13 dílech to mělo ABC zaříznout, následně zaříznutí odvolalo, ale ani tak to moc nevypadá na pokračování via Variety.

• 3.4.2017  21:39
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Tak ne. Uvažoval jsem i o **, ale ten poslední díl, to byl vrchol diletantství snad na všech frontách. Sestry Bártů by se měly navzájem oběsit ve prospěch zdraví divákových mozkových buněk, jež samy postrádají. --- Temný kraj a jeho lehce příliš okatá inspirace Temným případem, hlavně co se úvodních titulků týče. Navíc hudba mi přespříliš připomíná právě Temný případ a navíc se k tomu naprosto nehodí, to si někdo fakt spletl českou vesnici s bažinami Louisiany :D --- Lokální policajti jsou jeden jako druhý idioti. Repliky Vaculíka, ohlašujícího sériové vraždy, nutí k smíchu. Výsledek ale k smíchu není, raději se to mělo jmenovat "Smutný kraj". Vaculíkova postava totiž temná není, takže se ani nemusel jmenovat Kraj. Zahozená možnost, další česká škoda.

• 27.3.2017  20:40
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Dal bych tři, ale nejde to. První díl navnadil, druhý ale už nějak moc všechno rozplizával a třetí mi vyzníval v mnohém nesmyslně překombinovaně. Skoro (!) nejlíp z toho tak odešla postava Jitky Schneiderové. Mělo to mít tak maximálně dva díly a celé linky s Vaculíkem, Malým a Plouharem úplně vypustit, nebo jim dát alespoň nějaký skutečný smysl.

• 26.3.2017  21:31

Podstatně zajímavější příběh a případ, než předchozí Maigretovo "Kladení pasti". Ačkoliv mi bylo trochu líto, že to byly ony případy z farem a tedy "jiné vyšetřování" tak upozaděny, asi bych rád viděl vyšetřování obého od obou inspektorů, jež by se právě následně propojilo. V každém případě potlesk pro Rowena.

• 25.3.2017  14:57
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

3,5* --- Popravdě, Zedníčka nemusím, ale tady zahrál dobře a nebýt jeho, ta dvě ucha to neutáhnout ani neutlačí. někdy to působilo dost... nevím, oproti Četnickým humoreskám dost dost televizně, ale zase exteriérově to bylo fajn a postupem času se to vpilo. Ve výsledku tak docela fajn záležitost, ale stále jen taková náplast za Humoresky :)

• 25.3.2017  11:35
    Život (2017)

No, nevím, co jsem od toho vlastně čekal, ale neodcházel jsem nějak nadšen. To, co se píše, je pravda - je to prostě vykrádačka všeho možného od Vetřelce přes Predátora, Gravitaci po hromadu dalších nejen sci.fi vyvražďovaček. Navíc zvraty jsou tak, eh, průhledné, že celá závěrečná sekvence a část filmu musí překvapovat asi jen někoho, kdo se bál celý film otevřít oči a uši. Hudba se snaží taky vykrádat Gravitaci s Křečkem v noční košili, tedy vlastně Interstellar, a postavy se chovají ještě pitoměji a nesmyslněji než o mnohými proklínaného Promethea. Jde tak vlastně hlavně o potvrzení nepsaného pravidla, že jak je film napěchován známými tvářeni, nestojí za moc. Nejvíc je mi tak líto Jakea, který ve svých filmech opakovaně ukazuje, že umí, a Ryana, který se pod Deadpoolovi kariérně trochu oživil. Snad jim to vyjde ještě někdy jindy.

• 20.3.2017  09:05
    Masaryk (2016)

Kupodivu to nebylo špatné, taková fikce o tom, kterak to mohlo po určitou dobu 3 let před okupací a po ní být s Janem v Americe. Nakonec proč ne, vnitřní rozpor Jana a jeho příslušnosti k Československu s prací jeho otce vs bezmoc vůči zbytku světa. V každém případě velmi dobře natočené, vizuálně také, ale hlavně plus za Rodena i Kaisera. A plus za byť i samozřejmě částečně, na některé historické chvilky. Kdyby to ale přeci jen byl trochu jiný film, více se držící právě té historie a méně fikce, asi bych byl nadšenější. Takhle ale i tak stále chápu záměr. jen si nejsem jist, že by to byl film, který bych musel vidět znovu. Proti uděleným soškám ale po zhlédnutí nic nemám. Lvi stejně už nikoho nezajímají.

• 20.3.2017  08:49

Bylo to od Disneyho, bylo. Dalo se tedy čekat, že se tam bude zpívat, dalo. Ale ke konci to už bylo tak nudně zdlouhavé a oni ne a ne přestat a navíc to stále prošpikovávali dalšími a dalšími kviky (čti: zpěvy), že už to začalo lézt akt na nervy. Princ byl větší frajer jako ten lvíček (čti: zvíře) a i tak byl jaksi unylý a musely ho komandovat svícen a konev. Kde se v Emmě vzala ta láska taky jsi z filmu nevyplynulo. Bylo tam pár dalších nesmyslů, ale nejvíc asi zamrzelo, že zvíře nebylo žádné zvíře. A pak ještě o něco horší skutečnost, že tady byla ta rasová vyváženost tedy sakra nevyvážená a ačkoliv se nepokládám nějakého rasistu, tak ta přemíra afroameričanů v "historicky laděné pohádce z Francie" vyznívala fakt divně, nepřirozeně...weird. chyběl tam ale nějaký asiat, Havajan, americký Indián a nějaký ufon. Zmalovanost postav ke konci byla taky pěkně ... nevkusná. No, nic jiného holt v kině nebylo a venku bylo hnusně. dalo se to, ale znovu fakt už ne. Dost podobné francouzské verzi z 2014. --- PS: Chápu, že české titulky musí spíše odpovídat významu věty než přesnému doslovnému překladu, ale tady mnohdy nesedí slova, která by význam vůbec význam neměnila (chapter nine = třetí díl).

• 13.3.2017  22:16
    Labyrint - Série 1 (série) (2015)

Bože na nebesích, takhle to pokurvit, to musí být umění - artový český seriál. 6 zajímavých dílů, kdy postupně naprosto nesouvisející věci skvěle začnou zapadat a vrcholem je naprosto nečekané useknutí plynule a úspěšně se rozplétajícího klubka šíleného plánu koncem šestého dílu, přičemž by to skutečně končilo v tématu díla vůbec ne moc optimisticky a přesto to by byl TEN správný konec všeho, bylo doslova zabito naprosto idiotským posledním dílem, přinášejícím tak pitomé konstrukce děje, že mi tam snad chyběli jen UFOni. Ten poslední díl byl TAK moc nesmyslý, že hodně dobrý seriál (****) klesl až do "ereba" a jednu hvězdu tomu nedám fakt jen za těch šest předchozích dílů. Hudský se snad sjel nějakým dost špatným matrošem nebo to celé z nějakého příkazu z ČT nechtěně ale z povinnosti totálně dosral. Taková škoda. Pro lepší vyznění doporučuji snad sedmý díl vůbec nepouštět a smířit se s otevřeností konce dílu 6. Tak jako to skončilo, by to končilo i pro diváka a tečka v ději, tečka pro postavy a tečka pro diváka, svět je zlý. A ne že se pak vše musí nesmyslně dovysvětlovávat hovadinami.

• 13.3.2017  22:14
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Ve zkratce: Nebylo to tak špatné, ale lepší by rozhodně bylo, kdyby to vlastně nebylo to, co to bylo. Tedy tím chci říct, že to období i ta vyšetřování byla zajímavá, ale současnost a její provázání s tím, že se mu to jen zdálo, si mohli autoři zcela odpustit. to z toho celého projektu dělalo pěknou pitomost, což byla škoda.

• 26.2.2017  09:34
    John Wick 2 (2017)

2,5* --- Dalo se to. ale vlastně nevím, jak moc je to klad. Je to tak nějak to stejné, víc se noříme do světa organizací nájemných zabijáků a zlounů a tak a John se setkává s mnoha svými dřívějšími známými. Vizuálně to je stále dobré a je vidět, kdo na tom má ruku, to určitě. Ale co mi asi možná (už nevím) nevadilo tolik u jedničky, to mě bilo do očí ve dvojce - souboje. Všichni kosení nepřátelé nabíhají jak terče, čekají na výstřel tak dlouho, až už je pro ně pozdě... A john je až příliš nesmrtelný (sražení autem apod.) Dalo se to, ale podle mě to trpí tím, že je to prostě další pokračování. Jednička byla trochu zjevením, dvojka prostě jen je.

• 22.2.2017  20:48

Tak proti Nemovi slabý odvar a nejvíc nevkusný byl asi právě ten akční konec. Na Nemovi bylo krásné právě to, že to byla pohádka jiná, než většina těch akčních srágor, to tu už chybělo. Navíc to celé odsýpalo nějak moc rychle a povrchně a typicky tak z toho čpělo prokletí druhých dílů z nutnosti. Dalo se to, ale jak si klidně znovu poněkolikáté rád pustím Nema, tohle už znovu vidět nemusím a ani nechci. Není k tomu žádný sebemenší důvod.

• 22.2.2017  20:44
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Příběhy to nebyly špatné, ale podané to bylo tak rozvláčně a unyle, že to byla vyloženě škoda. Pokud by se ale za tohle rozdávaly nějaké ceny, z fleku bych volil tady brilantně geniálního Vladimíra Javorského a za ním Michala Dlouhého, bez debaty. Bohužel ale celkově tenhle televizní seriál kamsi zapadne, ačkoliv to byla celkem dobrá ukázka promítnutí přísloví "Z bláta do louže" v reálném životě. --- 2,5*

• 18.2.2017  13:12
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Námět a příběhy/kauzy nebývají vůbec špatné, ale to jen podtrhuje fakt, že jsou převzaté. Zbytek je totiž tak tragicky debilní, že to snad ani není možné, tohle fakt muselo vznikat za pochodu během samotného natáčení, předem nemohlo být připravené, krom převzaté licence, snad vůbec nic. Postavy policistů se chovají naprosto mimózně, mnohdy nesmyslně a snad není díl, kde by mi nepřišlo, že se jako policisté a vyšetřující ve službě nechovají vůbec. Některé herecké výkony a postsynchrony (Prahař!) zní, jak od ochotníků, někdy ani to ne. Je to škoda, ale tenhle projekt je skutečně ukázkově zmršená a zahozená práce. Vzdávám po pátém dílu, který šel už jen letmo proklikat. --- 1,5*

• 18.2.2017  13:10
    Mordparta - Série 1 (série) (2016)

Hm, tak tohle se nepovedlo. Seriál postavený na nezajímavých postavách s nijak smysluplnými vlastními problémy, vršícími se klišé z émerických seriálů, které v české podobě vyznívají trapně-vtipně, a hlavně hrozný byl zvuk, kdy byly slyšet ruchy okolí, ale ne herci. Jediný koukatelný díl byla třetí epizoda Převýchova - skutečně zajímavý díl bez trapností a klišé, který bral inspiraci z nějakých starých hororů a thrillerů starých panských sídel v odlehlých anglických a skotských slatin. Jinak to ale bohužel stálo dost za prd. Tady žádná S02 nevznikne.

• 15.2.2017  20:48
    Zakladatel (2016)

Oni měli sen, ale on měl vizi. Vlastně je to příběh o tom, kterak jeden měl kopu štěstí na to, že narazil na bratry McDonaldovy a pak měl kopu štěstí v tom, kdo mu jak křížil cestu (manželka hoteliéra, účetní v bance, podomní židovský prodejce biblí...). Ve výsledku mu to tak nemůžete mít ani za zlé. Prostě využil příležitosti . Jen při tom zadupal do země všechno, co mu k tomu pomohlo. Arogantní a bezohledné, prostě "business", takový, jaký je.

• 15.2.2017  20:44
    Max Steel (2016)

Nejimbecilnější televizní teenage sci-fi za poslední roky, kdy i I Am Number Four a Jumper jsou proti tomu kvalitní hlubokomyslná a do mrtě promyšlená zábavní akční podívaná. Nechápu, co u filmu dělají profese jako "scénář" nebo "dramaturgie", jelikož absentovaly, přinejlepším byly na úrovni 6. třídy základní školy. A i to tomu ještě fandím. Chudák Andy Garcia :(

• 14.2.2017  06:45
    Billions - Série 1 (série) (2016)

Skvělé. Moc jsem o tom dopředu nevěděl, nečetl a viděl jen trailer, ale jakmile se v něm objevila egoistická postava Bobbyho a zakousnutého pitbulla Chucka, bylo jasné, že tohle budu chtít vidět a nebyl jsem ani v nejmenším zklamán. Svět finančníků je mí vzdálen, ale tady to nehrálo moc roli, max. pár prvních dílů, a byla to jen kostřička kolem které se stavělo tělo celé atmosféry a souboje dvou titánů. A tělo je to stavěné bravurně. Obě manželky a další postavy a herci blízké ústředním postavám jsou také výborné, ale Lewis i Giamatti nezklamali ani v nejmenším, až je mi trochu líto, že se Giamatti většinou objevuje jinde jen v menších rolích a nebo větších ve filmech, které mě zase míjejí, protože hraje výborně a roli politického pleticháře na úzce vyvedené cestičce za tím, po čem prahne, si užíval. Podobně jako Lewis, který to s množstvím projektů také zrovna nepřehání a ne vždy TO musím vidět, ale ten jeho vypočítavý sociopatismus byl někdy až mrazivý. Rozhodně plus také režii a scénáři, protože to prostě má drajv a dokáže stále překvapovat zvraty i myšlenkovými pochody. Jeden z mála seriálů, kdy jsem se skutečně na další díly těšil a doufám, že pokračování, nezazdí-li se, bude přinejmenším stejně tak dobré. --- PS: Mimochodem velké díky za titulky KevSpa, LuAn, Lucifrid

• 11.2.2017  10:48
    Spojenci (2016)

Spokojenost, trochu nečekaně i díky závěru. Marion už po stomilionté v Hollywoodském filmu co by Femme fatale hrála lépe než Brad, který povětšinou zas svým ne-projevem ale odpovídal postavě, takže mu to taky nemám za zlé a pasovalo to tam. Akorát bylo škoda některých digitálních triků, které působily zbytečně rušivě kresleně, což by ale zas odpovídalo těm kresleným digiblbostem z minulosti Zemeckise. Celkem tedy spokojenost --- 3,5* --- SPOILER! PS: Jen tak nějak možná vlastně většině uteklo, že ten úvodní atentát tedy byl zjevně skutečně sehrán německými agenty, Britové napáleni a pobiti ti nepraví.

• 11.2.2017  10:43
    Jackie (2016)

Rozporuplné. Portmanka mi v tom nevadila a ano, cíleně přehrávala a ano, je to film ála "Koukněte, jak umím skutečně dramaticky hrát, navalte Oscara!" Jako příběh manželky veřejně nezbedného manžela, ale zároveň první dámy amerického prezidenta, zavražděného po jejím boku a rozprsknutého vůkol a vyrovnávající se s tímhle zážitkem přípravou pohřbu, zanechávajícím v lidech vzpomínku a odkaz na jejich velkého vůdce, to bylo dobré. Nemyslím, že si o filmu budou lidi vyprávět a budou se prodávat tuny placek a bude považováno za prestižní mít ve své sbírce tenhle film ve Steel booku, ale jako životopisné drama to bylo prostě dobré. Jen si nejsem jistý, jestli ty jakoby historické záběry z průvodcovství Bílým domem měli ukázat, kterak se ze slepičky stala silná a odhodlaná žena v nejhorší chvíli jejího života, nebo jsem prostě jen něco nepochopil - protože ten kontrast mezi Jackie, provádějící kamery po Whitehousu a Jackie ovládající, už za Lyndonova oficiálního prezidentování, lidi v okolí i najatého reportéra, byl poněkud propastný.

• 11.2.2017  10:01
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Zvláštní věc, tenhle Trpaslík. Od téhle dvojice scénáristů jsem, koukám, viděl Čtvrtou hvězdu a Kdyby byly ryby a od Prušinovského ještě něco málo k tomu, a všechno to nestálo za moc, někdy dokonce i podstatně za méně. Tenhle nápad a jeho zpracování bylo ale natolik trhlé, v tom dobrém smyslu, že mě to až překvapilo, a to dokonce i, na Českou televizi, určitou mírou nekorektnosti. Suchánek, Procházková, Hofman, Taliánová, Nárožný... se do svých rolí hodili a jejich etudy prostě stálo za to sledovat. Prostě to bylo fajn. Asi ne úplně celé díly, mělo to svoje slabší i silnější chvilky, ale celkově je to pro mě překvapením, jaké jsem z české televize i České televize skutečně nečekal.

• 2.2.2017  11:39

chtěl jsem si zajít jen na nějakou výplachovinu a přišlo mi, že nějaká ta Dieselovina by to mohla splňovat. Že už jde vlastně o třetí xXx jsem ani nevěděl, protože, jak koukám, State of the Union jsem taky ohodnotil dost nízko. z toho taky vyplývá, že mě jaksi nijak neuhranulo, když se na scéně objevil Ledový Kostkáč, protože jsem jeho díl úplně zaignoroval a vypařil se mi z hlavy. Podobně to ale bude s těmihle třetími xXx: Disesel se snaží jet na vlně akčních týmovek, jenže by na vlastní projekt prachy nesehnal a tak se spolurozhodl pruducírovat koprodukční věc s Číňany, Indy, Thajci, Bulhary, Australany, béčkovými američany, Ukrajinci... což by nebylo špatně, kdyby z toho ta prvoplánovitost těchto kroků necákala na diváky z plátna, včetně nějakého čutálisty Nezmara (všichni ho furt píšou blbě, protože u nás nepoužíváme anglickou klávesnici). Celek je pak hodně pitomý, nezáživný a tupě přeakčnělý, že tohle mělo bohužel skončit jen v rámci levných DVD na trafikách. Nečekal jsem nic extra, ale tohle tedy také ne. ~~~ Vine, ty vole, takhle se k dalšímu Riddickovi nedohrabeš. ~~~ PS: Proč Tyler pro úvodní titulky použil částečně upravený motiv, který použil v Now You See Me. Málo inspirace? Snaha ušetřit? Nějaký odkaz?

• 30.1.2017  06:56

Asi právě tak. Neurazí, nenadchne. Je to taková klasická "pohádka", která není sprostá a obhroublá a postavy v ní nejsou naprosto pitomé. Přesto je to prostě těžce stylizované, aby se u toho nemuselo nebo nesmělo moc myslet a k takové odlehčené atmosféře přispívá i několik humorů, které i zafungují. Takže co většina filmu je poměrně zkousnutelná, tak závěr mi přišel těžce zkratkovitý, jak kdyby ho původní scénář ani neměl a někdo ho musel narychlo domyslet a dát tak smysl názvu filmu. PS: Ten pokus o nalákání pánského doprovodu dámského diváctva přidáním několika nahých "asi modelek" mi také přišel jaksi zbytečně prvoplánový - docela by mě tak zajímalo nějaké srovnání původního Papouškova a finálního použitého scénáře.

• 28.1.2017  21:22

Dost slušný závěr dost slušné reálnější trilogie o tom, kterak to vlastně bylo s těmi legendami o statečné bílé tváři, sdílející svůj osud s osudem kmenů rudých bojovníků, čelících nájezdům osadníků z dalekých zemí za velkou louží. Čekal jsem, že tenhle miniseriál bude jen smutná laciná fraška snažící se zalíbit známými postavami a příběhy a přitom na ni všichni zapomenou tak rychle, jak jen ohnivá voda vyprchá, ale překvapivě jde o velmi slušné zpracování, temnější, reálnější země osidlované uprchlíky a bezskrupulózními zhýralci všech možných zemí a národů.. Naivnější pohádky, které jsme sledovali jaké malé děti v tomhle zpracování samozřejmě nečekejte, pokud ale nebudete právě tímhle vzpomínkovým závojem zaslepeni, dokážete si tuhle novou formu také užít a možná překousnete i poněkud lehce za skalp přitažený konec. Ale bylo to překvapivě fajn. V tomhle výjimečném případě, tak trochu potvrzujícím pravidlo, ale neberte na zdejší celkové hodnocení ohledy a zkuste se na to také podívat. Velmi solidní výběr herců, velmi solidní dabing (překvapivě) a velmi solidní rozhodnutí ponechat jazyk indiánů tak, jak byl v originále, protože obzvlášť hluboký hlas a vzhled Tokvi-Kavy za to stojí. Prostě slušná práce, fakt nečekaně slušná.

• 28.1.2017  18:48

A zase trochu moc zaslepení dávnými filmy. Tohle je prostě jen pokračování předchozího příběhu na motivy "Jak to tenkrát vskutku bylo" a zase to není vůbec zlé. Jen už to pro mě postrádalo onu novotu toho reálnějšího pohledu - přeci jen Stříbrné jezero je už dost profláklý příběh a "Oldie" je trochu moc inženýr :) Ale stále je to fajn oddechové podívání. Ty zdejší zhnusené odpady a jednohvězdy jsou od zaslepených fandů staré klasiky trochu smutné. Jako novější méně pohádkové pojetí známého příběhu je totiž tohle překvapivě docela fajn.

• 28.1.2017  15:34

3,5* ~~~ Na to, jak jsem tu nejprve četl smutky a nářky nad novým zpracováním dávno známého, jsem byl docela mile překvapen, co se z toho vyvrbilo. Ano, je to trochu jiné, ale ne špatné, Prostě jen jinak pojaté. Ale i takhle se mi to líbilo. trochu pomalejší, trošku reálnější pojetí. Čekal jsem nějakou totální béčkovou srágoru, čerpající jen ze známého jména a postav, dostalo se mi docela zajímavého syrovějšího pohledu ála "Jak to bylo v skutečnosti". Nezklamán, příjemně překvapen.

• 28.1.2017  14:29
    Řachanda (2016)

Mělo to pár překvapivě světlých chvilek a taky pár až k pozastavení se pitomých. Největší problém tak asi byla inspirace profláklejšími fantasy filmy a jejich předlohami, protože jako samotná pohádka by to nebylo vůbec špatné, ale ty potřeby jakýchsi elfích divoženek/amazonek, skřetů, elfů, do toho klasický hejkal a k tomu ne úplně klasický troll, víla, nějaký další skřet, jejich divné nadabování (příliš postsynchronně nesednoucí) to bohužel prostě kazily. Celkově to pak vypadalo na ne špatný projekt, který dojel na svou přílišnou zamýšlenou pompéznost, jež byla ubita klasicky česky filmovou malostí a, byť ne asi na české poměry, ale malým rozpočtem. Uznávám, že možná bylo fajn, že se k filmu dostalo v rolích nějakých pidižvíků, divoženek, měšťanů a služek a vůbec všeho toho okolo plno lidí, kteří jsou třeba ještě na filmových školách nebo se u filmu vyskytují nepříliš. Je to takový mišmaš, ale když si vzpomenu na mnohé další moderní pokusy o jakési pohádky, tak tohle vlastně vůbec nebylo zas tak špatné. Teď tedy jen, jestli je to vlastně pochvala nebo povzdechnutí. ~~~ 2,5*

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70