Silo - Season 1 (2023) (série)

námět je parádní a po prvním dílu jsem byl plný očekávání, bohužel pak většinu série se to moc táhne a příliš se toho vlastně nedozvíme

Masaryk (2016)

Roden se mně líbil, stejně tak film dobře shrnuje základní historické fakta, bohužel jako celek dost nudí a hlavně zásadně zkresluje vliv některých postav na Mnichov

Mžitky (2016)

Povedený film se silným tématem na 3,5*, bohužel film se snaží v poměrně malé stopáži toho hodně stihnout a tudíž i k větší uspěchanosti mě úplně citově nazasáhl

Život květin (2016)

Jako studentský film to ještě ujde, nic víc to bohužel nenabídne.

Sůl a oheň (2016)

Pěkná kamera, stejně tak téma, která však nespadá do Bolívie, bohužel otřesný pomalý scénář s katastrofálními dialogy a slabou herečkou v hlavní roli.

Rudá mašina (2014)

životní příběh Fetisova obsahuje poměrně velké množství zajímavých informací a to je jeho největším plusem, bohužel, aby mohla být řeč o plnohodnotném dokumentu chybí nějaký názor protistrany nebo větší konfrontace, která vzhledem k tomu jak to celé dopadlo se přímo nabízí, ale není využita

Rozbouřené vody (2008)

První polovina byla dobrá, skvělá tajemná atmosféra, napínavý děj a slušné varhany, určitě by to v pohodě stačilo na 4*, bohužel v druhé polovině, kdy je ten stejný příběh vyprávěn z druhého pohledu, film začíná nudit a stává se předvidatelným.

Senna (2010)

Dal jsem delší verzi a oplatilo se, velmi dobře a zajímavě zpracovaný životopisný dokument s prvky drama, pro laika i plný zajímavých faktů, pro zasvěcené příjemné zavzpomínání rozšířené o nové zákulisní informace.

Oceány (2009)

V porovnání s podobnými dokumenty mně to nepřišlo zas tak zajímavé a trochu jsem se nudil.

Pád do ticha (2003)

Zpracování je skvělé, jen je škoda, že dopředu víte, jak to dopadne.