• Thriller

1883 (2021) (seriál)

Aj napriek mnohym zadrhelom, serialu davam plny pocet, kvoli super vykonom, dialogom, deju a osobnou srdcovou slabostou ku westernom.

Země (2021)

Pekna oddychovka.

Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)

Aj ked ma neskutocne vytacali "moderne" paralely progresivnych filmo, kedy je idalna rodina cernosska, idealny policajt cernoch, idelane a najposlusnejsie deti cernosske, vagabundi, vrahovia apodvodnici zasadne len a len belosi, nejak som koli simpatakovi Crawfordovi dopozeral prve dve serie. Pri tretej, kde doslo k prevratnej zmene, som vydrazal prve dve casti a je to uz len a len "cernosska" sracka! Dakujem, neprosim! Edit SPOILER: Moj hnus z tretej serie sa este znasobil, ked som sa docital o dovodoch zmeny postav: https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/lethal-weapon-damon-wayans-shares-stunning-video-detail-issues-ousted-star-clayne-crawford-1111876/

Oz (1997) (seriál)

Pozreta prva seria, nebavilo ma to.

The Last of Us (2023) (seriál) odpad!

"Dosiel" som po tretu epiodu. Preboha, tak tito dvaja bzeranti, to malo byt co???? Divacke skolenie sexu medzi dvomi chlapmi? A koho normalneho okrem bzerantov to zaujima??? No odporne, jedna velka grcanica! Co to malo spolocne s povodnym dejom? Ci treba splnit lgbt a gender agendu? Ano? Tak si to cele poj€bte! (A ked uz chcel autor silou mocou romantiku, preco kurva nie medzi muzom a zenou?) No grcal som celu epizodu! Pohar sa naplnil ostane casti si mozete strcit do riti!!! A ta neskutocna skrata, to odporne monstrum Bolterova, to malo byt co? Co je to? Produkt incestu, alebo zoofilie???

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda) odpad!

Preboha, tak tito dvaja bzeranti, to malo byt co???? Skolenie sexu medzu dvomi chlapmi? No odporne, jedna velka grcanica! Co to malo spolocne s povodnym dejom? Ci treba splnit lgbt agendu? A ked uz chcel autor romantiku, preco kurva nie medzi muzom a zenou? No grcal som celu epizodu!

Ztraceni (2004) (seriál)

Kazdou seriou to slablo, piatu som uz vobec nedopozeral, aj napriek snaham tvorcov riesit stale nejake "tajomno", ma to jednoducho prestalo bavit. ukoncene 5/11

Wind River (2017)

po piatich rokoch videne opat, opat plny pocet. (2023)