Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Nasraný John Travolta v roly zkrachovalého burzovního makléře a Denzel Washington coby obyčejný pracovník New Yorského metra s Vámi rozjedou svižnou akci a času na vydechnutí bude jen poskromnu. Nečekejte žádné dlouhé oťukávání. Režisér Tony Scott Vás okamžitě vhodí do rozjetého děje. Travolta mě tentokrát opět mile překvapil. V roli únosce působí celkem přesvědčivě. Pozitivní je, že se nic neláme přes koleno. Žádné přehnané citové výlevy a zazní i pár dobrých vtipů. Film sice má pár chyb, ale stále je to dobrá volba na výběr při cestě do kina.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Trailer mě i po né zcela povedeném prvním díle celkem navnadil. Ze začátku jsem i trochu doufal, že to dopadne trochu lépe. Výsledek je však celkem tragický. Bez jakéhokoliv nápadu. Teenageři zděšeně utíkají a predátor si obratně poradí se dvěma vetřelci. Celý film je prolezlí rádoby tvrdými hláškami, až se Vám může zdát že je zcela normální když parta mladistvých zvládne to kde národní garda dostala na frak. Bohužel pár dobrých akčních scén pověst nezachrání.

Ovládací panel
3 body