Pumpa (2020) (seriál)

Cim to je, ze Kubovcikove improvizacie su omnoho vtipnejsie ako tento pripravovany hrany scenar?! ...

CHVM – 40 rokov v podzemí (2020)

Velmi solidne natocena retrospektiva trencianskej undergroundovej legendy. Videne v Paddocku v predpremiere, 20. augusta 2020, Trencin.

Attila (2020)

Atiilla ako clovek a sportovec je fajn, ale ta mafianska sebranka, ktorou sa obklopuje, na cele s nechutnym, zlym clovekom Bodorom, zraza celu tutu "sportovu" cestu do odpadovych hladin. Hnusni ludia, hnusna kvazi gangster rapova hudba, hnusne vykalkulovane divadlo okolo "zapasu storocia" ...cim je akoze tento zapas, zapasom storocia?! Jedine tak marketingom na oblbnutie hlupych oviec, ktore sa okolo tohto sportu tocia.

Čau, Lujzo! (2019) (pořad) odpad!

Skutocne vynimocna sracka

Život je život (2015)

Vcelku prijemna oddychovka. Vetchy mohutne tiahne cely film a Sara Sandeva je neskutocne krasne dievca a aj na tom malom priestore, co mala ukazala slusny potencial.

Comedy Central Roast of Justin Bieber (2015) (pořad)

celkom v pohode napisane aj odinterpretovane. Vela miestnych komentatorov si naivne mysli, ze tie vtipky si vymysleli samotni protagonisti... staci sa pozriet na zaverecne titulky a armadu writerov, ktori sa s tym seru cely rok a "zabavaci" len viac ci menej putavo odrecnia.

Vejška (2014)

jedna hvezda za verbalove basnicke crevo

Noe (2014)

Tolko verbalneho balastu som uz davno nevidel. Bohuzial zly vyber navstevy kina. Herecky prekvapivo tiez mizerne. Efekty celkovy dojem bohuzial nezachrania.

Nejvyšší nabídka (2013)

Opat fenomenalny Rush, na ktorom cely film stoji. Ostatni herci zaostavaju minimalne o triedu. Zaver je velmi skoro prehliadnutelny, ale v tomto pripade mi to vobec nevadilo, kedze Tornatore drzi divaka velmi putavym sposobom pocas celej dlzky filmu.