Polibek upíra (1988)

Šílený film o šílenství, který hodně zvedl zábavný výkon Nicolase Cage. bonus: dočkáte se scény, z níž pochází obrázek k "you don't say" meme

Hranaři (2011)

Tohle není Kmotr, ale téměř dokument.. Kromě zápletky s "kompromitujícím materiálem" (který by dnes nikomu nestál ani za zveřejnění, natož aby se ho někdo bál) mi to nepřišlo špatný. Některé herecké výkony bych se dokonce nebál pochválit. Pokud umíte přiřadit ke smyšleným jménům skutečné žijící (případně už nežijící či zmizelé) osoby, klidně ještě jednu hvězdu přihoďte.

Svět podle Prota (2001)

Kevin Spacey, Jeff Bridges - skvela dvojka ve filmu se slusnym scenarem i rezii..

Vřískot (1996)

Cim vic hororu jste videli, tim vic se Vam bude libit.. (Robert Englund jako skolnik v pruhovanem svetru apod.. :o) )

Silent Hill (2006)

Slusna (a obtizna) adaptace hry, prumerny horor.. 3 hvezdy predevsim za preneseni atmosfery hry do filmu.

Revolver (2005)

Gangsterka natocena jako sachova partie. Film je na 3 hvezdy + 1 hvezda navic pro sachisty..

Vesnice (2004)

2 momenty slusne.. Opravdu by me zajimala ziva diskuze s nekym, komu se film hodne libil..

Temný obraz (2006)

Skvely dialogy, po dlouhe dobe vynikajici cesky preklad a dabing (ac jinak ROZHODNE preferuju original), Robert Downey Jr. hraje jako BUH. Ostatni ("jen") velmi dobri..

V Bruggách (2008)

VELMI vtipne, Colin Farrell vynikajicim vykonem pripomina Roberta Downey Jr. .. Fucking Bruges.. :)

Zack a Miri točí porno (2008)

Zack a Miri, Jersey Girl, Cop Out.. Jeste jeden takovy Kevine a lamu nad tebou hul..