Hrabka

Jiří Hrabala

okres Rychnov nad Kněžnou

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64
    • 27.3.2017  20:14
    Rick and Morty (TV seriál) (2013)

První série byla pro mě slabá. Nebyla úplně špatná, ale vzhledem k tomu vysokému hodnocení jsem čekal mnohem víc. Díly mi přišli průměrné, občas se objevila vtipná hláška nebo scénka, ale bylo tam i celkem dost hluchých míst, které mě vcelku nudily... Druhá série začala úplně stejně a první tři díly byly nic moc. Pak to ale začalo: e04, e05 a e06 byly super a bavil jsem se skvěle. V podobném rytmu se to neslo až do konce série. Vypíchnul bych ještě e09 (parodie na filmovou sérii "Očista"). Za sebe bych tedy tento seriál hodnotil kladně, ale rozhodně ho nevynášel do nebes, je rovněž jasné, že není pro každého. Docela bych si dal nevypípanou verzi některých dílů.

• 27.3.2017  20:04
    Ohnivý kuře (TV seriál) (2016)

Čučí na to má milá, takže se tomu nezvládám vyhýbat. Neviděl jsem zdaleka všechno, zápletky jsou většinou tupé, ale místy tam jsou vcelku dobré momenty, jak dramatické, tak komediální. Babčáková to táhne, Suchánek občas vytáhne dobrou hlášku. Naopak Rybová začíná sympatie pomalu ale jistě ztrácet.

• 31.1.2017  22:31

Atmosféra jede na maximum. Aby taky ne, když tu máme takové prostředí. To, jak se příběh vyvíjí, už tak peckózní není. Objeví se pár momentů, které dějovou linii trochu kazí. Naproti tomu je zde ale celá řada povedených okamžiků a rozuzlení podle mě stojí za to. PS: Uživatel péééca67 je vocas, neboť vyzradil pointu. Má tak "dobré" předpovědi, že by mohl z fleku dělat rosničku na Nově. 75%

• 31.1.2017  22:07

Není to nikterak převratný horor, nicméně mi v daný moment docela sedl, proto hodnotím nadprůměrně. Příběh je obstojný, atmosféra místy velmi slušná a pár momentů bylo dobře bubákovitých. 70%

• 29.1.2017  21:06
    Smrt ve tmě (2016)

Povedená hororová chuťovka se značně hutnou atmosférou a netradičním záporákem. I když, kdo je tu vlastně tím záporákem a kdo klaďasem? Pár momentů je takových podivnějších, ale po většinu času je to fajnová podívaná a jako celek bych to hodnotil nadprůměrně. 70%

• 27.1.2017  23:05

Když už úkolovku, tak doporučuju raději toto. Nerve baví tak 3/4 hoďky, dokud to je taková pohodovka. Potom se to začne tvářit vážně a člověk už jen kroutí hlavou až do stupidního finále. Zábava pro teenagery jak dělaná, je tam snad všechno, co dnešní děcka hltají. Starší ročníky už to zřejmě moc neuspokojí. 50%

• 27.1.2017  22:55
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Vcelku trefný a místy i vtipný. Škoda, že to je tak amatérsky natočený a v tak rychlým tempu. Lepší momenty střídají trapnější. Jako satira na tu naši tragikomickou ligu a FAČR to funguje celkem slušně.

• 27.1.2017  22:44
    Hlas smrti (2005)

Možná jen špatný rozpoložení při sledování, ale nemohl jsem si pomoct. Mně to přišlo neskonale zdlouhavý a nudný. Musel jsem to dávat na třikrát. Zaujalo mě to maximálně nějakou tou lekačkou, nápad mi přišel nezajímavý a celkově to bylo dějově dost nezáživný. Závěr nemůžu pochválit už vůbec, velká slabota. Ono to má i pokračování? 40%

• 27.1.2017  22:39
    Soudný den (2008)

Nápad je hodně dobrý, ten zaujme bezpochyby. Nicméně příběhově to mohlo být zvládnutý o mnoho líp. Skotské poměry působily značně ujetě, jedna partička šílenější než druhá. Pár logických chyb se taky najde, lepší momenty střídají horší. Není to propadák, ale ani žádný kousek, který bych si dal za rámeček. 55%

• 27.1.2017  22:36
    Super 8 (2011)

Bylo to fajn. Neměl jsem s tím žádný výraznější problém. S trochou nadledu je to nenáročné a oddechové sci-fi. Každýmu to asi nesedne, ale já se bavil velmi slušně. 70%

• 27.1.2017  22:33

Zpočátku to bylo zajímavě tajemný a člověk něvěděl, co má od toho očekávat. Bohužel postupem času to nabralo takový zvláštní vývoj, který mě nijak zvlášť neohromil, takže musím hodnotit průměrně. Konec trochu přepísknutý, finále mělo ohromit, ale výsledný dojem nebyl nikterak valný. Očekával jsem od toho víc, potenciál to mělo slušný. 60%

• 7.1.2017  15:29

Rozhodně to nebyla špatná zombárna, bavil jsem se po celou dobu, i když to možná mohlo být o něco kratší. Prostředí vlaku tomu dodává šmrnc. 75%

• 1.1.2017  21:05

Tady se měli tvůrci rozhodnout, jestli chtějí natočit postapokalyptický sci-fi nebo vypointovaný psychothriller. Bohužel splácli ne nijak ohromojící slepenec, který má dobré momenty a trochu i atmosféru, ale chvílema to dost skřípe a přepálený konec tomu v mých očích dost ublížil. 55%

• 27.11.2016  16:23
    Příchozí (2016)

Osobně mi nevadí pomalejší, chytrá, neakční sci-fi, ale musí mít zajímavý a chytlavý děj (plus třeba nějakou šokující pointu), a to se o Příchozích moc říct nedá. Zpočátku to vypadalo fajn, první cesta k návštěvníkům, první kontakt s nimi - super. Pak ovšem bylo to samé zas a znovu, nějaká ta kaše okolo a už tu máme nikterak ohromující pointu a konec. Myšlenka filmu mi ani tak nevadí, pár nápadů ve filmu je dobrých, ale autoři si pro diváka připravili z mého pohledu nepříliš záživnou podívanou a jako celek mě film spíše zklamal. 60%

• 26.11.2016  13:21
    Mělčiny (2016)

Nápad zajímavý a lákavý, co si budem povídat, takový druh filmu dokáže nalákat diváky. Provedení ovšem dost pokulhávalo. Nezáživné, nudné a hloupé. Minimum opravdového napětí a vcelku dost tupých scén. Závěrečný souboj žraloka a mořského dna tomu nasadil korunu. 40%

• 26.11.2016  13:11

Pro člověka, co příliš nevyhledává romantické komedie, je to překvapení jako hrom. Bavil jsem se po celou dobu, příběh je ucházející a některé momenty byly opravdu velmi zábavné. Kdyby u toho ženské v kině nevzdychaly a netlemily se až přespříliš, byl by zážitek z filmu možná ještě větší. 80%

• 26.11.2016  13:08

Super povídky. Některé ztrácely v jistým okamžicích na realističnosti, ale všechny byly něčím zajímavé a ani jedna nenudila. Nechybělo moc a bylo to za maximální hodnocení. 85%

• 24.11.2016  18:55
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

První série mě moc nenadchla a chtěl jsem se seriálem skončit, nakonec jsem mu dal ještě šanci a nelituju toho. Žádný etrémní zážitek to určitě není, spíš je to pro mě taková vězeňská oddychovka, která občas baví, dokáže být i napínavá, někdy se ovšem řeší kraviny a člověk musí přetrpět některá ta ženská témata. Osobně bych řekl, že sudé série jsou lepší než ty liché (pro mě je prozatím nejlepší sérií série č.2).

• 4.11.2016  13:54
    Grimsby (2016)

Ulítlá kravina, ale je nutno dodat, že místy to je pekelně zábavný. Já jsem se teda bavil vcelku slušně, hlavně několik scének je výborných. Cohen má svůj styl, někomu to nesedí, někdo si v tom libuje... Mně osobně jeho tvorba nevadí a celkem se při jeho filmech bavím. 70%

• 4.11.2016  13:48

Téma je moc pěkné a chytlavé, najdou se momenty, které pobaví, nicméně jsem od toho čekal víc - větší zábavnost, lepší děj. Možná mi nesedl styl, jakým to je natočený. Prrostě jsem čekal, že to Adolf rozbalí mnohem víc. Každopádně bych řekl, že film stojí za zhlédnutí, protože se v něm vyskytují kromě humorných scének také momenty, které vybízejí k zamyšlení. 65%

• 4.11.2016  13:42

Oproti jedničce pád dolů, ale na tom není nic neobvyklého. Dobré momenty se jistojistě najdou, trapnější situace ovšem nejsou výjimkou a příběhově to také není nic moc. Průměrná komedie. 60%

• 4.11.2016  13:35

Další z řady kvalitních životopisných filmů, které člověk rád zkoukne, ale které nemají až takovou kvalitu nebo spíše zas tak extrémně nezaujmou, abych jim mohl dát plné hodnocení. 75%

• 30.10.2016  16:56

Dobrá komedie s množstvím skvělých momentů a pár trapnějšími situacemi (chvílemi to bylo až moc ujeté). Němci dokáží jednou za čas přijít s filmem, co dokáže zaujmout i zahranční publikum a tento je určitě jedním z nich. 75%

• 30.10.2016  16:48

James Wan jede pořád to samé dokola (série Insidious, série Conjuring) - prvotřídní hororové scény, které člověka bezpečně vyděsí + pro mě nepříliš záživné a klišoidní dějové linie (ty vymítačské týmy kazí atmosféru, lezou mě už na nervy a značně otravují). Kde je ten Wan, co dokázal natočit dějově propracovaný Saw s výborným napětím a originálním konceptem? To už teď pojede jen v Considious a nic nového nám nepřipraví? 65%

• 30.10.2016  15:58
    Orel Eddie (2016)

Další z řady kvalitních životopisných filmů, které člověk rád zkoukne, ale které nemají až takovou kvalitu nebo mě spíše tak nedostanou, abych jim mohl dát plné hodnocení. 75%

• 30.10.2016  15:47
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Jedná se bezpochyby o zajímavý seriál, který můžu doporučit hlavně fandům do mystery / sci-fi / fantasy. První polovina první série byla suprová, v druhé půlce na můj vkus kvalita trochu opadla, takže hodnotím 4 hvězdami, ale rozhodně si nenechám druhou sérii utýct.

• 30.10.2016  15:42

Podle dobrého hodnocení (66 % je pro mě na zombie-teen komedii kvalitní hodnocení) jsem do toho šel a vcelku se těšil, že to bude zábavná a netradiční jízda, ale bohužel mě to nijak zvlášt nedostalo. Má to dobrý momenty, ale jako celek to nebylo nic extra a hlavně to bylo zas na jedno brdo jako podobné kousky. Ke konci jsem se celkem nudil, takže tři hvězdičky jsou ještě solidním zhodnocením. 55%

• 30.10.2016  15:32

Průměrná sci-fi komedie, nijak zvlášť mě to nezaujalo. Komentuju po nějakém čase a už pořádně nevím, co pochválit a co naopak zkritizovat. Byla tam vířivka a cestování časem... Film, na který jsem se podíval právě kvůli onomu cestování časem, tématu, které je pro mě lákavé, nicméně tento film za moc nestál. 55%

• 7.6.2016  20:17
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

Moc hezké záběry a povídání z nejrůznějších míst naší malé, ale krásné krajiny. Jen je někdy hudba i mluvené slovo přepáleně dramatické.

• 7.6.2016  20:05
    Megastadiony (TV film) (2016)

A kde byly ty 3, co na nich budou hrát ty naše dámičky? Škoda, že hrajeme na těch nejmenších a nejzastaralejších no... Jinak super dokument, mám rád fotbalový staďáky, jejich vzhled, strukturu, funkčnost. Už se nemůžu dočkat EURA.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64