Devadesátky (2022) (seriál)

Velmi povedený český seriál o známých i méně známých krimi příbězích z divokých devadesátek. Dobré herecké obsazení. 85%

Božena (2021) (seriál)

Žádná velká sláva se nekonala. Nemastné, neslané. Herecky dobře zvládnuté, ale dějově se to celkem vleče, chybí silnější momenty. 55%

České fotbalové legendy (2021) (seriál)

Tito borci by si jistojistě zasloužili více než nějakých 25 minut. Opravdu zlatá generace a jsem rád, že jsem jejich kousky mohl prožívat jako divák.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Efektní ptákovina, která prostě chtě nechtě svojí tématikou zaujme a přitahuje davy. Nemůžu říct, že by mě to nebavilo, ale zase že by mě to nějak extra dostalo? To také ne. 80%

Kaštánek (2021) (seriál)

Bohužel rozporuplné pocity. Snaha udělat to zajímavé tam je, ale ve finále to moc nefunguje. Atmosféra povedná, děj už tolik ne. Za mě bohužel jen průměrný krimi seriál. 65%

Kukačky (2021) (seriál)

Série 1: Velmi dobrý a poutavý seriál na silné téma, dobře odehraný. Na české poměry opravdu nadprůměr. 80%

MasterChef Česko - Série 5 (2021) (série)

Čtvrtá řada byla, řekl bych, o fous lepší, se zajímavějšími soutěžícími. Zde prostě chyběla bestie Pavlína a sympaťák typu Romana. Ale pořád to byla dobrá kuchařská show s dobrou porotou a zajímavými kuchařskými počiny.

Matky (2021)

Překvapivě celkem snesitelná česká blbost, jejiž snesitelnost pro mě asi způsobilo nedávné narození vlastního potomka. 50%

Pach krve (2021)

Dost překvapivě to bylo koukatelné. Určitě bych to nenazýval nějakým pokračováním "legendární" hororové série. Tady někdo jen zneužil známou značku. Každopádně solidní lesní horůrek. 55%

Souboj na talíři (2021) (pořad)

Toto se "triu z Mastechefa" příliš nepovedlo. Kuchařské souboje OK, ale ten trapný vtip a přehrávání je hrozné.