Všichni svatí mafie (2021)

Za mě povedené!  Mladý Tony , mi přišel jako herec, ideálně vybraný. Postavu zahrál výborně,  Gandolfiniho jsem tam viděl jasně. Ostatní postavy vizuálně na jedničku, Farmiga skvělá! Byl by to dobrý pilot k prequelovému seriálu, na který bych se jako fanda Sopranos , těšil.

Dokonalá loupež (2018)

Ano, ano, variace na Heat od A do Z. Ale coz, ono kdyz se to povede a neni to jen druhorady opis, nebudu to brat jako plagiat ale jako poctu puvodnimu filmu! Navic, po dluhe dobe svizny, akcni, koukatelny film. ****

Tony Arzenta (1973)

Tady mi prislo, ze si Italove chteli natocit gangsterku podle kolegu Francouzu.Jenze.. obsazeni Delona jim samo o sobe dobry film neudela. Takze z ucty k Alainovi ***

Griffin a Phoenixová (2006)

Laciny a zbytecny remake skveleho, puvodniho filmu! Navic nemam rad herecku Amandu Peet .Uz z plakatu k filmu, je mi zle z tech dokonale vybelenych zubu obou hercu. Z uctou vzpominam na puvodni verzi s Peterem Falkem.

Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Refne,Refne, mel by ses vratit na zacatek! To jsi jeste tocil dost slusne filmy. Precenovany Drive , mne o tom presvedcil a tahle donebevolajici slatanina mi to jen potvrdila. Vykradat, sokovat a navonene predvadet neco, co uz jednou a o dost lepe udelali jini...tim chces obluznit koho?! A jeste skrze to sokovani a takove ty "prisnejsi" sceny .... nejsi Scorsese a nikdy nikdy nebudes!

Sabotáž (2014)

Prekvapeni! David Ayer se s tim nemazlil.U nekterych scen a zaberu jsem byl az prekvapeny jejich brutalitou. Akce na jednicku.Herci uveritelni, Mireille Enos byla husta :) . A samozrejme tezky neherec Arnold (je to Arnold, tak co :), ktery se pro mne timhle filmem plnohodnotne vratil do sveta akcniho filmu! Zaver filmu v temer "Eastwoodovskem" stylu !!! ****

Jasmíniny slzy (2013)

Woody ...porad to stejne - konverzacka, jazz, typicky ironicky humor. A ja jsem porad spokojen a bavi mne to! :) Pro Allena netypicky, silne depresivni zaver, super! Vcetne skvele Cate. ****

Neznámý od jezera (2013)

Kdyby nebylo tech gay "porno scenek" a bylo to natocene ucesaneji a pro sirsi verejnost , dal bych urcite ctyri hvezdy. Minimalisticky natocene, podmanive prostredi, napeti, dobry zaver. Mohlo to byt super krimi, ale reziser zrejme sazel na to, primarne sokovat. Bohuzel..

Hannibal (2013) (seriál)

Na muj vkus spousta zbytecnych ,nudnych a zdlouhavych psychovizi.V kazde epizode, nejaky masovy vrah,nebo jiny uchylak. K tomu nam Mikkelsen podava vzdy originalni chod. Epizoda s andely, mi prisla jako okopirovany Dexter, ale bylo to hoodne slaby.Logicky...jeden dil na to nestaci. A nesympaticky vysetrovatel se schopnosti videt sceny z mista cinu a vcitit se do vraha a to hned videt z prvniho pohledu.Sice originalni, ale neuveritelne blby.