juta

homepage

Twitter: jutamahmud

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64
    • 6.3.2017  20:34

Trojka už je opravdu nejhorší ze všech dílů. Ještě větší potrhlost než dvojka. Taková amatérská Disturbia. :D Škoda že nemám takový výhled z okna jako zdejší hrdina... taky bych chtěl jednou vidět věci, které lidem nedají spát. :D

• 6.3.2017  20:30
    Mimic 2 (2001)

Snaha jít ve šlépějích jedničky chvíli drží dvojku nad vodou, jenže postupem času je příběh tak stupidní, že je spíše úsměvný. Hlavně to přeměňování už bylo docela přes čáru, tak velký scifař fakt nejsem.

• 6.3.2017  20:28
    Mimic (1997)

Byl jsem překvapen, když jsem viděl jméno Guillermo del Toro, tak jsem byl zvědavý jaké to bude. No žádný zázrak se nekonal, ale přeci jen to v sobě něco zvláštního má. Lepší než průměr to ale nebude.

• 6.3.2017  20:25

Válka není peříčko, co si budem nalhávat. Chvíli se vcítíte a přičichnete vůni spálené trávy, jenže Železný kříž je zbytečně dlouhý a chaotický. Nápaditost zde není, je to spíše takové sesmolené do sebe a největší mínus vidím v neustálých záběrech na vybuchující místa, kterých tady je opravdu přebytek a to kazí nakonec dost podstatně dojem.

• 6.3.2017  20:22
    Rebelové (2001)

Ještě před zhlédnutím jsem se obával toho, že mě to bude štvát a nudit zároveň, protože já nikdy muzikálové filmy neměl moc v lásce, ale tady to bylo trochu jinak. Zřejmě k lepšímu dojmu přispěly hlavně dobře vybrané písničky, které jsou melodické a dobře zapamatovatelné. Příběh je slabší, co si budeme nalhávat, ale je to spíš taková doplňková část. Jsem rád i za to, že zde není žádný emerický hepy jend, takže Renč se s tímto tématem popral velmi dobře.

• 6.3.2017  20:20

Leslie Nielsen mě tu docela dost bavil. Fajnový příběh okořeněný, jak už je známo, praštěnými scénkami, které mají za úkol jedinné... rozesmát vás. Rozhodně jeden z nej filmů Leslieho.

• 6.3.2017  20:14

Docela ujetý a vlastně o ničem. Jde hlavně o to, jak si o sobě někdo myslí to, čím není a má úchylku v tom, že by se nikdy nevyspal s nikým, kdo není stoprocentní blond. Žádné herecké hvězdy a ani snaživí herci nedokážou ničím ohromit.

• 6.3.2017  20:13

Do top třista bych tento film pana Hřebejka nedával. Zase tak moc nenabízí a v některých momentech kamera trochu odrazuje sledovat dění a příběh nic převratného také nezobrazuje.

• 21.2.2017  15:39
    Stopař (1986)

Překvapivě kvalitní zpracování filmu, který nestárne ale působí jako by byl natočen až v novém tisíciletí. Bohužel co láme vaz tomuhle zajimavému snímku je neustálé objevování vraha/stopaře, který pronásleduje mladého kluka, který mu zpočátku uniknul a to je na tom to špatné. Působí to, jako by měl ten kluk v kapse gpsku a ten stopař vždy věděl, kde se zrovna nachází, až to po chvilce přestane bavit a nějaké to dobře vybudované napětí tím bortí. Stejně tak postupné chování chlapce je až příliš. Velká škoda, protože bez toho to mohl být opravdu výborný film.

• 21.2.2017  15:35

Dvojka je o poznání nudnější. Nenabízí svěží drive, není to ani komedie, Číslo 5 už neobjevuje svět, ale vyrábí malé robůtky sebe sama. Jeho počínání se snaží překazit zlí padouši, kteří mají došlápnuto na Benova spolupracovníka a toť vše... Tohle se jim moc nepovedlo.

• 21.2.2017  15:29

Pokud jste Šestý smysl ještě neviděli, tak si na něj udělejte pohodlí, takové, aby vás nic nerušilo a vychutnávejte. Konec určitě překvapí každého. Tohle byl jeden z posledních filmů, který jsem viděl ještě než jsem si začal psát komentáře k filmům, takže to už bylo hodně dávno. Co k tomu dodat? Shyamalan vytvořil precizní dílo, která odkrývá temné tajemství malého chlapce a jeho psycholog byl určitě taky překvapen. :D

• 21.2.2017  15:25

Film, který má hodně dobrý zvrat a né jeden! To jsem byl celkem mile překvapen, ale jinak je to dost průměrný film, který by se ve skutečnosti takhle nikdy nestal. :D

• 21.2.2017  15:23
    Obr Dobr (2016)

Tak ani tentokrát mě Steven Spielberg nedokázal uspokojit. Bohužel si vzal asi velké sousto, ale nebyla to chyba pouze jeho, ale především příběhu, který vlastně nic zajimavýho nenabízí. Je trochu nedomyšlený, bez nějakého zvratu, zápletky a v konečném důsledku ztrácí smysl. Jinak se na to pěkně kouká. Všechny ty efekty a tak, to šlo... stejně tak hudba Williamse byla fajn. Jen tenhle film postrádá duši!

• 21.2.2017  15:21

Průměrné hororové příběhy, které příliš nevystraší, ale ani nenudí. Docela dobře se na to dívá. Hlavně na první dva příběhy. Indián udělal dobrou pomstu a pak tajemná skrvrna na jezeře taky byla zajimavá.

• 31.1.2017  18:55

Tak tohle mě vůbec nebavilo, strašně dlouhou dobu se tu čeká, než se něco stane a mezitím u toho usínáte nudou. Hlavní postava je dost nevýrazná a nudná a smysl ve vraždění taky žádný nevidím. Přeci když jako malý vidíte, jak si vaše matka užívá se Santa Clausem, tak z toho snad takhle nezmagoříte ne? :D

• 31.1.2017  18:52

Těžko si člověk představuje, jak může vraždit posedlá kočka, ale evidentně to jde. Přecijen to není úplně to pravé a chvílemi je to všechno na jedno brdo.

• 31.1.2017  18:48

Průměrná podívaná, která v průběhu celého filmu odkrývá mozaiku, která na konci do sebe krásně zapadne. Není to nikterak oslnivé, ale pro mě i trochu nostalgické. Chvílema mi bylo ouzko, když vystrašení človíčci byli v bezvýchodné situaci.

• 31.1.2017  18:46

Zmutované zombies, kteří moc klasické zombies nepřipomínají. S nima by měl i Rick co dělat a myslím si, že by už byl konec po první sérii, protože s takovými nemrtvými by bylo těžké pořízení. :-) A blowmind na konci mě fakt dostalo. :D Takovejdle konec je opravdu brilantní. :D

• 31.1.2017  18:43

Docela překvapení. Rozhodně Stallone ani Snipes neztrácejí tempo, baví vás jejich vzájemné souboje, je to svižné a rychle vám film uteče. Navíc si myslím, že z některých zdejších věcí se inspirovali vizionáři, kteří si díky tomu namastili kapsu. Třeba zdejší tablet měl sice tlustý rámeček, ale dal bych za to ruku do ohně, že se Jobs tímhle dost inspiroval. :P

• 31.1.2017  18:39

Ke krysám mám v poslední době zajimavý vztah, takže jsem se rád pustil do tohodle filmu, který jsem už kdysy dávno jednou zkouknul. Vraždící krysy jsou rozhodně zajimavým námětem. Jen škoda že tady vypadají dost mírumilovně a pak když od nich najede záběr na ječící ženskou, je to trochu úsměvné.

• 31.1.2017  18:36

Ženy by si mohly podat ruku s Kanibaly. Obdobně nechutné, kde jsou zabíjeny skutečná zvířata. Nechybí zde řezání údů ani skalpování hlavy. Těžko se to hodnotí, ale přeci jen se mi zde zdál "příběh" o něco zajimavější.

• 31.1.2017  18:32

Očekávání jsem měl o něco větší. Hlavně jsem se těšil na to co zde opět předvede Burton, ale ani mi to moc nepřišlo, jako by to režíroval právě on. Rozhodně je to dost svěží změna, která mě mnohdy i příjemně překvapila zajimavými záběry a atmosférou. Jenomže od příběhu jsem čekal trochu větší hloubku a souboj na konci mi přišel takový odfláknutý až dětinský. Jinak Eva a Ella jsou skvělými tahouny podivných dětí.

• 24.1.2017  19:41
    Grizzly Park (2008)

Gratuluji Grizzlymu a děkuji mu, že se zbavil té otravné pakáže. Chtěl bych vidět takový děcka, který v životě nic neudělali, aby byli prospěšní v nějakém parku. Hrozný výběr a scénář tomu jen dodal grády.

• 24.1.2017  19:35

Docela obdivuji toho chlápka, který to dokázal táhnout se třemi najednou. Já mám co dělat s jednou. :P :D Film pro ženy, které potkalo něco podobného a nejradši by se pomstily podobně jako holky v této komedii.

• 24.1.2017  19:32
    Vánoce s Hvězdou (TV film) (2012)

No romantika jak vyšitá, připomínající telenovelu. Nechybí tu nic, co ve správné romantice musí být. Princ, ošklivé káčátko, sexy ex, hádka, usmíření, šťastný konec... bla bla bla. Alespoň vyvalený kukuč skřítka mě dokázal rozesmát.

• 24.1.2017  19:28

Několik podobných (lepších) filmů už na světě existuje a tohle je dost crazy. Trochu zvláštní počin, který mi připadal, že se točil někde v Evropě, třeba ve Francii. Prostě takové netypické na Amériku.

• 24.1.2017  19:23

Počátek ukazuje překvapivě začátek šíleného běsnění Thomase. Je fajne, že tu potkáváme i staré známé z předešlého filmu a je příjemné, že se tu dozvídáme i to, jak někteří přišli ke svým zraněním. Jen jedna vada na kráse tu přeci jen je a to, že je jasné jak to celé dopadne.

• 24.1.2017  19:21

Jó to mládí, ale vůbec jsem si nepamatoval, že hlavní hrdina byl takový parchantě. Ono se na to z pohledu dospělého diváka kouká trochu jinak, když víte jaký život v takovém seaworldu doopravdy je.

• 23.1.2017  21:19

Hvězda, která vylejzá z hrobu a vraždí své fanoušky. Chtělo by tu pár věcí vylepšit, aby to nebylo takové fádní. Těšil jsem se na troma podívanou, ale tohle šlo svoji vlastní cestou, takže bohužel.

• 23.1.2017  21:16

Kdysy dávno jsem se díval na černobílou verzi a nyní jsem se podíval na upravenou barevnou verzi a tahle mě bavila o poznání více. Sice to na Noc z roku 1990 nemá ani náhodou, ale rozhodně jsem se nenudil ani u tohoto originálu.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64