juta

homepage

Twitter: jutamahmud

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64
    • 24.4.2017  22:25

Očekávání se nenaplnila. Tak nějak mi u tohodle filmu nebylo dobře, asi to bylo tím, že jsem cítil, že tvůrci chtěli jen vytřískat další peníze ze značky Harry Potter a tady jakoby se vytratilo to kouzlo čar a kouzel. Příběh mě také neoslovil, jakoby neměl duši a byl příliš pesimistický a temný a na můj vkus to bylo moc přeefektované a po chvíli mě už docela štvaly ty neustálé spirálovité skoky postav na různá místa... Škoda, že se hraje víc na peníze, než na to, aby dílo za něco stálo.

• 24.4.2017  22:22

Roztomilá ukázka toho, jako Bůh stvořil svět. Milá vzpomínka na dětství, ale na můj vkus zbytečně dlouhý a ke konci už trochu nudí, ale jinak je to fajn.

• 24.4.2017  22:20

Tak i z malé "krabice" se dá natočit velmi slušný film. Sice by si člověk řekl, že se z takového tématu nedá natočit celovečerní film, aby byl po celou dobu záživný, ale kupodivu to lze. Než se do toho člověk vcítí, tak to chvíli trvá, ale pak to je nervák. :D

• 24.4.2017  22:19

Nebylo to zas tak špatný. Poučný film, který ukazuje, jak to bylo s jednou z nejznámnějších českých vražedkyň Olgou. Na můj vkus tam je moc erotiky a díky tomu je to zbytečně dlouhé a vlastně na to hlavní, na co jsem se těšil tu problesklo, že si toho člověk skoro ani nevšimne, což je škoda.

• 24.4.2017  18:22
    Kytice (2000)

Film na motivy příběhů od Miletínského Erbena nabízí různé příběhy, které mají vždy něco společného. Smrt a to já rád :D První příběhy se mi líbí nejvíc, pak to postupně upadá. Vodník, Košile a Polednice jsou top. Ostatní jsou už slabší, ale stejně se na celek dobře kouká.

• 24.4.2017  18:16
    American Horror Story (TV seriál) (2011)

Hodnotím první sérii. Od AHS jsem čekal daleko víc, než jsem měl možnost vidět. Doufal jsem, že mě zaujme daleko víc, že bude děj svižnější a více gore, nebo alespoň více hororový, ale jak už název napovídá, je to story, takže jeden příběh se rozvíjí díl od dílu a ani styl vyprávění a kamera nebylo pro mě to pravé. Špatné to rozhodně není, ale na můj vkus má překvapivě vysoké hodnocení. Nevím jaké jsou další série, ale nějak zatím nemám chuť se do dalších pouštět.

• 24.4.2017  18:13

Ještě před lety bych Discopříběhu nedával moc dobré hodnocení, ale čím jste starší, tak nostalgie působí čím dál víc a i když jí pominu, tak stejně tenhle "muzikál" má něco do sebe. Má dobrý příběh, děj a Davidovy písničky se vám zavrtají hluboko do hlavy. Je to prostě chytlavý a místama vtipné zavzpomínání na dobu minulou.

• 24.4.2017  18:11
    Observance (2015)

Nuda po celou dobu filmu, který je o ničem. Jen devadesát minut prázdného šmírování ženy, který stejně nakonec nepřinese nic kloudného a ještě vás naštve tím, že jste se dívali takovou dobu na něco, co nedává pořádně smysl.

• 24.4.2017  18:08

Todd Solondz a jeho typicky netypický snímek zobrazující zvláštní strastě hlavní postavy. Dost podobné filmu Palindromy, který jsem viděl již dříve, ale neslo se to jakoby v podobném stylu a tenhle styl vyprávění se mi docela líbí, takže jsem pro vytváření více takových filmů.

• 24.4.2017  18:04
    Zombi 2 (1979)

Dalo by se říct klasický, Italský zombie horůrek, kde jsem dostal přesně to, co jsem od toho očekával. Žádné zázraky, prostě normální, vraždící zombíci, kteří se nesou v Italském duchu.

• 24.4.2017  18:00
    Příchozí (2016)

To je to, na co jsem tak dlouho čekal. Další film, od kterého jsem neodtrhnul svůj zrak a který mě dokázal vtáhnout do dění. Naštěstí se film obešel bez zbytečných akčních scén. Je vidět, že se dá udělat dobrý film i bez monstrózních digitálních srandiček, kde postačí inteligentní psychologické hrátky a zajimavý námět. To vše společně s emzáky tvoří dokonalé sci-fi drama, které si rozhodně zaslouží uznání.

• 24.4.2017  17:53

Bohužel jen a jen průměrný animák, který nebude v žádném případě vinikat mezi ostatními a o pokračování bych ani netoužil. Vizuál nic moc. Nelíbily se mi tvary dinosaurů a když už se mi od začátku něco nelíbí, tak to většinou nedopadá moc dobře. Jediné co by se dalo vyzdvihnout je člověk, který se chová jako pes a je to docela srandovní.

• 24.4.2017  17:49

Po vizuální stránce patří rozhodně What Dreams May Come k tomu nejlepšímu co existuje a ani po dějové stránce to není o moc horší. Příjemný film, který si tak trochu hraje s myšlenkou, jak správně žít svůj život, aby jste si na konci vašich dnů mohli říct, že to všechno co jste v životě prožili, mělo tak býti.

• 24.4.2017  17:46
    Jack (1996)

Jack, i film jako takový mě příjemně překvapil. Trefil se mi skvěle do noty a je to takový příběh, který je milý a zaujme vás od začátku až do konce. Nedostatky tu jsou, ale scházelo jen málo, aby dostal plné hodnocení!

• 26.3.2017  22:38

Abych to porovnal s prvním dílem, tak tentorát byla občas atmosféra slabší. Ale jinak všechno je vymakanější a konečně i na pár okamžiků zahlédneme zlou čarodějnici, což byl největší průšvih v prvním dílu, kde se na ní těšíte a ono prd. Tady se sice jen mihla, ale aspoň to vyvolalo nějaké napětí. Jinak žádný zázrak to ani tentokrát není a hlavně se všechno nese v podobném duchu jako první film.

• 26.3.2017  22:35
    Sexy párty (2002)

V paměti jsem měl zafixováno, že když jsem to viděl před mnoha lety prvně, tak mě to hodně bavilo, ale když jsem se na to podíval tentokrát, tak mi spousta věcí tak vtipná nepřišla a celý to spadlo do průměru, kde jen trochu vystupuje scénka se psím spermatem. Asi jsem už na to starej. :-/

• 26.3.2017  22:31

Nechápu to vysoké hodnocení. Přeci nebudu přidávat hvězdičky jen proto, že to je jeden z prvních hororů atd. atd. Hodnotím podle toho, jak na mě film působil a bohužel zápletka nic moc a tím že je němý, je tím pádem zdlouhavý a to je špatný, když vás nudí a má přitom pouhých 71 minut a z toho polovinu času zabírá text.

• 26.3.2017  22:29

Zvláštně pojatý animák a příliš akční. Takový pro hyperaktivní děcka, které potřebují neustálou akci a rychlé přemísťování hlavní aktérů. Bolt mě bohužel moc nezaujal a je to nejspíš tím pojetím, že o svým životě psík vlastně neví, že žije v nevědomí.

• 26.3.2017  22:26
    Výměna (TV film) (2016)

Klasická disneyovka, která spolíhá na své mladé hvězdičky, které zřejmě neuvidíme na chodníku slávy, ale občas nevadí pro změnu koukat na neokoukané. Filmů s výměnou těl jsem viděl několik, ale každý je svým způsobem zajimavý a vyjímkou není ani tato Výměna.

• 26.3.2017  22:23

Opravdu jsem nevěděl do čeho jdu a popravně jsem se bál výsledku, ale nakonec mě Ella poměrně solidně bavila. Prokletí poslušnosti nabízí spoustu možností a zrovna tady si s tím poradili docela dobře.

• 26.3.2017  22:20
    Já, kocour (2016)

Příliš rodinný a to dost sráží hodnocení. Hlavně Kevina Spaceyho vidím jako herce, který hraje většinou postavy na úrovni a vidět ho v této úloze nebylo úplně snadné překousnout. Bohužel moc dětinský film.

• 26.3.2017  22:18

Překvapivě dobrá podívaná na to, že hlavní roli zde hrají přelostlí mimozemští hmyzáci. Nevadí ani dvouhodinová stopáž. Zkrátka na poměry dobře udělaný film, který má na kontě pár chybiček, ale nudit se u toho nebudete.

• 6.3.2017  20:34

Trojka už je opravdu nejhorší ze všech dílů. Ještě větší potrhlost než dvojka. Taková amatérská Disturbia. :D Škoda že nemám takový výhled z okna jako zdejší hrdina... taky bych chtěl jednou vidět věci, které lidem nedají spát. :D

• 6.3.2017  20:30
    Mimic 2 (2001)

Snaha jít ve šlépějích jedničky chvíli drží dvojku nad vodou, jenže postupem času je příběh tak stupidní, že je spíše úsměvný. Hlavně to přeměňování už bylo docela přes čáru, tak velký scifař fakt nejsem.

• 6.3.2017  20:28
    Mimic (1997)

Byl jsem překvapen, když jsem viděl jméno Guillermo del Toro, tak jsem byl zvědavý jaké to bude. No žádný zázrak se nekonal, ale přeci jen to v sobě něco zvláštního má. Lepší než průměr to ale nebude.

• 6.3.2017  20:25

Válka není peříčko, co si budem nalhávat. Chvíli se vcítíte a přičichnete vůni spálené trávy, jenže Železný kříž je zbytečně dlouhý a chaotický. Nápaditost zde není, je to spíše takové sesmolené do sebe a největší mínus vidím v neustálých záběrech na vybuchující místa, kterých tady je opravdu přebytek a to kazí nakonec dost podstatně dojem.

• 6.3.2017  20:22
    Rebelové (2001)

Ještě před zhlédnutím jsem se obával toho, že mě to bude štvát a nudit zároveň, protože já nikdy muzikálové filmy neměl moc v lásce, ale tady to bylo trochu jinak. Zřejmě k lepšímu dojmu přispěly hlavně dobře vybrané písničky, které jsou melodické a dobře zapamatovatelné. Příběh je slabší, co si budeme nalhávat, ale je to spíš taková doplňková část. Jsem rád i za to, že zde není žádný emerický hepy jend, takže Renč se s tímto tématem popral velmi dobře.

• 6.3.2017  20:20

Leslie Nielsen mě tu docela dost bavil. Fajnový příběh okořeněný, jak už je známo, praštěnými scénkami, které mají za úkol jedinné... rozesmát vás. Rozhodně jeden z nej filmů Leslieho.

• 6.3.2017  20:14

Docela ujetý a vlastně o ničem. Jde hlavně o to, jak si o sobě někdo myslí to, čím není a má úchylku v tom, že by se nikdy nevyspal s nikým, kdo není stoprocentní blond. Žádné herecké hvězdy a ani snaživí herci nedokážou ničím ohromit.

• 6.3.2017  20:13

Do top třista bych tento film pana Hřebejka nedával. Zase tak moc nenabízí a v některých momentech kamera trochu odrazuje sledovat dění a příběh nic převratného také nezobrazuje.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64