Pepinec

Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78
    • 26.3.2017  20:14
    Ave, Caesar! (2016)

Hollywood sobě. Filmové obchodí centrum, kde seženete úplně všechno od spodního prádla přes kolečkové brusle a dveře z masivu až po motorový člun nebo hypotéku. Vařila myšička kašičku a Pepincovi to nejelo. Užil jsem si tak leda homostepování Tátuma a one-fish show Scarlett, která nezklamala a opět i tady žvejkala tak, že jsem se viděl v odraze jejích osmiček.

• 26.3.2017  14:12

Řiťolezectví ve zhmotněné podobě aneb teprve takhle to vypadá, když seš opravdu v prdeli. Moje víra v západoněmeckou medicínu je v luftu, vzhledem k existenci Stonožky č.2 se však obávám, že mě v životě čeká ještě minimálně jeden fekal-horor. Stonožky, stonožky...ještě že nekoukáte na filmy.

• 25.3.2017  19:22
    Cedar Rapids (2011)

Pamatuju si, jak u nás kdysi zazvonil pojišťovák. Mně bylo asi osm, bylo léto a zrovna jsme malovali obývák. Otevřít šel táta, chvíli byly slyšet kecy pojišťováka o tom, jak nám přišel vyřešit situaci, až ho táta přerušil "jestli nám chceš pomoct, tady v kýblu je štětka navíc, jinak se seber a táhni do prdele." A protože to zrovna nebyl bourák kalibru Eda Helmse, tak se vážně sebral a šel. V tomhle filmu je s pojišťovákama určitě větší sranda, ale ani samice Anne Heche nezamaskuje fakt, že žila byla Pařba ve Vegas a ta měla spóóóustu dětí...

• 25.3.2017  19:03

Pravděpodobně nejoblíbenější film Kulínského. Asi je dobré mít nějaký vztah ke sborové hudbě, jinak věřím tomu, že uvidíte jen hroudu dětí vydávající ultrazvukový pískot. Já ten vztah mám, proto si troufám tvrdit, že prostředí hudební školy bylo vykresleno dost věrohodně. Dokonce i Dustin si poradil s taktovkou dobře, většina herců totiž u dirigování vypadá jakoby se učili zacházet se slepeckou holí. Určitě bych radši koukal na film o turné dívčího sboru po Tahiti, ale chlapečci mě překvapili.

• 25.3.2017  18:47

Šla hvězdička do světa, a protože byla unavená, řekla si "chvilku si tu odpočinu a pak půjdu dál."

• 25.3.2017  09:46
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Tady není o čem. Připoutalo mě to, bavilo mě to, na další díl se těším víc než na dnešní rande. Televizní film v tom poznáte jen díky předělům minikapitol, jinak je to natočeno tak, že by kdejaký rozpočtově bohatší kamarád mohl závidět. Nejvíc ze všeho si pochvaluju zachycení doby, kdy bez dnešních moderních vychytávek bylo dobrodružnější úplně všechno, ne jen chytání vrahů. Zkrátka výborná detektivní jednohouba. A že Rowan Atkinson umí i vážnou roli? No, to je překvápko, u herce...

• 24.3.2017  21:19
    Návrh (2009)

Na to, že tady Sandra reprezentuje ten tábor žen, do kterého bych v běžném životě nelezl ani při Očistě, a vlastně obecně vizuálně nikdy nebyla můj typ, tak mě během filmu napadalo až podezřele moc návrhů. Měl jsem pocit, že se jí konečně někdo trefil do role, že právě taková doopravdy je. Blbost to být může, stejně jako celý film, ale blbost vždycky bavila, baví a bavit bude.

• 24.3.2017  18:06
    Orel Eddie (2016)

Angličan na lyžích...to je, já nevím, něco jako Rom v práci. Něco, co k sobě historicky podloženo nejde, ale občas se to stane. A je to zábavné. Alespoň tedy v případě Angličana na lyžích. Taron mi připomínal spolužáka ze základky, který chodil do školy jenom v termínech, kdy jsme my ostatní kluci jezdili reprezentovat školu na fotbalové turnaje, protože to byly jediné dny, kdy nedostal nakládačku. Vlastně ne, jednou ho zbušily i holky. No ale můžete se na takového mamlase zlobit? Nakonec ho má stejně každý rád. Takový je i filmový Eddie.

• 24.3.2017  15:07
    Hokej den poté (TV pořad) (2011)

Kdo někdy hokej hrál, ten ví, že hokej den poté dost bolí. Asi jako výsledek motta tohohle pořadu "kam puk nemůže, nastrčí mikrofon." Většina hokejistů by za sebe opravdu měla nechat mluvit jenom statistiky, jinak ovšem jako repetice zápasových sestřihů je to určitě zábavnější, než když jsem se kdysi hrabával v teletextu.

• 24.3.2017  15:00
    Hra peněz (2016)

Kdybych byla kravata, chtěla bych, aby mě nosil George Clooney. A kdybych bylo zrcadlo, nastavilo bych se Julii Roberts, abych jí připomnělo, že to ona byla kdysi pretty woman. Hra peněz je všude kolem nás a hraje se nonstop, takže žádné překvápko, že se dostala i na plátno. Na film jsem si vzpomněl teď nedávno během předzápasového studia Buly, při nekonečně bolestivém rozboru Záruby s Hostákem. Kéž by i na Kavčí hory někdy vyběhl nasranej finančník...

• 24.3.2017  14:47
    Deadpool (2016)

Nebrat se vážně nemusí vždycky znamenat, že má tvoje sebevědomí neschopenku, on je to většinou spíš rozdílovej faktor mezi tím bejt zábavnej anebo směšnej. Kdo se bere moc vážně, musí mít fakt hodně těžkej život, protože pořád hlídat všechny okolo a ještě ke všemu i sebe, to bych se na to mohl pěkně vykašlat. Větší sranda určitě je potáhnout se gumou a předvádět to co Mrtvejbazén. Jedna členka mýho mančaftu oblíbenejch píše, že "tohle se může líbit jenom vymaštěným, zamindrákovaným a nemorálním blbcům." No...v oblíbenejch tě nechám, ale na rande už to nevidím, čoveče.

• 24.3.2017  14:33
    Demolition (2015)

Kdo někdy neměl chuť všechno kolem sebe rozštípat? Nehlaste se. Já mám od toho každý podzim fůru dřeva u babiny, ale co má dělat investiční bankéř z města, že jo? Utáhnout kšandy a hurá na to. Jake mě svým herectvím už nějakou tu dobu dost baví, zároveň ale úplně nevím, jestli bych ho potřeboval potkat. Pokud si opravdu herci odnáší něco z každé role, tak to potom potěš koště...

• 24.3.2017  13:39
    Slídil (2014)

Pointa tohohle filmu je podle mě trojzubec, který by se divákovi na konci měl vybavit a který už přede mnou popsal kolega Enšpígl - jsou největším hnojem reportéři, media anebo diváci? Na světě bude asi těžko někdy dost vidlí na vykydání toho svinstva, ale třeba pomůže aspoň to, když Slídila uvidí co nejvíc lidí. On je to totiž taky sám o sobě bomba film; má blázna v hlavní roli, má blázny ve vedlejších rolích, má kecy bláznivé i pravdivé, má akci a má taky dobře stupňované napětí. Nechápu, proč tady tolik lidí buší do Jakea a jeho snahy urvat plešouna. Hele, co když ho to prostě jenom baví?

• 23.3.2017  19:07
    Letec (2004)

Nevím, co si tím Leo kompenzuje, ale hraje v nejdelších filmech světa. No a s Martinem se hledali, až se našli. Řemeslně tomu z pohledu běžného diváka není co vytknout, skvělá dobová stylizace s muzikou, herecká sestava vycepovaná jako letka Jejího Veličenstva, takže ve finále je to hlavně o tom, jestli během některé z těch tří hodin nedostanete chuť vystřelit se z kokpitu. Já neměl zrovna nic lepšího na práci, a tak jsem v klidu dosedl na čtyři hvězdy.

• 23.3.2017  13:01

Nejvhodnější doba pro očumování žen je, když mluví. Vy si tím pojistíte, že neusnete a žena bude potěšena vaším očním kontaktem. Po monologu stačí říct "ano, to je pravda, líp bych to neřekl" a je vymalováno. Tady to máte o to snazší, že nemusíte říkat nic, od toho tu je Jasoň, takže vás čeká dvouhodinové očumování žen, jejichž svátek bych s každou zvlášť rád oslavil. Pokud jsi ale chlap, který neumí používat Box ničeho, nepouštěj si to.

• 23.3.2017  12:48
    Teorie tygra (2016)

Žižkovská věž mezi českými komediemi, a to pro svůj nadhled. Karikatury přehnaných ženských charakterů nevadí, protože za prvé z toho vyloženě trčí nadsázka a zadruhé...to vlastně není až tak daleko od pravdy. Budu se opakovat, ale divák vycítí, když je něco natočeno pro prachy nebo pro zábavu. Teorie tygra je zábava od začátku do konce, což musí každý ocenit, pokud vám teda ovšem manželka po večerech nelifruje uživatelský účet na ČSFD.

• 23.3.2017  11:53

Před pár lety jsem jel za holkama z ročníku pod náma na turisťák. S jednou z nich jsem skončil za chatkama v lese, akorát nás blbce nenapadlo nic lepšího, než si lehnout do mraveniště. Souvislost s tímhle filmem to má takovou, že ačkoli jsem se z té hodinové romantiky mezi nasranými mravenci osypal úplně stejně jako z nechutně nesympatického prostředí Kober a užovek, musel jsem v obou případech uznat, že to stálo ku*va za to! Filmu promíjím depku, protože v sobě měla pravdivost a skvělé výkony herců, mravencům promíjím jizvy, kvůli kterým jsem to léto musel chodit v teplácích, no a odpouštím i tobě, že jsi mě tam zatáhla...

• 23.3.2017  11:28

Nejdřív ze všeho chci říct, že jak to vidím já, tak český film jde už nějakou dobu nahoru a tohle je jenom další důkaz. Na mě ale příběh o Emě působil jakoby si nemohl vybrat mezi pohádkou a filmem pro dospěláky, a tak to všechno propojoval oslími můstky. No a ty mě neudržely, protože jsem asi moc velkej osel. Každopádně hezká hudba a moc povedený casting. Konkrétně tedy mluvím o Ondrovi, který asi jako jediný uchazeč o roli Petra splnil požadavek, že herec musí být schopný Emu unést.

• 21.3.2017  16:27

Hemsworth běhá po lese a zpívá si u toho remix od Lucie "Jsem lovec, střelec, božan a kanec!" Jak to dopadne víte ještě před začátkem, jak to začalo zapomenete v půlce, ať děláte co děláte, tak pokud jste chlap, celých 114 minut se vám smrskne na trojúhelník Emily-Charlize-Jessica, a vaši největší zábavou bude zuřivá úvaha nad tím, jak mezi ně nacpat sebe. Škoda, že roli Sáry nakonec nedostala Gabča, protože s Jessicou vypadají jako ségry, asi rozhodla lepší forma Jess na stojce.

• 21.3.2017  16:12

Není divu, že na světě jsou posledních tři lvi, dva bizoni a jeden krokodýl, když všichni běhaj Tarzanovi ve filmu. A ode dneška v něm budu asi běhat i já, protože to jsem z toho teda jelen... Saša musel dřít jak mezek, aby vypadal líp než krunýř Batmana, přitom konkurentem mu prý bylo herecké eso Phelps. David to asi myslel tak, proč ho neobsadit, když v tom umí plavat...? To teda rovnou mohli obsadit mě, protože když Margotku na Tarzanovi nejvíc vzrušuje, že není "normální chlap", měl bych se jí honem rychle představit. Přes všechnu kritiku tady je to ale biják, u kterého se pobavíte. K zábavě je hned několik možností: pro kritiky remcání, pro normální diváky svižná akce, pro holky Saša od pasu ke krku, no a pro kluky Margotka v mokrých šatech.

• 21.3.2017  13:25

"Plakalo bejby, jó, plakalo vám v kočáru solidním. Plakalo bejby a já se ptám kdopak ho uklidní?" David Frankel převedl na filmové plátno starou známou sportovní pravdu, že i s hvězdným mančaftem můžeš hrát tužku. Collateral Beauty je ve své podstatě krásná věc, jenže to nesmí vypadat jako tahle reklama na papírové kapesníčky. FIlmy oslovují opravdovostí, což dost dobře není možné, když všechny postavy v něm mluví jako kdyby byli na sympoziu filosofů. Přitom by stačilo aspoň trochu utlumit tu stereotypní melancholii a dát tomu víc vtipu, když sama myšlenka je, co si budeme namlouvat, vtipná. Takhle abych se bál sehnat domů DVD, protože mám pocit, že kdybych ho obrátil čelem ke zdi, rozbrečí se taky.

• 20.3.2017  22:06

Nejdřív bych chtěl pogratulovat distributorovi za překlad názvu pokračování Cesty do středu země. V tomhle případě je to stejné, jako kdyby po Madagaskaru přišla Malta 2. Jinak je to stokrát vymletá sláma, ve které je nejzajímavější zvířátko Dwayne Johnson, který když se objevil v záběru, měl jedno rameno v kuchyni na lednici a druhým shazoval křeslo v předsíni. Adventury mám rád, ale tady bylo největší dobrodrůžo snažit se maskovat, že celou dobu čumim jenom na rozkošnickou Vanessu.

• 20.3.2017  11:26

Proboha, hlavně ať nikdy žádná holka nemyslí jako já!!! To bych nevysvětlil...

• 20.3.2017  11:08
    Colombiana (2011)

FIlm jsem sledoval mezi Kolumbijcema; to jste měli vidět, co s nima Zoe dělala! Řvali, hvízdali, po každý její scéně tleskali a na konci šli jeden po druhým k telce a dali jí pusu. Pak se otočili na mě a chtěli mi namlátit, protože já jen seděl s otevřenou hubou a slintal, což podle nich bylo málo. Nakonec jsme si to ale u piva vysvětlili a život šel dál...

• 19.3.2017  20:39

Pecka! Horor, kterej baví a kterej si užijou i poserové. Nic moc si nezjiš|ťuj a pojď do toho! Chata v horách zbourala hned několik mejch přesvědčení, co u filmu nikdy nemůžu zažít. Včetně toho, že bych někdy mohl závidět mrtvýmu vlkovi...

• 19.3.2017  15:59

Ale no ták, tohle nemůžete myslet vážně snad... Mám výraz telete, kterému se někdo snaží nakecat, že je úplně jedno, jestli bude olizovat vemeno nebo temeno. Dvojka Podfukářů zamordovala krásu kouzel, protože se stejně jako bulvár snažila šokovat furt a neustále, bohužel ale taky stejně dost nešikovně. Problém není v provedení triků, nýbrž v kadenci a jednotvárnosti. Za vším je levárna a nic co se řekne neplatí. A ono koho to má přes dvě hodiny bavit, pánové, průhledná je fajn krajková podprsenka, ale ne kouzelnický film. Jestli budete točit trojku, proštudujte si znova rozdíl mezi slovy kouzlo a zázrak a vraťte se zpátky k nám na zem. Vizuál a muzika opět jako od Copperfielda, ovšem překombinovanost nápadů, zvratů a překvápek by zamotala nohy i hadovi.

• 18.3.2017  14:24

Máš doma sandály, prostěradlo, meč, pastelky, nosíš vousy anebo seš prsatá holka? Přijď ke mně, natočíme film o Bozích. Dělá to teď každej, očividně není potřeba víc a jestli to skončí průserem, uděláme dvojku.

• 18.3.2017  12:31

Pro mě je tenhle film krásnou ukázkou toho, kdy humor sice vnímám, ale nedokážu se mu zasmát. Slyším všechny dialogy a narážky, vidím všechnu nadlehčenost a parodii, jenže je to jako když rozeberete obranu soupeře a balón pak před prázdnou brankou načudíte do dvacáté řady. Takový příjemný a milý film; přesně ten případ, kdy jedno rande stačí.

• 18.3.2017  00:36
    U moře (2015)

...a o rok později se ukázalo, že to nebyl film, nýbrž rodinné video.

• 17.3.2017  16:22

Kompletní encyklopedie sprostejch slov, buchty a svalouši, imbecilní příběh a De Niro. Hollywood je kouzelnej v tom, že ve spojení "blbej nápad" dokáže obě slova škrtnout a nahradit je filmem. Já bych rád škrtnul šaty Zoey Němcové, Aubrey Náměstíové a Julianne kolení-šlachové a nahradil je sebou. Jdu na to, čau.

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78