Pepinec

Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 20.1.2017  09:48
    Rozpolcený (2016)

Filmový masakr rozpolceným McAvoyem! Ukázal větší škálu poloh, než jakou má Kamasutra a svým neokoukaným, maximálně přesvědčivým ksichtem mě oslovil víc než usměvavá Barča u vchodu. Ale neřekl bych, že to bylo jen o něm. Film jsem si užil se vším všudy, vadilo mi na něm leda to, že se po dvou hodinách zatáhla opona. Teď si tady čtu vaše výtky a musím se smát své geniální prostoduchosti, která hodnotí film jednoduše stylem baví/nebaví.

• 18.1.2017  07:22

Jó, rodiče... Minimálně ti moji by se na to měli podívat a definitivně pak pověsit svatozář na hřebík. Výborný film, a to i v případě, že to předem tušíte.

• 17.1.2017  23:39

Občas se hodí být mimo jako Trump na naší planetě a nevědět třeba, že ulicí Cloverfield už kdysi jeden film projížděl. To pak chápu, že asi není pro nikoho překvapení, co se stane. Takhle svěží napínák jsem zase nějakou dobu neviděl a jsou mně jedno všechny výtky, kterými se tu oháníte. Pravdu máte určitě všichni, jenže heslo k mému účtu nikdo. Čau!

• 17.1.2017  23:31

Nejsem zrovna olympijskej pyrotechnik, ale řekl bych, že vybrat si k přefiknutí správnej drát je o dost jednodušší, než...to druhý dilema.

• 17.1.2017  23:28

No no... Takhle oslavný dokument o sobě nemají ani Ježíš s Jánošíkem dohromady. Jakoby se snad Británie krom vystoupení z EU měla i potopit, kdyby někdo o Jejich Veličenstvu prozradil, že si po večerech kouše nehty. Takováhle jednostrannost mě neba.

• 17.1.2017  17:15
    La La Land (2016)

Pá pá Émo do La La Land, pá pá Émo do La La Land, pá pá Émo do La La Land, pá pá Émo do La La Laaand. V lednovejch kinech je La La Land, peckovej film, kde ctí to nej. Nemaj tam patos a sentiment, La La Land najdi a s holkou ho dej. Pá pá Émo do La La Land, pá pá Émo...

• 2.1.2017  20:24

Koukám, že to tady zrovna dvakrát nešetříte. Já si jedničku pamatuju asi jako manželku školníka ze základky, takže vůbec nevím, o kolik lepší nebo horší je dvojka. A je mně to taky po zásluze jedno. Milá francouzská oddechovka, která je sice spíš o pantátoj než o Mikulášovi, ale na zadělání pěkného večera ve dvou to stačilo bohatě.

• 27.12.2016  23:23
    Mr. Holmes (2015)

Nemám rád, když mi někdo kazí představy. Nudně ke všemu.

• 27.12.2016  23:16

I když si myslím, že obyčejně má medvěd trochu jiné starosti, než snižovat počty turistů v lese, tak tomuhle přerostlému hovadu se vůbec nedivím, že na hodinu a půl změnil priority. Běhat totiž mně po zahradě kvartet Afektovanej, Udatnej, Hluchá a Zamilovaná, podporovanej Bobem na Šemíkoj, taky bych se neudržel. Aljaška má stejný problém, jaký mívala moje spolužačka Alča na střední; byla o dva parníky nejkrásnější holka na škole, ale přitahovala k sobě akorát jednoho vola za druhým. Nutno přiznat, že včetně mě...

• 26.12.2016  01:06

Těžko se zlobit na seriál Animal Planet, že je hlavně o zvířatech, že jo... Vůbec netuším, co všechno se producírovalo před kamerou. Čučel jsem na přírodu a bylo mi krásně. Dobrý poměr mezi počtem informací a jejich zajímavostí, to u mě bývá kámen úrazu podobných pořadů. Palec nahoru, tohle do mojí telky může.

• 25.12.2016  19:32

Tak hele. Prd tomu rozumím a stejně jako třeba v případě kvantový fyziky je mně to upřímně ukradený. Svět je hra a život tvůj ovladač. Jestli někoho baví sedět v kanclu a šmírovat ostatní, jenom dobře, aspoň je víc místa v přírodě. Sdělení dokumentu je určitě zajímavý, ale těžko mě nějak významně osloví jenom sborník odborných keců. Ono se o tom asi dál bude hodně mluvit, jednou mi třeba někdo poví, jak to všecko dopadlo. Já se budu mezitím bavit.

• 25.12.2016  19:13

Fajn dokument, až na jeho fantasmagorický název. Donutil je jeden z nejprofláknutějších herců své doby, těchhle čtyřicet minut mohlo přinést tajemství leda člověku, který byl posledních čtyřicet let uvězněn ve výtahové šachtě.

• 25.12.2016  19:05

Jak je to prosté - stačí něco neumět a hned jsou o vás dva filmy v jednom roce. Kdybych musel, přiklonil bych se nakonec k francouzské verzi. Tam se totiž s druhou stranou mince alespoň trochu obtěžovali, kdežto Stephen Frears udělal z Florence ve finále spíš jen krávu pro smích. Možná si měl přijet pro radu k nám, s průměrem pěti tragikomedií na měsíc patříme mezi světovou špičku... P.S.: Jeden z mála filmů, u kterého nezapomenete na hudbu.

• 13.12.2016  17:43

Jestli budete mít někdy v neděli večer pocit, že víkend stál za prdlačku, tak tenhle film to sice úplně nezachrání, ale můžete se pak aspoň utěšovat tím, že ani Bůh si nedokáže ošéfovat všechno bez chybičky. Nebo mi snad Bartoška chce říct, že tohle bylo podle jeho představ? Bejt tím letadlem, naperu to do prvního stromu.

• 13.12.2016  17:31
    Sláva vítězům (TV pořad) (2002)

Na pořadu si cením hlavně to, že se v něm objevují i příběhy těch sportovců, které já pamatovat nemůžu a o kterých nikdo jiný nikde jinde nemluví. Příjemná vycpávka do přestávek, která umí být zábavnější než samotný zápas.

• 10.12.2016  20:54
    Padesátka (2015)

Poplácáme u krmelce hezkou holku po prdelce - to bylo motto už našeho lyžařského výcviku na střední. Vyhánění mrazu z duše jsme tomu ale tenkrát neříkali, to zní tak poeticky a romanticky, že by tomu neodolal ani jelen. Vzhledem k tomu, že scénář Vojtovi dovezli na Kolečku, tak je Padina vlastně majstrštyk, protože vyloženě vadit mi začal až konec ve stylu "tak jsme tady teď hodinu a půl blbnuli, pojďme v pěti minutách vymyslet pointu." Chválím horskou atmošku, vždycky je príma vidět film, který má snahu pobavit. Vojta za kamerou vypadá na mnohem lepšího kluka než jakým je Vojta před ní.

• 10.12.2016  18:23

Když to porovnám s naší vánoční večeří v pizzérce, očekávám o něco menší útratu a o dost rychlejší novoroční úklid. Sranda bych řekl bude ale zhruba stejná. Sice nepočítám s tím, že by někdo přitáhnul soby, sáňky nebo štětky, ale zas nebudeme muset nikoho zfetovat a odrovnat až na ÁRO, aby byla práce i po svátcích. Šéfik totiž nemá ségru. Trailer vypadal našlapaně jako Gábina na startu dnešní stíhačky, jenže se ukázalo, že kromě kanclu byl film vedle jak ta jedle. Ve finále má tahle pařba naprosto reálný výsledek, a sice pěknou kocovinu.

• 6.12.2016  22:33

Válečnej film já potřebuju k životu asi jako Doss osmu ke slaňování. Koukat se na zbytečný plejtvání životama mladejch kluků, když všude po světě běhá tolik pěknejch ženskejch, je pro mě příšernej zážitek ať už jde o historii nebo současnost. U týhle rovnice platí jen jedna výjimka, a tou je Mel Gibson. Tenhle chlap má prostě na válčení vlohy, možná ho kdysi sám založil, aby mi k jeho šedesátinám mohl dát snad největší válečnou perdu, jakou jsem kdy dostal. Bylo to kýčovitý, hnusný a dlouhý, ale taky zábavný, dojemný a kulervoucí. Film jako kráva.

• 6.12.2016  21:20

Tak já vám nevím /prsa Lary Pulver/ vážení, ale kdybych měl nějak /prsa Lary Pulver/ stručně shrnout, co jsem /prsa Lary Pulver/ včera vlastně viděl /prsa Lary Pulver/, vypadlo by ze mě /prsa Lary Pulver/ něco ve smyslu, že jsem /prsa Lary Pulver/ viděl prsa Lary Pulver, koženkovou zadnici Kate /prsa Lary Pulver/, ničemně šerednýho Tobiase /prsa Lary Pulver/, pár hezkých záběrů /prsa Lary Pulver/ na Hlubokou a průkopnický /prsa Lary Pulver/ styl zdolávání ledopádů. /prsa Lary Pulver/ Příště taky zkusím /prsa Lary Pulver/ jít do hor jen s hřebíkem /prsa Lary Pulver/ pětistovkou. Loženě se klepu na další /prsa Lary Pulver/ díly, i když vlastně nevím /prsa Lary Pulver/ proč... Že by /prsa Lary Pulver/ nějaké podprdo...téda podprahové /prsa Lary Pulver/ vnímání...?

• 6.12.2016  20:53
    Trabantem z Austrálie do Asie (TV seriál) (2016)

Pokud se Žlutému cirkusu povedlo něco opravdu dokonale, tak přiblížit zážitek z jízdy v trabantu, protože tak jako se oni protrápili Austrálií a Asií, tak jsem se já protrápil seriálem. Nebylo říct co a postupem času už ani jak, konec bez konce jenom potvrdil hořký fakt, že ne vždy se daří těm, kterým fandíte. Pár epizod, ze kterých dýchal stejný život jako z čundru Latinskou Amerikou se sice našlo, ale to byly spíš výjimky potvrzující pravidlo, že dobrodružství a snaha udělat dvanáct dílů za každou cenu pro mě není ta pravá symbióza. Ve finále tak u mě určitě vyhrává na koleni uplácaný sestřih z jízdy Hedvábnou stezkou, kde jsem cítil ryzí cestovatelskou radost, a ne touhu svézt se na zavedené značce a nepřidat nic svého, jako v případě tohoto technicky vymazleného seriálu. Ale mluvím za sebe, jak to vnímám já. Pořád je to o lidech, kteří se nebojí zvednout prdel a dělat co je baví a kterým nakonec může být nějaký Pepincův komentář volný jako kolo u Malucha.

• 5.12.2016  14:14

Vostrej Wesley ve vzduchu postrachem všech zloduchů. Koukat na to znova by mě ale nepřinutil ani on, policejní šampion.

• 5.12.2016  00:42

Složení nebeské sebranky beru od pana Stracha jako moc pěknou alegorii, protože snad o polovičce toho hvězdného mančaftu jsem si už nějakou tu dobu myslel, že musejí být ve filmovém nebi, jak dlouho jsem je nikde neviděl hrát. Třeba taková Bohdalová se tvářila, jakoby sama nechápala, co tam vlastně dělá a Pecha s Konvalinkovou se mezi jedničkou a dvojkou snad ani nemuseli převlékat z kostýmů, ti šli takzvaně z pohádky do pohádky. Zvláštní okomentování si pak zaslouží náš pan kandidát Horáček - já vám určitě hlas dám, ale musíte mi slíbit, že si veškerou agendu vezmete s sebou do Bohnic. Jinak čert s andělem na jedničku, ovšem ve finále ve mně film roztál stejně rychle jako první letošní sníh na ulici.

• 5.12.2016  00:30
    Velký šéf (1969)

Wabi Daněk zpívá v Outsider Waltzu "...už nejsi lev a velkej šéf." Krásná písnička, velká škoda pro Belmonda, že si ji nikdy neužije, protože jestli na někoho tenhle text neplatí, tak právě na něj.

• 4.12.2016  23:14
    Šerpa (2015)

Mára Holeček má svatou pravdu - tohle nemá s horolezectvím společnou jedinou karabinu, tohle je jen prasení dalšího krásnýho místa pseudoturistama, kteří mají v bundách místo peří dolary. Však ono je to tady taky moc krásně ukázáno - nýmandi, co se teprve v base campu učej navazovat na lano, jsou tam za klienty. Ty vole, klient můžeš bejt třeba u Komerčky, ale jestli tě klientem někdo označkuje v Himalájích, měl bys odtamtud rychle vypadnout, protože tam nemáš co dělat. My zápaďáci se vždycky nasereme do krásnýho místa, začneme se tam chovat jak nenažraný hovada a jediný, co tamním domorodcům dokážeme na oplátku dát je poznání, že štěstí si za naše prachy nekoupěj. To jsem na nás teda hrdej... Kdo má hory v srdci chodí tam, kde je ticho. Snad tenhle dokument aspoň pár turistů donutí přebrat si to z prdele do hlavy.

• 3.12.2016  23:04

Bylo fajn vidět v kině něco úplně jiného než běžně, ale zas takovou senzaci bych za tím teda nehledal. Nadšené ohlasy se holedbají symbolikou všech zásadních okamžiků lidského života, no já v tom viděl spíš jeden zásadní okamžik života želvy...

• 3.12.2016  22:41

Já teda vždycky musel za láskou dolů - o patro níž do nižšího ročníku, protože pro naše fajnovky jsem nebyl dost zralej nebo co. Kdyby tam na mě byla bývala čekala Virginie, mazal bych si do svoji lavice pro křížovky, popřál Verče hodně štěstí s novým spolusedícím a odporoučel se dobrovolně opakovat semestr. Kouzlo prvních okamžiků funguje jak u žen, tak u filmů. Utekly první dvě minuty a mně bylo jasné, že alespoň jedna moje rána bude v rámci letošního FFF do červeného. Skvěle jsem se bavil a spolu se mnou plné kino, ve kterém bylo podle mě tolik lidí naposledy, když se stavělo.

• 3.12.2016  21:53

Jestli bude v pondělí Mikuláš zohledňovat povedenost mého výběru filmů na FFF, tak budu rád, když dostanu aspoň slupku od brambor. Ono teda jestli se zaměří i na ty ostatní věci, už ho do konce života ani neuvidím, ale to sem nepatří. "Hlavu vzhůru!" jsem si říkal už asi po půl hodině, když mi brada prvně klesla na bradavky (bohužel moje). Po hodině jsem dostal čupr nápad podepřít si hlavu sedačkou před sebou, díky tomu mi neujelo poslední metro, protože jinak by mě v sále budila až uklízečka druhý den ráno. Frantíky jsem měl vždycky rád za to, jak hravě dokáží vyprávět příběhy každodennosti. Tohle je ale jenom kolovrátek monotónosti připomínající zaseklou desku, která navíc končí přesně tak, jak si myslíte už dole na pokladně. Za Pepince žhavý aspirant na titul nejzbytečnější film roku.

• 3.12.2016  21:09

Do módy se díky Babišovi vrací práskání, takže mohl by mně tu někdo prosím pěkně naprášit jméno toho umělce, který rozhodl, že Bláznivá pětka se pro Festival francouzského filmu nadabuje? Vystavil bych mu účtenku na sto korun rovných, protože krom toho, že dabovat tenhle film je hovadina, tak dabing samotný měl tak skvělou úroveň, že to vypadalo jakoby ho zaměstnanci kina dávali na první dobrou z kabiny promítače. To se zas jednou někdo na film zapomněl předem podívat, že? No, ale abych nekritizoval jen český mančaft, tak naložím i Frantíkům, protože když už tak okatě kopírují námět, proč si nedají práci alespoň s originální zápletkou? Dějové rozestavění průser - drogy - happyend je nápadité asi jako postavit ve volejbale smečaře k síti.

• 3.12.2016  16:11
    The Elements (2016)

Propojení živlů funguje perfektně především v hlavní nosné myšlence, kterou je touha po svobodě a pocitu volnosti. Že člověk s takovou touhou musí být magor je v dnešním digisvětě naprostá nutnost, přičemž už jen kvůli sobě samému musím říct, že svobodomyslný magor je mi tisíckrát sympatičtější než digičlověk. Elementy táhne zejména Mára Holeček, který se podle mě nejvíc otevřel a nejlépe vystihl celou podstatu věcí. Dělat co tě baví může být o hubu, ale je lepší risknout to, protože bez vkladu není výhra.

• 3.12.2016  12:55

Co bylo tohleto proboha za blábol? Anča je od pohledu sympaťanda a šikovná holka, tak snad Lucku během natáčení něco naučila, protože to se nedá hodnotit, k jakým projektům s nulovou vypovídací hodnotou se madam Výborná už léta přimotává.

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75