Pepinec

Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 24.4.2017  19:26
    Ochránci (2017)

Občas mrknu na Darwinovy ceny, takže vím, že "nic není nemožný" na pět je Rusko. V týhle zemičce, která se taktak vejde na naši planetu, se kdysi narodily předci otazníků a Chuck Norris tam určitě jezdí pro rady, když je v koncích. Tohle je tak debilní jako nebe modrý - hodně, zatraceně moc. Za mnou seděl podobnej činko-mutant jakej tady kradl televizní vysílače a krom toho, že mě asi šestkrát málem odkopnul až do první řady, když si vyměňoval svoje Adidasky s bílou podrážkou na podhlavníku mojí sedačky, tak i tenhle činko-mutant z Prahy poznal, že v tom filmu něco nehraje. "Vole, to sem nežral, ne" řekl na konci, naposled si do mě kopnul a vyfouknul bicáky, aby mohl projít dveřma na chodbu. Ani já to nežral, kámo. Největší superschopností je tady koziště Xénie, stačilo aby měla kostým bez výstřihu a i ta jedna moje hvězdička odešla mlátit hlavou o zeď.

• 24.4.2017  17:10

Trošku jsem zaváhal na začátku, když badatel Percy vyrazil hledat pramen řeky po proudu. Naštěstí se to ale mezi námi chlapáky rychle vyjasnilo, a pak už byl prostor jen na touhu a vášeň, která člověka žene do prčic. Myslím, že bychom si rozuměli. Škoda, že Amazonie nedostala ještě větší prostor, pokrytce sedící doma připrcle na zlatých vejcích bych tam tak často vidět nemusel, to je snad všem jasné, že tohle k ničemu nevede. Škoda je i to, že takhle zajímavý a nevšední film zmizí z kin stejným fofrem, jakým se v džungli ztratí běloch.

• 24.4.2017  15:47

U nás za barákem máme údolí a to praská ve švech, jak je narvaný takovejhlema romantickejma serenádama. Koho má furt bavit čučet na sladký limonády, kde se nic nestane ani když nedorazíte? Takový škody... Rád bych viděl, jak to měl Saliya doopravdy těžký a co všechno obnášelo tahat je tak dlouho za nos, místo toho tady největší zápletkou bylo jestli na film stihnu včas dojet metrem. Klika, že Němci jsou ve formě a uměj dobře naservírovat i zvětralou limču. P.S.: Přihazuju hvězdu navíc, protože nabízet takovouhle komedii jenom s dabingem je podle mě na žádanku o pracovní neschopnost.

• 24.4.2017  15:24

Naprosto do puntíku to splnilo moje očekávání. A teď ...je to pochvala? Názorná ukázka potlačení rozdílu mezi filmem a plakátem.

• 15.4.2017  15:00

Je to jako když stojíš na hraně černý sjezdovky. Můžeš si znova zopakovat metodiku krátkýho oblouku, můžeš vystromečkovat zpátky k lanovce, můžeš tam připosraně stát až do jara, můžeš ale taky zařvat jako Kong a prostě se odpíchnout. Jordán si zvolil tu poslední možnost a díky tomu jsem řval i já, protože takovou jízdu jsem zažil naposledy před lety v Peci, kdy nás donutili sjet černou po jedný lyži. Adventura, která má všechno, co mít má a která by klidně mohla mít i o hodinu víc, protože s takovým přístupem k zábavě není možný, aby ses nudil. No a nebyl bych to já, abych se i během filmu o opici nezabouchnul. Brie Larsonová, chci být tvým tílkem!

• 15.4.2017  14:40
    Úkryt v zoo (2017)

Konečně zase jednou film o válce, který pochopil, že abys lidi přesvědčil o tom, že máš kule, nemusíš je hned všem ukazovat. Na ženě nejpřitažlivější a ve filmu nejděsivější je to, co nevidíš. Krásný a upřímný příběh (ne)obyčejných lidí, kde zlo je schováno do pohledů hajzlů a dobro do srdcí těch hodných. A ke mně jako k divákovi najednou všechny ty emoce připlavou mnohem blíž a s daleko větší intenzitou, než když jsou na jeden záběr troje vyrvaná střeva a čtvero ustřelených hlav. Mám radost, že k nám Amíci pro změnu nepřiletěli jenom ušetřit, ale že u nás taky i natočili čupr film.

• 15.4.2017  14:27

Měli jsme na základce spolužáka, který bydlel na vlakáči a byl z rodiny nádražáků. Smrděl jako drezína, ve výtvarce vždycky maloval vláčky, i když téma bylo třeba drátkování, a v autoškole prý jednou na přejezdu zahnul na koleje, aby byl dřív doma. Když navíc vyrůstám v zemi Českých drah, těžko můžu mít vlaky spojené s něčím jiným než s komedií. Tady se klidně mohlo víc tlačit na pilu, od hitu letošního Febia jsem možná čekal větší břichobol. Na druhou stranu, všechno vykompenzovala Nina Jankovičová. Ta když se objevila na scéně, musel jsem si držet jazyk, aby nešel oblizovat plátno. Čteš tenhle komentář a vypadáš jako ona v tomhle filmu? Prosim tě mi napiš...

• 15.4.2017  14:07

Co se stane, když se přemnoží efekty? Warcraft. Blbost, kterou můžou vymyslet fakt jenom v Americe. Že je to nějaká počítačová hra mně ani neříkejte, já hrál naposledy vláček a do smrti si s tím vystačím. Nikdo se tu s ničím nemaže, utíká to jako Bolt o zlatou, takže největší nepřítel sci-fi hovadin - nuda - se nekoná. Chtěl bych vidět natáčení, jak rejža sedí před zeleným plátnem a buzeruje senzory, aby nepřehrávaly a držely se scénáře. A chtěl bych taky vidět Páju Pattonovou večer u mě v pokojíčku. Má sice problémy s předkusem a její barva není zrovna nejzdravější, ale i tak je k sežrání.

• 15.4.2017  13:54
    Predátor (1987)

Byly kdysi na světě časy, kdy predátoři nechtěli šokovat, nýbrž bavit. Já si tehdy ještě hrál v uhláku na horníka, naštěstí už ale tou dobou byla vymyšlená kamera a já si ty časy můžu alespoň zpětně promítnout na zeď. Pralesní liga jak se patří.

• 15.4.2017  13:28
    Dvě minuty mého života (TV film) (2015)

Mám ten dojem, že Šárka akorát nekomentuje filmy na ČSFD, jinak dělá asi úplně všechno. Je to sympatická ženština, které se nadalo nefandit. Mně osobně by děsně lezlo na palici, kdyby se všechno točilo jenom kolem mě, přece jen bych chtěl, abych měl v týmu nějaké parťáky. Jet se projet na koni a mít za sebou konvoj jak Old Shatterhand když ho zajali Siuxové, připadal bych si trapně. Ale nějak se to holt dělat musí, když jsme lyžařský trpajzlik, že jo. Chyběla mi větší živelnost, je to takové mouchy sežerte si mě. 49 milých, ale zároveň monotónních minut.

• 14.4.2017  13:35

No tak tohle asi nemá cenu nějak rozebírat, ne? Power Rangers: Legendy odpadu. Genderově dokonalá banda flákačů v čele se zmalovaným Elvisem hodinu deset kydá hnůj, aby si to pak v pěti minutách rozdali s Banksovou a já mohl konečně odejít. Kdo má rád morfování, ať si radši stáhne nějakej program ze slunečnice. P.S.: Kdo myslíte, že na to chodí, že jste museli i tohle nadabovat?

• 13.4.2017  22:52
    Skryté zlo (2017)

Stejsy Titlová: "není to láska není to zlo, jenom se ti to nepovedlo." Tady je skrytejch tolik věcí, že nějaký zlo mě tankovalo ze všeho nejmíň. Strašák nestrašil, pes nekousal, dům se nevyužil, mince nevysvětlily a Cressida nesvlíkla. Ač to v šatně na tabuli možná vypadalo jako správná sestava a vítězná taktika, k hodnocení výkonu na hřišti se nejvíc hodí "Don´t watch it, Don´t see it."

• 13.4.2017  22:21
    Nurses (2009)

Vzpomněl jsem si na tuhle klasiku nedávno v Berouně, když jsem ležel na příjmu. Přišla sestra, řekla "svlíknout" a pak zařvala na chodbu "Marůš, pojď vopíchnout pána!" Stihnul jsem se ještě provokativně zeptat, jestli by to náhodou nemělo bejt opačně a jestli nechce taky zůstat, ale úsměv mě rychle přešel, protože Maruš vypadala že by zkrotila i jelena v říji. Takže mi nezbylo než doufat, že si nesplete stříkačku se záchodovým zvonem. To v týhle filmový nemocnici by mně nohu asi nespravili, ale ono by to bylo jedno, protože po hospitalizaci v Silikon ráji bych stejně do konce života jezdil na kolečkovým křesle. P.S.: Poplatky za pobyt ve špitálu? Za jistejch podmínek rozhodně áno.

• 13.4.2017  22:04
    Teachers (2009)

Jestli se Jančura ohledně žlutejch autobusů inspiroval tímhle filmem, mají teda jeho služby pořád docela velký nedostatky. Nevím jak vy, ale já vždycky dostanu jenom kafe a noviny. Jinak tahle škola bude co do sbírání zápichů jedna z nejjednodušších, zkouškový nezkouškový. Titul sice získáš leda tak Samec roku a místo diplomu si můžeš odnýst kapavku, no ale zase budeš dost vycepovanej v oblastech mezilidskejch vztahů a anatomie.

• 13.4.2017  14:39

Až půjdu příště na nákup, zeptám se, jestli náhodou nemají hlas Liama Neesona. Tenhle chlap by mě dokázal ukecat i do práce v kanceláři, hezčí hlas nemá ani polovina mých oblíbených hereček. Film Příběh života je na tom stejně jako tvůj vlastní životní příběh. Sám se rozhodneš, komu bude patřit. Na mě působila trošku šroubovaně pointa všech těch příběhů, taky by mně vůbec nevadila větší sonda do pohádkového světa, ale když to vezmu tak, že jsem vlastně hodinu čtyřicet čuměl na strom, tak to byla dobrá zábava.

• 13.4.2017  14:23

Jedno veliké nic, které nenaplní ani Scarlettin zadek nebo předek. Její sípavý hlas, neurotické pohyby a pohled pacienta po lobotomii; to měly být největší zbraně, akorát asi nikdo nečekal, že zabijí film. Pochválit můžu tak akorát efekty, a to ani ne tak proto, že by mě dostaly do kolen, ale protože na tom guláši byly tím nejlepším. O kousek dál se tady kritizuje Život, protože čtyřicet let před ním jsme tu měli Vetřelce, ale že tahle pohádka o nahaté bojovnici je výjimečná asi jako teplo v létě, to nikomu neva.

• 13.4.2017  13:14
    Masaryk (2016)

Zatímco venku se otepluje, v kinech straší studený Masaryk. Tak studený, jak chladně na mě působí Roden ať už hraje ruského mafiána v americké slátanině nebo významnou persónu našich dějin. Technicky a teoreticky filmům rozumím jak koza petrželi, tohle těžko ocením podobně jako česká akademie, která Masarykovi napařila víc levů, než kolik jich běhá v Africe. Jsem divák konzument a na mě to působilo jako dobře vypadající dáma na plese, která si k sobě nikoho nepustí blíž než na tři metry. A to se pak špatně tancuje.

• 12.4.2017  23:02
    Vlakem napříč Austrálií (TV seriál) (2015)

Docela by mě zajímalo, jak by si s australskými linkami poradili kluci a holky z ČD. Nabrat dva dny na trase Praha - Ostrava už umí skoro každý mašinfíra, přejet Austrálii napříč a nemuset v půlce měnit kalendář by byla určitě správná výzva pro firemní růst. Líbí se mi pestrost dílů, akorát bych je trošku sestřihnul.

• 12.4.2017  22:21

Jestli od filmového muzikálu čekáš promakané choreo, líbivé melodie, dobré hlasy herců, trochu napětí, trochu srandy a trochu romantiky, no tak to seš tady správně. Nějaké připomínky bych sice měl, jako třeba že bych klidně uvítal víc songů nebo stručnější finále, ale radši budu chválit. Byla to velká zábava, i díky poznávačce Kdo je kdo známých ksichtů zmaskovaných k nepoznání. Jo a závěrečné titule u mě mají cenu za měsíc duben. Ovšem co mě potěšilo snad ze všeho nejvíc, tak přístup Emmy Watson. Pobíhala po tom zámku zhruba týden a zmákla to v jedněch hadrech! To je holka podle mého gusta, žádná princeznička Fň. Film jsem samozřejmě viděl v originále, dabované verzi nechť prosím pohlaváři ČSFD založí náhradní profil.

• 11.4.2017  16:55

Jestli se budou dál točit podobné dokumenty, tak jo, je s námi konec. Leo si tu hraje na Willyho Foga a chytá se za hlavu pokaždé, když někde něco roztaje. Měl by si tenhle týden zajet do Špindlu. Já si určitě nemyslím, že my lidi děláme všechno správně a že svět je v top formě, ale taky úplně nevím, jestli je všechno vážně tak v háji. Jeden vědec říká globální oteplování existuje, druhý vědec říká globální oteplování je blbost, třetí vědec říká přestaňme žrát hovězí, čtvrtý vědec říká začněme žrát kuřecí a pátý vědec polemizuje se všemi čtyřmi předchozími kolegy. V pátek začíná finále extraligy a já bych si přál, aby to byl taky takový hokej.

• 8.4.2017  01:26

Pan Singer by si měl zopakovat První třídu, zjevně se o prázdninách silně uhodil do hlavy a tahle Apokalypsa jsou jeho zfilmované hvězdičky před očima. Dvě ti přidám, kamaráde, ale slovy Olympicu "jen neptej se proč, nevím sám." Taky by asi neškodilo připomenout si, že na dýlce nezáleží je pitomost i ve filmu. Kdyby stejně rychle jako Singer formoval sestavu pro zápasy Jandač, nestihl by náš nároďák na letošním mistrovství světa ani závěrečný ceremoniál. A jestli stejně jako tady budou vypadat kolotoče na Matějský, tak to zas bude v álejích nablito... Na příští díl si do kina beru knížku.

• 8.4.2017  01:09

Na rozdíl od Bontonfilmu na tom nic neuvěřitelného nevidím. Abych se dovtípil toho, že lidem nedělá dobře v plné rychlosti vrážet hlavou do zdi, k tomu nepotřebuju být doktor, lékárník, ani řidič sanitky. A aby mě oslovil rádoby vyhrocený střet zdraví hráčů versus prachy manažerů, tak na to jsem zas na světě moc dlouho, než abych nevěděl, že zdraví si sice nekoupíš, ale můžeš ho zaprodat. Zbytečná limonáda, jejíž největší pointou pro mě je to, že ovlivnit člověku život může i mrtvola.

• 7.4.2017  11:30

Je príma poslouchat, jak nám Čechům někdo něco chválí a jak o nás mluví sice jako o magorech, ale jako o správně zapálených magorech. Na skály, po horách, do řiti; Čech leze dobře a leze rád. A tihle dva Anglání? V jejich provedení se stírá rozdíl mezi lezením a levitací.

• 7.4.2017  11:18
    Život (2017)

Dvě věci nikdy nepochopím. Zaprvý proč má kačer Donald po sprchování kolem pasu ručník, když nikdy nenosí kalhoty a zadruhý, proč když někdo udělá vynikající film vy ho zadupete, protože tu před čtyřiceti lety byl Vetřelec... To je argument jak od Hurvínka. Taky si občas vzpomenu na první lásku, ale asi kvůli tomu nebudu do konce života frigidní, že jo. Za mě je Život jeden z nejvyspělejších filmů letících Vesmírem. Hutná atmosféra, Calvin jako od Kleina a zvukovej podres rezonující až v patě. Věčně se ve všem šťourat, co je a co není blbost, nedostal bych se nikdy přes pokladnu. Takhle zařezanej v sedačce jsem byl naposledy když jsme doma odváželi do šrotu naší stodvacítku, která měla místo pásů režnou nit.

• 5.4.2017  09:10

Hele a v čem je jako problém? V kině jsem dost často a asi tak deset let dozadu se tam většina lidí chodí akorát nažrat, vykecat anebo si zatelefonovat. Takže bych řekl, že tahle hodinová sranda je přesně to, co takovýmu přístupu odpovídá. Pobavilo mě zpracování, i když by mě zajímalo, kolik opravdu zásadních rozhodnutí tam pro diváka je. Těžko věřit tolika alternativní koncům, když většina voleb je prašť jako uhoď. Každopádně hlavně z hlediska kasičky dobře vyčůranej nápad, kterej teda trošku zazdila distribuce, protože koukám, že u nás to do kin půjde fakt jenom na noční. Takhle mi můžou tvrdit, že film má konců třeba patnáct, ale kolik já jich v kině zvládnu vidět? Anebo budu čučet jak tele na nový vrata až i potřetí uvidím to samý...? Každopádně stížnosti typu svítících telefonů, hulákajících lidí, blbýho scénáře nebo neoscarovejch výkonů herců patřej pod všechny ostatní filmy v programu kin, ne sem. Když tě někdo pozve na beach párty a ty přijdeš, budeš si pak stěžovat na písek, hlasitou hudbu a holky v bikinách?

• 4.4.2017  12:43

Původně jsem chtěl napsat, že pod tenhle název bych se podepsal, ale pak jsem si na něco vzpomněl... Takže ne, bejvalek se zbavíš. Tuhle jsem mluvil s Jennifer a ta mně zas říkala, jak moc je ráda, že roli Connora nakonec nevzal Ben Affleck. Já nevím, tady se snad ani nedá zlobit na lidi, kteří tyhle filmy dělají. To spíš já jsem trouba, že na to čumim...

• 2.4.2017  15:50
    Spotlight (2015)

Čím víc se kecá, tím míň mě to zajímá. Tohle u mě roky platilo, a pak přišel Spotlight. Silný a jistý film se silnými a jistými herci. Do konce života už asi neuslyším tolik keců, kolik jich bylo během dvou hodin tady, v životě už si ale ani nesundám klobouk při vstupu do kostela, protože každý sedmnáctý zaměstnanec by si to mohl vyložit jakože se příkladně svlékám už u dveří. Jasně že když budu fandit Spartě, nemusím být nutně člen vypatlanců Ultras, ale měl bych mít zájem o to, aby se jejich tribuna zbourala a všechna ta hovada se rozházela po zoo mezi medvědy. Změnit klub a fandit jinému týmu bohužel ničemu nepomůže, jsem rád, že to tihle novináři pochopili a zanořili čumáky do největšího hnoje na světě. Zlatá politika, fakt že jo. Tam si taky všichni hrajou na svatý a pak lžou, že o ničem nevěděli a za nic nemůžou. Jenže oni dělají svinstvo pro prachy, za to oproti katolickým pedofilům přijdou do nebe. Pro někoho je totiž i peklo moc velký ráj.

• 2.4.2017  15:22

Když ti bude jedno, proč to Fantom dělá, když ti bude jedno, co Fantom chce, když ti bude jedno, že jí se to asi líbí a proto nikam neuteče, když ti bude jedno, že se to táhne jak smrad za hovnocucem, když ti bude jedno, že to bylo děláno jen pro formu a ne pro obsah, když ti všechno tohle bude jedno, tadá - máš tu supr film. A když ti bude jedno, že žena není ženou, tadá - máš tu ještě spoustu chlapů anebo třeba houpací koně.

• 2.4.2017  00:55

Uhrančivé oči proti nastraženým uším, to je souboj opláštěnců. Za tři hodiny se toho dá udělat mnohem víc než jenom zjistit, že až mi někdo bude gládama z oceli drtit hrudník, stačí zachroptět "Marta" a mám nejlepčího kámoše na světě. Nechci dělat jakože u komiksáren je pro mě lídr scénář, ale vlát vzadu jako ocas za běžící liškou taky zrovna nemusí. Cením si toho, že Zack Snyder se poučil a na rozdíl od Muže z oceli se na tohle play off superhrdinů dá koukat aniž by se vám panenky rozjížděly do stran. Moc dobrý vizuál, vlastně asi bez chyby, copak já tomu rozumím? Taky je supr, že kluci ještě vůbec měli co ničit, protože jestli si dobře pamatuju, Superman minule rozsekal všechno co Bůh stvořil. Další slabinou tohohle maratónu jsou holky. Lejnová tu přežívá jen díky tomu, že Kent má GPSku s její polohou, senátorce nesedí zubní náhrada a proto šišlá, pro Martu syn opustí i partu a madam Wonder Womanová se zjeví jako Mesiáš až když Batman zradí kodex Mirka Dušína a vypustí první sprosté slovo. Mezi holky bych asi nakonec mohl zařadit i Eisenberga, alespoň někam by tady patřil. No... I když by se to dál trhalo hodně dobře a rychle, uzavřu větou, že šermovačka lítajících superkulturistů, kteří mají na břiše víc buchet než kolik jich moje babička za celý život stihla upíct, mě i přes tu vražednou délku vlastně docela bavila. Čekám, co bude dál.

• 1.4.2017  16:43

Občas když spěchám a jedu jako dobytek představuju si, jak se za zatáčkou vyloupne čtyřlístek krásnější než ten od Němečka a proluftuje mi papíry i s výbavou. Dřív jsem si já blbec lámal hlavu s tím, kterou z četnic bych posadil na sedačku spolujezdce, dneska už ale vím, že řídit bych nechal Fuňése a sám jel s holkama vzadu. Rutinní zakončení legendární série, které je tak dobré, jak vy sami chcete.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79