Pepinec

okres Svitavy
Suzy Lafayette

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76
    • 17.2.2017  23:38

Těším se na třetí sérii, ve který si Mára Holeček s Radkem Jarošem rozbijou ciferník kvůli sporu, jestli jsou cennější lezecké Koruny nebo prvovýstupy. Kluci, klídek, já vás žeru oba. I když se hodně věcí opakuje, díly jdou pěkně s dobou a třeba taková hudba mi proti první sérii přijde mistrovská (rozuměj 4-). Jedna z mála věcí, za kterou si ČT zaslouží pochvalu.

• 16.2.2017  23:00

Sice jen dvě hvězdy, ale vlastně jsem zatraceně rád, že podobné dokumenty vypadají takhle. 52 minut na jednu z přírodně nejbohatších zemí světa, přičemž čtvrt hodiny se plácá o Aucklandu, deset minut je v hlavní roli jet boat a na Jižní ostrov jako divák nakouknu až po půl hodině...? To je stejné jako cestovat podle průvodce Lonely Planet. Všechno se nahání do jednoho velkého koryta, díky čemuž je pak na těch nejkrásnějších místech boží klid. Chcete zemi hýřící barvami? Jeďte do podzimní Wanaky.

• 16.2.2017  11:56

Aneb když něco naplní vaše očekávání, nemusí to ještě znamenat úspěch. Podruhé do stejné řeky nevstoupíš a dvakrát stejnou lajnu nesjedeš.

• 16.2.2017  11:53

A za všechnu tu hrůzu může asistent režiséra, protože se jmenuje Nee Nee. Takže když všichni ze štábu řvali "Proboha, to nééé!!!", udělal rejžův pohunek všem kafe a jelo se dál. Něco tak hloupého by nenapsala ani lama po mrtvici, filmy jako tenhle by měly chodit do vězení za krádež. Peněz i času.

• 15.2.2017  13:40

Asi to bude sportovní komentář se spoilerem, tak nečti, jestli chceš překvápko. I když teda... Pokud člověk viděl trailer, může ho překvapit leda tak vypnutý topení v sále, protože takhle nebonzovala ani Eliška od sousedů. Film prostoduchý jako Lojza, který nebojí vsadit na to, že si bělošská holka nepamatuje, s kolika černochama před devíti měsíci chrápala. Ovšem navzdory tomu, že příběh je stejnou rutinou, jako výsledky Zlatého slavíka v mužské kategorii během posledních padesáti let, dýchala na mě fajn atmosféra a ne urputná snaha vydělat si na zimní kabát.

• 11.2.2017  22:36
    741 690 + 1 Jágr (TV film) (2015)

Já, který v matice skončil u trojčlenky (což se mi později stalo osudným ve vztazích), jsem rád za každou početní úlohu, kterou si dovedu spočítat. Čtu tady pár směšných řečí o Jágrovi; to by mě zajímalo, kdo z těch kritiků by věděl, jestli se hokej píše s "j" nebo "i", kdybychom Jarina neměli....?

• 11.2.2017  22:20

Po tom, co pan Affleck udělal z Batmana kostrbatou steroidovou hroudu, mě moc těší, že zaprclá LEGO postavička vrátila Netoptákovi zábavnost. Víc jsem od téhle stavebnice nikdy nežádal.

• 11.2.2017  20:40
    Kruhy (2017)

Brácha mně minulej tejden barvitě líčil jeho novej objev. Že se seznámili na plese, že dobře tancuje, že je to kost, že by s náma taky chtěla cestovat, no a že má ráda kino. Tak ji prej do kina vzal. "A na co?" ptám se ho podle mě na zbytečnou otázku, protože očekávám odpověď La La Land. "Nó...na Kruhy." - "Ty vole, bratře, ta už se neozve." říkám mu a odcházím vyprsknout smíchy za roh. Dneska jsme se sešli u našich na obědě a on mi mezi polívkou a druhým jídlem tiše povídá "měls pravdu..."

• 10.2.2017  23:51
    Jackie (2016)

Při vší úctě k vedení ČSFD doufám, že tahle databáze nikdy neprorazí na americkou půdu, protože budu madam Jackie kritizovat a budu ji kritizovat hodně. Tempo připomínající Sáblíkovou, která si zapomene sundat chrániče bruslí, by mně nevadilo, už vůbec nemám nic proti obličeji Natálky, kterou při detailních záběrech muselo být vidět i ve vedlejším sále, ale mohl by mi někdo prosím vás odpovědět na otázku proč? Proč tenhle film vůbec vzniknul a proč se v něm přes hodinu a půl řeší jenom to, jestli bude anebo nebude smuteční průvod? Jestli to takhle půjde dál, za chvíli tu máme film o líném psu poručíka Columba, upatlané masce Fantomase nebo o tupém cepínu Radka Jaroše. Kdyby se zhmotnilo všechno to nic, které na mě z plátna dýchalo, sál by prasknul a kino bouchlo. Film chladnější než horský bivak, a to by chtěl dostávat filmové ceny, když nedostane ani tři Pepincovy hvězdy...?

• 10.2.2017  23:33

Název Poslední kapitola naznačuje šmitec, finíto, šlus. Jenže když je před tím napsáno Resident Evil, jeden nikdy neví... Takže se klidně může stát, že za pár pátků půjdu do kina na Resident Evil: Prodloužení, a pak na Resident Evil: Penalty. Půjdu ale zvesela, protože i když objektivně to vždycky bylo, je a případně bude o tomtéž, kvůli čemu už byly vynalezeny Toitoiky, podání je tak svižné, zábavné a úderné, až by si jeden myslel, že by to tak vážně mohlo být. Ono kdo ví, co se třeba takovému Trampovi doopravdy honí hlavou, doufám, že tuhle sérii nikdy neuvidí...

• 3.2.2017  20:13

Nic nečekáš, nic nedostaneš. Zdá se to být fér, ale vzpomeňte si na Vánoce...

• 3.2.2017  20:10
    Divoké vlny (2007)

No jasně že jo - když už nedokážeš nabídnout jiný než ohraný scénář, dej si záležet, abys originálně aspoň vypadal. To platí víte kde, no a potom taky jak se zdá u animáků. Pojmout Divoké vlny dokumentárně je stejně originální, jako kdyby někdo vážně naučil slepici surfovat.

• 3.2.2017  19:12
    Spojenci (2016)

Spojenci mě čapli a nepustili, co bych víc chtěl? Možná aby si Marion svůj nejbáječnější den života nepředstavovala tak, že se půjde nacápnout na deku k vraku válečného letadla. No ale to si už my dva vyřešíme v soukromí, teď ještě něco k Braďákovi - jestli to vážně nebyl on, tak mu ta plastová figurína byla minimálně hódně podobná. Jako padesátník vypadá tak přirozeně, že být průvodčím ve vlaku, dám mu studentskou slevu a ani nebudu chtít vidět průkazku. Akčních nábojů mohl Robert sice přidat o něco víc, ale kdo taky dneska potřebuje vidět mečování i v kině? Válečná konverzačka s kvalitní základnou.

• 3.2.2017  18:48

Vyděračská je na tomhle filmu leda tak cena lupenu, protože chtít za čumění na psy 190 korun, to si myslím že je částka, která by rozvrčela i Srstku. Jinak se mnou teda filmová čokliáda nijak nepohnula, což je ale vlastně výrazná pochvala, protože jsem očekával do půl hodiny moje pohnutí až ven ze sálu. Můj názor je ten, že do kina by se neměl pouštět každý film, který venku zabouchá na vrata. Pokud ale seš pes, užiješ si to. P.S.: Doufám, že Hallström se vzdor svému jménu nebude nikam vracet...

• 2.2.2017  20:33
    Zakladatel (2016)

Abychom si rozuměli - o Mekáč se zajímám asi jako Krteček o sluneční brejle, protože moje představa o jídle se od ohřátýho kusu krávy v ubrousku trochu liší. Takže až díky tomuhle filmu jsem se seznámil s historií amerického pohostinství, a to právě kdo ví, jestli to bylo podáno reálně se vším všudy. Buď jak buď, lidi jako Kroc by mixéry neměli prodávat, měli by se v nich rovnou mixovat, bratry Mekáčovi je mně pak upřímně líto, protože narazili na člena Síně slávy hajzlů všeho druhu. Dost možná by měl povýšit na předsedu. Důležitý je opakovat pořád dokola slovo rodina, to jde pak všechno. Že, Andreji?

• 1.2.2017  23:31

Kdyby se tři týdny před Oscary neobjevil v kinech podobný film, měl bych za to, že jsem se z novoročního deliria probral až na Velikonoce. Pomalu se z toho stává stejný americký kolorit, jako ČSFĎácké srkání osmilitrového kýble korozní černi na premiéře. Film na mě zapůsobil dojmem precizně nachystané večeře, kterou ovšem najdete na stole až druhý den ráno, studenou a oschlou. Když se nic neprožívá na plátně, co se pak čeká ode mě? Jinak já teda nevím, jaké měli bratři Affleckovi dětství, ale mohl by jim už konečně někdo vytáhnout ze zadků ty hrábě? Nominace komentovat nebudu, pojďme si o tomhle filmu zkusit pokecat bez slova Oscar.

• 29.1.2017  14:24

Při odchodu ze sálu jsem zaslechl hodnocení pubertální sedmačky, kterou vzali rodiče do kina pravděpodobně v rámci příprav na opravdový život: "Jako na začátku dobrý, pak teda jako nic moc úplně, no ale konec zase docela dobrej, no." Tohle kostrbatě rozvité souvětí mi dává větší smysl, než mnohé recenze Spáčilové. Hranatej Affleck točit umí a kdyby ze sebe ve scénáři neudělal historicky největšího alfa samce s kompletní obrnou obličejových nervů anebo kdyby to alespoň zkrátil tak, abych býval stihnul poslední metro, mohlo to být stejně tak příjemné, jako vidět po dlouhé době Saldánovou v jiném barevném provedení než v modrém nebo zeleném.

• 29.1.2017  13:48
    Zpívej (2016)

Průřez vysílacího týdne Óčka za doprovodu animace. Pecek je tu víc než v třešňovém koláči, vtip se taky najde, ze zvířecí říše chybí snad už jen zástupce Politiků, ale ve finále na tuhle přetaženou jednohubku nebudu vzpomínat o moc déle, než na chleba se salámem, který jsem měl včera k večeři.

• 28.1.2017  13:52

Za mě má tohle se Star Wars společný leda tak Vesmír, jinak fakt nevím, jak blíž to charakterizovat. Hvězdný bordel, jako když sledujete noční oblohu v šesti tisících. Neměl jsem sebemenší šanci vyznat se ve všech narážkách a odkazech na původní sérii, to bych musel mít v rukou Encyklopedii Star Wars 1977-2015 a co pět minut řvát na promítače, ať to zastaví, že si potřebuju něco nalistovat. Jenže ani jako samostatný příběh mě to moc nerozpálilo. Přišlo mi, že jsem si prožil takový osobní exkurz do tajů senility - čas pomalu běžel a mně bylo všechno čím dál tím víc úplně jedno...

• 25.1.2017  18:01
    Pasažéři (2016)

Ačkoli to Jim pěkně zahrál, má podle mě s Jennifer stejný problém jako já. Jediná ženská na vesmírné lodi, přes rok mu trvá, než se rozhoupe a ona je pak stejně sexy jenom občas. Bál jsem se víc, než tihle dva o svůj osud, že i za tohle jí na 26. únor přijde pozvánka do první brázdy. Co se filmu týče, líbí se mně velká variabilita celého námětu i to, jak si s ní poradil Ťuldum. Horší je to s místním hodnocením. Když je nějaké Sci-Fi překombinované, frfňá se tu o sto šest. A když pak dorazí něco, co je jasné jako facka, frfňá se znova. Občas tady z toho mám pocit, že ČSFD vznikla od slova frfňat. Frfňejte si dál jak chcete, já jdu přemýšlet, co bych udělal na místě Jima. Patrně by to trochu změnilo žánr...

• 25.1.2017  17:49

Kdybych měl zalovit v paměti a vytáhnout z ní, kdy naposledy jsem se v kině válel smíchy po sousedce u sprostý, typicky americký mainstreamový komedie, nestihnul bych ČSFD premiéru, která začíná za dvě hodiny. Ono je to tak, že vždycky záleží na tom, co z herce vyzařuje, když už z něj lezou doslova s*ačky. Tady se sešel tak správnej koktejl osobností, že vtipný je už jenom čekat, co dalšího z nich vypadne. Od Zoey bych nejradši slyšel "zavolej mi", protože ještě ani nic pořádnýho nenatočila a já už kvůli ní budu uklízet mezi nejoblíbenějšíma herečkama. Hele, náčelníku, nešla by ta desítka trošku rozšířit?

• 25.1.2017  17:27

Na to, že pomalu vrcholí oscarové závody a já navíc přes Vánoce nebyl v kině, jsou tam k vidění poměrně zvláštní věci... Jako třeba akční pohádka o plešaté Naftě, která je docela zdařilým sestřihem vývoje tohoto žánru v posledních xXx letech. Člověk by čekal aspoň pěkný holky a ono jo - jsou tam! Takže jedna čtyřka a hurá na ně!

• 25.1.2017  17:18

Včera jsme jeli pracovně lyžovat a šéf se mě na lanovce ptá: "Víš o nějakým filmu v kině, na kterej se teď dá zajít a nevadí, když u něj usneš?" Očekávám lednový prémie, protože lepší doporučení dostat nemohl. Když už sama legenda stojí za prd, ani Démon toho moc nesvede.

• 25.1.2017  17:03

Aneb jak žena coby nejmocnější zbraň světa dokáže flirtováním ovládat i válečnou revoluci. Nutno podotknout, že kvůli Intě Srájové bych povstal i já. P.S.: Nový terminus technicus - bylo to dlouhé jak makedonský film.

• 25.1.2017  16:28

Šly tři vykřičníky do světa a přišly ke kinu. První z nich chtěl vidět fakt dobrej film, druhej se aspoň nechtěl moc nudit, jenže nejstarší vykřičník chtěl vidět Fassbendera s mečem, tak se šlo na Asasíny. To bylo naposledy, co někdo ty tři vykřičníky viděl, protože po filmu se ze sálu vypotácelo trio otazníků. Já byl jeden z nich.

• 20.1.2017  09:48
    Rozpolcený (2016)

Filmový masakr rozpolceným McAvoyem! Ukázal větší škálu poloh, než jakou má Kamasutra a svým neokoukaným, maximálně přesvědčivým ksichtem mě oslovil víc než usměvavá Barča u vchodu. Ale neřekl bych, že to bylo jen o něm. Film jsem si užil se vším všudy, vadilo mi na něm leda to, že se po dvou hodinách zatáhla opona. Teď si tady čtu vaše výtky a musím se smát své geniální prostoduchosti, která hodnotí film jednoduše stylem baví/nebaví.

• 18.1.2017  07:22

Jó, rodiče... Minimálně ti moji by se na to měli podívat a definitivně pak pověsit svatozář na hřebík. Výborný film, a to i v případě, že to předem tušíte.

• 17.1.2017  23:39

Občas se hodí být mimo jako Trump na naší planetě a nevědět třeba, že ulicí Cloverfield už kdysi jeden film projížděl. To pak chápu, že asi není pro nikoho překvapení, co se stane. Takhle svěží napínák jsem zase nějakou dobu neviděl a jsou mně jedno všechny výtky, kterými se tu oháníte. Pravdu máte určitě všichni, jenže heslo k mému účtu nikdo. Čau!

• 17.1.2017  23:31

Nejsem zrovna olympijskej pyrotechnik, ale řekl bych, že vybrat si k přefiknutí správnej drát je o dost jednodušší, než...to druhý dilema.

• 17.1.2017  23:28

No no... Takhle oslavný dokument o sobě nemají ani Ježíš s Jánošíkem dohromady. Jakoby se snad Británie krom vystoupení z EU měla i potopit, kdyby někdo o Jejich Veličenstvu prozradil, že si po večerech kouše nehty. Takováhle jednostrannost mě neba.

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76