Superpero

nadbytost

ICQ: 329689025

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94
    • 25.3.2017  10:09

Uplně mi nedocházelo proč byl Bryan Cranston z Jamese Franca tak nešťastnej. Většina rodičů by asi byla ráda kdyby si jejich dcera nabrnkla milionáře dobráka. Každopádně byla to sranda. Bavil mě hlavně jeho sluha Gustav. Nejlepší scéna manuální reset hajzlu.

• 22.3.2017  08:45

Příběhy, kdy se megadrsňák stará o holčičku a jdou po nich zloduši mám prostě rád. A zase mi to sedlo. Zkrachovalá atmosféra se mi velice zamlouvala. Díky scénám, kdy Logan musí dát Profesora X na hajzl nebo kontroluje jestli sežral prášky to má takovej civilní rozměr. Postava profesora mi tady přišla asi nejsympatičtější ze všech X Men filmů, protože nebyl přemoudřelej, ale právě jen bláznivej dědek. Hugh Jackman byl taky skvělej. Tu zuřivou nasranost mu prostě věřim. Ke konci mě malinko zklamalo, že těch mutantních děcek bylo najednou víc a měli i naklonovanýho Wolverinea. Ten předchozí půvab byl právě v tom, že mutantni téměř vymřeli a ta holčička byla výjimečná. Líbilo by se mi to tak víc.

• 22.3.2017  08:32
    Paterson (2016)

Záměrně o ničem a to mi ani moc nevadilo. Spíš mě iritovalo, že tam všude potkával basníky. Adam Driver byl dobrej a i některé básničky se mi líbily.

• 18.3.2017  13:04

Senzační dobrodružství, ze kterého na vás dýchá mrazivý vítr a cítíe respekt z pukajících ledových kolosů. Je to o mnoho dospělejší, než rozjuchané disneovky, ale ani tak to neztrácí lehkost a šmrnc. Nadchla mne epizoda v hospodě, kdy se z aristokratky nezvyklé na práci vyexpila v megačíšnici. Moc se mi to líbilo.

• 12.3.2017  23:22

Škoda otravných písniček. Kazily dojem. Dokonce i jedna z hlavních postav tam říká "Jestli teď začneš zpívat tak se pobleju." Když si písníčky odmyslim, tak je to fajn animák s opravdu epickým závěrem. Lávový démon byl impozantní. Takhle skvělou příšeru bych v animáku nečekal.

• 12.3.2017  15:05

Načančaná dobová atmosféra mě nadchla, ale bohužel se to dost vleče a těch dilemat jestli má, nebo nemá závodit bylo moc. Druhá půlka na olympiádě je rozhodně lepší. Nacistická monumentálnost funguje a bavil mě ten Goebbels. Šla z něj mrazivost. Kontrasty mezi rasismem v Německu a Americe nebyly špatně podané, ale bohužel je ten film moc dlouhý a používá všechny propriety cukrkandlového životopisného filmu.

• 25.2.2017  19:40
    John Wick 2 (2017)

Na můj vkus se tam ze začátku moc kecá. Ta Itálie mě nebavila. Jak ale přijede zpátky do New Yorku začne to mít koule. Posunulo se to od jednoduchýho revenge movie do jakýsi ságy o podivnym světe nájemnej vrahounů. Mytologie kolem Continetalu je tu hodně rozvinutá a je to celkem sranda čumět na operátorky jak z 50. let a podivný zvyky, jako úpis a Excomunicado. Každopádně hlavní je akce a ta je, po trochu odbytý přestřelce v katakombách, už jen skvělá. Ten New York se fakt poved. Nadchlo mě, jak se nenápadně stříleli v metru s tlumičema, nebo jak mu zarazil nůž do aorty, z profesionální úcty :) Finální scéna mě fakt meganavnadila a na trojku se těšim. Jsem zvědavej, co se stane, až mu někdo z mobilu smaže to video s jeho ženou.

• 22.2.2017  23:32

Představení života na ropné plošině mi připomenul Propast. Hodně se mi líbilo, že to nehraje na vyhrocený akční scény a heroický činy, ale spíše zobrazuje normální dělňase, jak se vypořádavají s krizovou situací. Hraje tam hodně známejch ksichtů a potěšil mě konečně trochu jiný John Malkovich v roli takovýho lehce buranskýho korporáta. Když jsem na konci viděl fotku reálný ženy hlavního hrdiny, tak jsem se musel smát, že tu roli přiklepli Kate Hudson, která navíc hned v úvodu ukazuje vypracovanej zadeček.

• 20.2.2017  20:20

Pohodové a správně střelené. Bavilo mě sledovat toho špekouna v džungli a ty divný humory na mě fungovaly. Měl jsem rád tu jeho tetu a gebil jsem se přehrocený sociální pracovnici.

• 18.2.2017  18:07
    Berani (2015)

Trochu jsem u toho usínal, ale jako drama o dvou znepřátelených bratrech docela fajn. Islandská příroda je nádherná a nejlepší bylo, jak ho vezl do špitálu v lopatě od bagru.

• 18.2.2017  18:04

Škoda že Idris Elba nemá víc akčních rolí. Sedne mu to. Má charisma, hlubokej hlas a když mlátí lidi svejma obříma prackama, tak se na to dobře kouká. Richard Madden byl jako kapsář taky ok. Scéna v baru, když ukrad peněženku individuu s učesem á la Mozart, byla fakt povedená. Prostě příjemnej film, jen mi trochu vadilo to vyhrocený protestování. Btw potitulková píseň nazpívaná samotným Idrisem Elbou je jedna z největších zhůvěřilostí, co jsem kdy slyšel.

• 13.2.2017  22:31
    Elle (2016)

Jméno Verhoeven je pro mě známka kvality, toto ale nebyla moje dvojka bílého. Mělo to sice znepokojující chvilky, jenže je to více civilní drama o silné ženě, než thrillerová chuťovka. Hlavní hrdinka je docela svině a zbytek osazenstva je složeno z úlisných Frantíků. Přišlo mi, že se tam nic moc neděje a chvílemi jsem se celkem nudil.

• 13.2.2017  19:38

Prototyp romantického filmu. Pěkně zahraný a sebevědomě vizuálně zpracovaný.

• 11.2.2017  21:53

Charismatická parta se snaří vytáhnout mrtvolu ze studny ve válečné zóně. To ale není jednoduchý úkol a aby se jim to povedlo musí splnit fůru vedlejších questů. Dostávají se do zajímavých situací, hraje k tomu fajn hudba a kromě nočního intermezza s krávou to svižně odsejpá. Umně to navodí pocit z nesmyslnosti předpisů ve válce, kde je potřeba konat a ne se ohlížet na příručky.

• 11.2.2017  18:25

Není to špatný film, ale hlavní postava je strašná kráva co se chová zle vůči okolí, které to s ní myslí dobře. K tak debilní holce nešlo pociťovat sympatie a její "problémy" byly k smíchu. Hailee Steinfield jí ale hrála dobře. Bavil mě tam Woody Harrelson, i když tam ta jeho postava byla vlastně zbytečná.

• 8.2.2017  22:32
    Pasažéři (2016)

Vlastně ani nevím, jestli jsem někdy viděl sci-fi romantiku podobného ražení. Vývoj jejich vztahu a běžný život na lodi mě fakt bavil. Chemie mezi hlavní dvojicí fungovala a věřil jsem jim to. Postava Laurence Fishburnea mi přišla poněkud rozpačitá a určitě by do děje šla zakomponovat lépe. Akčně opravovací finále bylo ok a jsem prostě spokojenej. Barman Michael Sheen byl fakt dobrej.

• 5.2.2017  00:21

Udělat horor v pitevně je výborný nápad. Ne ani kvůli nechutnostem, ale bavil mě tam profesionální Brian Cox, kterej se snažil racionálně vystvětlovat podivnosti během pitvy. Samotné strašení hodně fajn. Surreálná noční můra, kde věci nemusí dávat smysl. Nejděsivější je stejně ale blikající světlo a temná chodba. A přišlo mi, že čím více přituhovalo tím více sexy ta mrtovla byla.

• 28.1.2017  22:59

Nenáročná podívaná, která není vůbec punkově špinavá, má nepatřičnou komiksovou stylizaci a výkon Alana Rickmana v hlavní roli je fakt hodně minimalistickej. Ocenil bych, kdyby tam bylo víc scén o řízení klubu. Takhle furt jen naříkaj, že nemaj prachy, ale stejně to furt nějak běží. Stejně mě to ale vlastně bavilo a má to správnej happy end.

• 16.1.2017  21:05
    In Your Eyes (2014)

Neurážející romantika, kde bylo na můj vkus příliš písniček. Herci jsou docela fajn a nenudil jsem se. Jen to tak nějak nemá čím překvapit a dech vám to taky nevyrazí. Konec byl příjemně romantickej, useknutej ve správnou chvíli, i když jsem se neubránil škodolibé myšlence, jak dlouho jim to asi vydží.

• 15.1.2017  12:22

V době, kdy může drsňáka hrát i Ryan Gosling je nesmírně osvěžující vidět Mela Gibsona jak si to nehorázně dává. Je to pořád megabadass a tu zkrachovalou roli mu prostě žeru i s navijákem. Bylo vtipný, jak si jeho postava uvědomovala, že ta jeho dcera je kráva a tak jí celej film stíral, že z ní bude do tejdne šlapka atd. Parádní oddychovka.

• 14.1.2017  18:35

Já se s touto generací už nestotožním a všechny ty Pelíšky, Pupenda atd. mi přijdou na jedno brdo. Nebylo to špatný, ale přivodilo mi to zkrachovalou náladu.

• 13.1.2017  22:41

Banda ošklivejch a nesympatickejch pubertáků jezdí po Americe v dodávce a prodává předplatný na časopisy. Téměř tři hodiny furt to samý a nic zásadního se tam nestane. Ale stejně mě to vlastně bavilo, ani nevím proč. Andrea Arnold umí vystihnout atmosféru tak, že film působí přirozeně. Líbily se mi příhody s kovbojema, kamionákem a chudejma dětma. Jo, a hraje tam otřesná hudba.

• 13.1.2017  00:17
    La La Land (2016)

Přišlo mi, že se snažili o romantický opus magnum, hrající na pseudonostalgickou notu, ale mě to nestrhlo. Starý filmy a jazzík jsou sice fajn propriety, ale to že je používáte neznamená, že je film kvůli tomu rázem dobrý. Nijak mě nenadchla jedinná písnička. Opravdu mne to bavilo jen když byl Gosling nucen hrát na Michal David klávesy, a Emma Stone (hraje skvěle) se mu vysmívala. A pak ještě ta jejich hádka.

• 8.1.2017  16:47

Když mi takto naléhavou zprávu tlumočí Leonardo DiCaprio, tak holt prostě ten palmovej olej žrát nebudu. Filmařsky to nijak převratné není, kolikrát ani úplně zábavné, ale zaujalo mne, že nepoužíváme obnovitelnou energii převážně díky lobby uhelného průmyslu. Budu tedy doufat, že Elon Musk vyrobí ten megazdroj a ze světa se nestane postapokalyptická pustina.

• 7.1.2017  22:17

Moc dobrý film. O Premier Leaugue v 70. letech jsem nevěděl zhola nic stejně tak o Brianu Cloughovi. Po zkouknutí toho, co dokázal s Derby County a Nottinghamem Forrest mi už loňský titul Leicesteru nepřipadá tak jedinečný. Michael Sheen tu byl perfektní a to ho jinak moc rád nemám. Líbil se mi kámošskej vztah s Timothy Spallem.

• 3.1.2017  12:19
    Špičák (2009)

Zábavná studie manipulovaných členů rodiny, kteří nikdy nevystrčili nos dál, než na zahradu. Kytičce říkají zombie, když chtějí dárek tak lízají osobu od které dárek chtějí a smrtelně se bojí koček. Proč? Protože si myslí, že je to tak normální. Je to samozřejmě hrozná pakárna a megapodivnost, ale nenudil jsem se. Docela mi to připomělo film Borgman.

• 29.12.2016  12:20
    Pustina (TV seriál) (2016)

Fakt dobrý to bylo. Řemeslně mega na výši a díky rozkopané krajině je z toho cítit atmosféra nefalšovaného wastelandu. Scénáristicky také nemám co vytknout. Postavy se chovají uvěřitelně a trousí normální repliky, které nepůsobí nepřirozeně. Akorát mi malinko drhla postava Jaroslava Duška, který je půl seriálu úplnej magor téměř neschopnej normální existence, a pak najednou vede velmi chytré vyšetřování na vlastní pěst. A herci do jednoho skvělí. Je vidět, že to i u nás prostě jde.

• 23.12.2016  23:19

Když romantické drama, tak takovéhle. Jediný výhružný pohled Alicie Vikander vyvolá více emocí, než kupa lacinného přehrávání. Ta si jde pro dalšího Oscara. Režie je sebejistá a předhazuje nám čarokrásně drsné exteriéry po celou stopáž. Moc jsem netušil do čeho jdu a opravdu mne to pohltilo. Jednoduchý příběh podaný s velkou bravurou.

• 18.12.2016  11:37

Hutné psychologické drama se skvělým Ironsem. Čekal jsem víc explicitních scén, ale nebyly potřeba.

• 17.12.2016  22:45

Chlapácká podívaná. Žádný moderní high tech píčovinky jen Texas a jeho svérázní obyvatelé. Jednoduchej příběh, kde jsou proti sobě postavené sympatické postavy a skutečný zloduch jsou banky vedené tlustými úředníky, co obírají lidi pomalu ale jistě. Záběry ze shora na krajinu (á la True Detective) musíte milovat stejně jako skvělej hudební doprovod.

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94