Zoolander (2001)

"Did you ever think, that there may be more to life, than being really, really...really rediculously good looking?" - zmenil si mi zvot Derek

Paranormal Activity (2007)

Jediná paranormálna vec na tomto filme je, že má toľko fanúšikov po celom svete.

Černobílý svět (2011)

Keby tento film vznikol na Slovensku, by po tých dvoch hodinách rozprávania tak ťažkého príbehu, bolo celé publikum na prášky. Vďakabohu to tak nieje a pasážami filmu som sa nemusel prehrýzať ale hltal som ich jak Minnyn tvarohový koláč s hovnom či bez hovna (osobitný potlesk za tú scénu). Osobitný potlesk patrí aj Emme Stone a jej luxusným xichtom o ktorých sa mi dúfam bude aj snívať, a ak nie, pozriem si ten film ešte raz. Kľudne aj zajtra.

Transformers 3 (2011)

Zrecyklovali sme jedničku, zrecyklovali sme dvojku, zrecyklovali sme svoje vlastné dejiny, zrecyklovali sme efektné kovové bitky uprostred mesta a na dialnici, zrecyklovali sme Batmana, zrecyklovali sme soundtrack, zrecyklovali sme Megan Fox, zrecyklovali sme Optimusove "husté" hlášky na konci filmu, vytunili sme káry, pridali jeden vtipek ("decepticon punk, class dismissed") a natočili 2 hodinovú najdrahšiu nudu akú som za posledný čas zažil. Jak si má človek odniesť niečo z tých "veľkolepých prestreliek" keď je to celé také mindless. Jasné, mainstream, ľudia na to pôjdu, aj na štvorku aj keď bude ešte bezduchejšia, pretože sú to Transformers, ale páni tvorcovia by sa mohli zamyslieť a začať natáčať film, až keď majú k dispozícii scenár na niečo viac ako polhodinový príbeh a dve hodiny superefektov.

V peřině (2011) odpad!

Z tohto filmu som mal v hlave väčšie rošošo ako z učenia sa na Manažérsku ekonómiu. A to som sa na to kukal cez skúškové ... Naozaj, väčší brainfuck si už fakt asi neviem ani predstaviť... môžno keby si tam s Darou zatancoval aj ten paholok Rytmus... a ona by ho pritom nosila na rukách .. to by asi šlo.

Počátek (2010)

Takto by som si chcel poplávať v snoch mojej ex :) možno by som konečne prišiel na čo to má sakra znamenať :D ale teraz vazne: Zimmer is Godlike ! a tie polointeligentné ale efektne formulované dialógy som im bral aj z navijakom !

Avatar (2009)

Unrelenting spark ... film so scenárom za 5 korún, ale rozhodne nieje možné nevnímať jeho existenciu a pokrok ... ak sa ešte do príbehu zapoja mozgy, blýska sa na peknú budúcnosť, kde Avatar môže byť nedokonalý prototyp ...

Suprhrdina (2008)

- Zdravím, som Ricky a som Vážka. - Awwwwwwwwwwwwwwwwwww

Hitman (2007)

Timothy Olyphant ako decko vo vojenskej vestičke.

Myšák Stuart Little 3 (2005)

Hrozná animácia, keď som sa na tretíkrát definitívne ubezpečil, že tento film vyšiel v roku 2005, bolo mi jasné, že tu ide o nejaký nepodarený experiment. Ako samostatná horšia rozprávka by sa to možno udržalo ale titul Myšiak Stuart Little 3 si to nezaslúži. 1*