• Thriller

Vánoce naruby (2004) odpad!

Prihoretá Vianočná komédia, pri ktorej sa možno dva krát zasmejete. Zlatú malinu pre T. Allena a J. L. Curtis. Radšej si pozrite 20 reprízu Sám Doma, budete sa určite viac baviť.

Brouk (2006) odpad!

Toto nie je horor ani thriller. Skôr psychologický film. Toto sa stane s feťákmi, čo berú drogy, Preskočí im. Najhorší film Ashley Judd, Tak isto je to najhrší film roku 2006 zlatú malinu mu asi zabudli udeliť.

Rocky Balboa (2006)

Zbytočné pokračovanie. Stallone si chcel naposledy zahrať postavu Rockyho a vidieť, že už nemal moc čo povedať. Film je vlastne len o tom jednom zápase na konci, ktorý je dosť prehnaný.

Brazilský masakr (2006)

50%, Dosť drsný film, i keď to nie je horor skôr by som povedal thriller. Určite lepší ako Hostel a horory z poslednej doby. A tvrdiť, že tam nebolo napätie je blbosť. Určite sa to oplatí pozrieť i keď začiatok je len priemerný príbeh o turistoch. Kľudne to mohlo byť aj podľa skutočnosti.

Temný obraz (2006)

Divný príbeh natočený divnou animáciou. Podľa podivného románu Philipa K. Dicka.

Hvězdný prach (2007)

Milé prekvapenie podľa knihy Neila Gaimana. Len tí trápni duchovia sa mi nepáčili :-p fakt otras. Film 70%. Hudba Ilan Eshkeri 90%

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Lepšia polovička dvoj-filmu Grindhouse. Dávam 40%. Na jedno pozretie je film dobrý. Občas je film síce tiež dosť nudný, ale našťastie akčné scény to vyrovnajú narozdiel od Auta zabijak. Navyše Tarantino je fakt hrozný herec :-) Pre mňa je to jasné víťazstvo Rodrigueza! Rodriguez - Tarantino 1:0.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Auto zabijak dopadlo oveľa horšie ako Planet Terror. Dávam 20%. Takmer celý film je nuda o prázdne kecy o ničom. Nebyť dvoch akčných scén s Kurtom Russellom, nestojí film za nič. U mňa film prepadol.

Armageddon (1998)

Mne sa ten film páčil. Najmä preto, že to je sci-fi a hrá tam Bruce Willis. Určite sa tento film oplatí pozrieť, a nie len kritizovať americký patriotizmus. Keby to bol kanadský film, alebo iný. Budú zase vychvaľovať Kanadu. Mozog nechajte doma a pobavíte sa. :-)

Ovládací panel