Viking (2016)

dej filmu sa deli na dve urovne..... prva polka kde mate pocit ze konecne vidite dalsi dobry diel z ruskej dielne po vlkodavovi z kmena sedych psov ci par dobrych vojenskych a potom je tu druha cast filmu, ach jaj to co bolo. Radse mali film v polke ustrihnut a ukoncit lebo druha cast deja sa neda pozerat, teatralne herecke vykony striedaju nedomyslene situacie a deravy dej

Život (2017)

Obstojny film, moja kritika ide smerom k tomu uz to tu vsetko bolo a okrem lepsich efektov nic nove.Pacil sa mi zaver ten bol ozaj s peknym odchylenim sa od standardu.Celkovo dej cista klasika tesme sa co sme objavili a dokazali :-)

Logan: Wolverine (2017) odpad!

tak kde zacat a kde skoncit..... to ze rada X menov upada a prestava byt zaujimava je jasne, ale takto ukoncit sagu ozaj katastrofa.Miestami nudne, cakanie na ocividne a inak ako nudne sa to ozaj neda popisat.Cely scenar sa snazili napisat melodramaticky ale nevyslo im to, jednotlive dejove prechody a vykreslenie postav posobilo naivne .

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Oproti predchadzajucim 2 dielom krok vpred i ked hmmm skoda ze tak dlho cakali na Mille je uz vidiet ze ma pokrocily vek a tazsie predava sceny v ktorych kedysi vynikala.... co dodat k deju niekedy sa clovek chyti za hlavu ale zasa akcnost je vysadou tohoto filmu

Noční zvířata (2016)

bud sa vam to paci alebo nie.....nechapal som zo zaciatku nelogicke spravanie rodica ze si nebrani rodinu a trvalo mi chvilu kym mi to docvaklo...ten zaver hmmm dobry aj zly...pekna zmena oproti ostatnym snimkom len prosim jeden taky film na 5 rokov staci

John Wick 2 (2017)

teda poriadna rubacka, musim povedat ze pre Keana je tato uloha ozaj pisana na telo a je vidiet ze sa vnej vyziva..... dufam bude treti diel kedze tato reznicina si ziada pokracovanie ..... mohol by adoptovat slona a dat sa dokopy s rambom ...:-) urcite sa oplati vidiet 5 hviezda chyba lebo sa mi nepacila hudba s jednotkou neporovnatelne

Pitchfork (2016) odpad!

10min a koniec to je skoda redbullov co vypili ked tento sund natocili...na zaciatku vidiet na kolkych festivaloch to ohodotili ...ako ozratym sa vsetko paci ale tato kravina postrada uplne vsetko

Underworld: Krvavé války (2016)

prve 3 diely boli uzasne...s novym napadom,vybornou reziou a este lepsim strihom....4 diel ach jaj a ten piaty, hned ako som cital ze komu dali reziu bolo jasne ze to bude zle ale ze az takto zle.....premyslam co natom filme nebolo zle....uz z prvych scen ako ide na motorke je vidiet ze veru nepracuje tu majster remesla ale serialovy radoby reziser

Příchozí (2016)

namet tu uz bol a v lepsom prevedeni.....nudne pasaze....obohrata myslienka filmu ....stale na to iste kopyto len pozmenia trosku dej a vymyslia jeden dva protichody.....

Westworld (2016) (seriál)

Keby urobili z toho 2h film, tak by mal ozaj spad.Kto videl povodne filmy vedel o com to bude a musim povedat ze sa s dejom ozaj vyhrali co bolo i trosku na skodu. Vykreslenie postav bolo viacej nez dostacujuce a niekedy som musel pretacat, kedze ma niektore dialogy nudili a boli podla mna zbytocne.Pekne rozuzlenie serie. Klasicka HBO produkcia vela krvi a nahoty.