Sněžné bratrstvo (2023)

Hodne silny pribeh, ale na muj vkus trochu moc dlouhe… zkraceni o pul hodiny by filmu prospelo.

Duna: Část druhá (2024)

Film mě po chvále ze všech stran trochu zklamal. Přišlo mi to moc dlouhé (místy jsem se trochu nudil a koukal na hodinky) a zároveň kdybych nečetl knížku, tak vlastně vůbec nepochopím děj. Rozhodně to není špatný film, ale aby to bylo v top 10 all time film - to fakt ne. Solidních 85%

Světová válka Z (2013)

Pribeh ma svoje mouchy, ale atmosfera super a film skvele vtahne do deje. Prijemne prekvapeni za 85%

Bullet Train (2022)

Nebylo to špatné, ale na můj vkus se film moc vlekl a bylo tam moc hluchých míst. ALe pár scén bylo luxusních a zasmál jsem se. 65%

Top Gun: Maverick (2022)

Pribeh je hodne jednoduchy a neni prevratny, ale ty sceny ze stihacek jsou bozi. Plus spousta nostalgie, 90%. Ale do top 100 filmu celkove to teda nepatri…

Vyšehrad: Fylm (2022)

Čekal jsem trochu více fotbalových vtipů, ale chápu že tvůrci chtěli oslovit širší publikum. I tak se jedná o dobrou bláznivou komedii -80%.

Bez vědomí (2019) (seriál)

Naprosto vynikajici atmosfera, dobrej pribeh… rozmyslel jsem se mezi 4 a 5, nakonec se priklanim ke 4. Ale stoji za shlednuti