S.Quentin QUALE

Filip CHOVANEC

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 18 34 51 67
    • 10.1.2017  13:29
    Krvavé příběhy Evropy (TV seriál) (2013)

Popravy - hodnotná je zejména část s vyvrácením hoaxu s nafilmovanou popravou Amona Gotha. Zrůdy - nic extra. Mstitel - zajímavá je část o Mussoliniho smrti. Tyrani - nic extra. Černá magie - nic extra. Vše dostupné na youtube. 50%

• 8.1.2017  20:07
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Nejlepší českej detektivní seriál. Momentálně mě lepší nenapadá. Doporučuju!

• 7.1.2017  16:52

Mám to stejný jako u Warcraftu. Skutečnost, že se jedná o filmovou adaptaci hry, beru jen a pouze jako náznak toho, že by se mělo jednat o fantasy a audiovizuální nářez. Vztahy k charakterům, postavám a příběhu mě nezajímají. Jak vídím hodnocení, good for me! V kině jsem si Assassíny užil naplno, přičemž mě mrzí snad jen to, že jsem musel jít na 3D, které nebylo uplně sračkoidní jak skoro vždycky, ale i tak budu rád, až si to zopáknu ve 2D. A ten příběh není zas tak slabej, jak se tady kňučí. Jednoduchej docela je, ale film má složitější výpravu, takže vzhledem k prostoru pro užívaní si akce bych to jako zápor nehodnotil. Spokojenost na 90%

• 7.1.2017  16:38
    Medvěd (1988)

Citová vydíračka mého útlého dětství....a mimořádně dobrá. Pro zájmce tady něco podobného a stejně perfektního. Doporučuju!

• 6.1.2017  13:56
    Šejdrem (TV film) (2008)

Jasně, bylo to ve čtvrtek večer na ČT1, ale v době, kdy se nehraje žádný kloudný sport, jsme u toho s chlapama v hospodě neskutečně chcípali. Je to variace na mluvící hlavy, navíc venkovany urážející(opěvující) reklama na chlast. Víte, kdyby chlast byl taková nuda jak v tom filmu, tak tolik lidí nechlastá. Jedna hvězda za naši odvahu, že jsme to chrabře nevypli a dokoukali to. BTW. dvoutísícej komentář mi nevyšel moc pěkně... :D 25%

• 6.1.2017  10:41

Jako jo, je to jeden z nejkvalitnějších animáků za poslední roky, ale já prostě preferuju vyhraněnější přístup k tomuto žánru. Cesta středem mi nevyhovuje. Takže například, když zůstanu v roce 2016, mi více vyhovoval jeden extrém pro děcka a druhý extrém pro dospělé. Příběhový kompromis taky dobrý, animace perfektní, ale je to jen chvalitebně. 75%

• 5.1.2017  10:09
    9. april (2015)

Skromný historický film o obsazení Dánska fašistickým Německem. I když se celý film odehrává na armádní půdě a jde o čistý válečný film, nečekejte žádnou velkolepou akci. Na škodu to není pro zejména pro diváky, kteří oželí spektakulární akční scény, protože takto to vypadá mnohem reálnějc. Stopáž plusem. 65%

• 4.1.2017  17:04

Za krev přidávám jednu hvězdu, jinak takmer nepozeratelná sračka. Tohle ja scénář tak na DVD se Stevenem Segalem. Bolehav hadra. 30%

• 4.1.2017  11:07

Když si odložíte mozek do sklenice na klapáky, tak se budete i bavit. Já tohle většinou nemusím, ale tady bylo několik subjektivních faktorů, díky kterým projednou zhřeším a dám se nadprůměrný hodnocení. Jinak je to samozřejmě akční (sci-fi) sračka. 70%

• 2.1.2017  11:36

Originální citová vydíračka. Jednou za čas se to dá skousknout, navíc tady se i nasmějete, takže proč ne. 80%

• 2.1.2017  11:33
    Toni Erdmann (2016)

Příběh naivně vtipkářkýho otce, který se snaží sblížit se svou dcerou,úspěšnou manažerkou nadnárodní společnosti. Malinko ulítlý film, ale dá se u toho nasmát. Pro Čechy asi chutné sousto v podobě hořké komedie. 85%

• 1.1.2017  10:28

Ne nesnesitelné, ale ještě horší než posledně. Měli by toho nechat. 55%

• 30.12.2016  15:42

Suprově obsazené drama z dob počátku minulého století, které se ze začátku může zdát jako romantika, ale situace se rázně změní. A to až tak nepříjemně, že jsem to vypnul, ale druhá šance po čase se vyplatila. Herci i prostředí perfektní. Bezútěšný film spíše pro dámské publikum. 80%

• 30.12.2016  10:48

Tak je ten film špatnej, nebo není? Co já vím... Konec trochu přitláčí na pilu, tak už nemám potřebu hejtovat, ale během první ultradepko-drama půle jsem se celkem proklínal, co jsem si to za sranec pustil. Hnusná Emily Blunt se vypitá poflakuje v depce od ničeho k ničemu a kde može, tam nařve tak, že to jeden mop nepobere. Hnus. Naštěstí druhá krimi půlka dojem napravuje, takže sem i lepší průměr dám, ale doporučit se neodvážím, protože jsem přesvědčenej, že spoustě diváků se tento film podaří nedokoukat. 65%

• 29.12.2016  17:57

Já jsem neměl žádný problém akceptovat postupně se rodící bizarnost celé situace, takže jsem ve výsledku nadmíru spokojený. Výprava je účelově chaotická a tajnůstkářská, ale já to mám vlastně rád, takže mě zamrzel pouze lacinější final fight na konec, jehož pointu jsem odhalil už v půlce filmu, což je ale z velké části jen a jen můj problém. Natočený je to super, jako top áčkové "akce" letos to lze doporučit. 90%

• 29.12.2016  17:31

Pro mě nejlepší Berg. Takhle to prostě mohlo být. Chybí zbytečný hlody a patos, katastroficko-survivalovej nářez jede hodinu. To mi prostě a jednoduše stačí. Dá sa doporučit pro zájemce o žánr. Nechybí gore. 90%

• 29.12.2016  17:21
    Gattaca (1997)

Zajímavé sci-fí krimi, které mohlo být odvyprávěné přece jen poutavěji. Originální příběh je hodně dobrý, bohužel výběr herců nebyl nejšťastnější, takže i když má divák zájem dozvědět se, jak to celé dopadne, do finále by rád po čase o dost zrychlil. 75%

• 22.12.2016  10:55
    Blair Witch (2016)

Aniž mám potřebu se tady rozčilovat nad kvalitou sequelu (nebo remaku?), velice stručně i ve vztahu k předchozí závorce konstatuju, že prostě jednoznačně preferuju originál. V dnešní době, kdy FFko nasere přes noc kdejakej nýmand, je něco takovýho jen zbytečným vycucnutím trademarku. 49%

• 21.12.2016  17:15
    Lidice (2011)

Krom Riestrovy elektrošokové kamery nemám co vytknout. Hate nechápu, problém nebude v kvalitě filmu, ale spíše na straně přijímače. Ano, je to hodně drama, protože to bylo hodně drsný. Co kdo proti tomu má, to nechápu. Hrůzova hudba perfektní. Doporučuju!

• 21.12.2016  01:01

Parádní horor z pořádně hororovýho prostředí, kterýmu nechybí vůbec nic podstatnýho. Možná by to chtělo objasnit víc souvislostí, ale to je detail. Super věc na konec roku. Doporučuju!

• 20.12.2016  15:40

Hutná atmosféra se této kriminálce rozhodně upřít nedá, bohužel je to takové velké čekání na ještě větší nic. Chtělo to líp vypointovat, pak by to byl hodně nadprůměrný kus. 65%

• 20.12.2016  15:39
    Ghostmates (2016)

Prvně je nutné upozornit, že se nejedná o horor ani přibližně. Ghostmates jsou, jak název napovídá, duchařskou (rom)komedií, která sice má pár zajímavých nápadů, ale přiběh je otřepaný a gagy poněkud ze slabšího soudku. Nemá cenu moc prozrazovat, protože by to mohlo byt taky úplně všecko, takže na jedno podívání odsouhlasím, ale za břicho jsem se upřímně bohužel nepopadal. Mohlo to být mnohem lepší. 55%

• 18.12.2016  18:50

K hodnocení přistupuju neutrálně, je to samozřejmě hovadina, ale je to taky zajímavé sledovat, jakou měli Amíci představu o Protektorátu. O samotném provedení atentátu se nemá vůbec cenu bavit, ale na tomto snímku je vidět, jaký měl atentát a vypálení Lidic (a Ležáků) celosvětovou odezvu už v dané době.

• 18.12.2016  17:48
    Ekipaž (2016)

Průměrnej katastrofickej film s přepálenou stopáží, kdy by první půlka zasloužila o polovičku sestřihnout. Druhá půlka už jede na regulérní žánrové vlně s pěkným provedením, ale pořád je to jen přiblblé béčko, které se ničím nevymyká, snad jen tím, že je z Ruska, za což teda nadhodnocovat nemíním. Anglickej dabing jsem málem nepřežil. 60%

• 18.12.2016  14:01

Zlej film. V tomto smyslu jeden z "nejhorších" za poslední roky. Vlažnější přijetí hororovým obecenstvem mě docela překvapuje. Za sebe (ne)doporučuju!

• 17.12.2016  12:52
    Spectral (2016)

Spokojenost. Koktejl akčního filmu z válečného prostředí se skoro hororovou zápletkou má sám o sobě předpoklady chutnat. Když přihodíte příjemné herce (dva z nich z Bayova válečného 13 hodin, jeden ještě navíc z The Pacific), je o zábavu postaráno. Vizuál je super, Junkieho hudba taky, takže kdyby se malinko přitlačilo na dané stopáži na peru (102 minut čistého času), plus kdyby se ubralo na amerikokapitánství, mohla to být klidně i pětka. Dá se doporučit jako kvatliní načančané béčko. 80%

• 17.12.2016  11:29
    Inkarnace (2016)

I když ústřední nápad v je úplně v pohodě a dal by se nazvat i inovativním, celkově jsem měl plný brejle tohle dokoukat do konce. Slabota. 40%

• 14.12.2016  14:27

V 75ti minutách vše, co potřebujete vědět o atentátu na Heydricha, resp. o Anthropoidu. Ke zhlédnutí zde. Komplexní info o Heydrichiádě pak tady. Každopádně tento ucelený a stopážově velmi snesitelný dokument by se měl promítat ve školách, je skvělý. Doporučuju na 100%!!!

• 11.12.2016  18:36

Je to hodně chromá pětka, ale mám pro ni dva důvody. Aniž bych se chtěl nějak více zamýšlet na faktem, že mluvíme o remaku kované klasiky, nelze bez čistého hejtu neuznat, že to je remake zdařilý, a to samo o sobé v dněšní dobé sračkoidních remaků znamená docela dost. Druhým důvodem je to, že holt nějaký čistokrevný (=béčkový) akčňák v topce mít musím, přičemž za tento se stydět nebudu muset. Objektivně je to sedm bez tří za čtyři. 85% Jako update po pád týdench snižuju přece jen na čtyři. Přidal jsem jinde.

• 7.12.2016  19:34
    Morgan (2016)