S.Quentin QUALE

Filip CHOVANEC

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68
    • 22.2.2017  20:00

Prostředí a hlavně hudba hodně v pohodě, jen ten příběh mi přišel hodně plochý a nenápaditý. Funkčních gagů jsem postřehl jen pár, což je největší škoda. Za podívání Moana určitě stojí, ale do dalšího běžícopásoidního animáku si ji určitě pamatovat nebudu......a když jo, tak jen kvůli zpívajícímu The Rockovi. 69%

• 12.2.2017  10:23

Rádoby gangsterská krimi, která vás unudí k smrti. 25%

• 12.2.2017  09:38
    Tut (TV seriál) (2015)

Opulentní minisérie, která v popředí asi tak tří reálných historickýc postav rozjiždí intrikářskou show stylu džejárovskýho Dallasu. Nebýt pár eRkových řezeb a sladké Sibylle Deen, bylo byl to asi nepozeratelné, a to i díky příšernému českému dabingu, ale tahkle jsem u toho kupodivu vydržel všecky tři díly. Doporučit nemůžu, tohle může být dle subjektivních preferencí od jedné do čtyř. Za mě 50%

• 11.2.2017  19:36

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Povedenej cyber-revenge-slasher, u kterýho se na 80timinutové stopáži nebudete mít čas nudit. Originální to moc není, ale natočený a naspaný je to dostatečně dobře, takže na sobotní večer, v mým případě odpoledne, ideál. 75%

• 11.2.2017  10:58

Kdyby tam byl aspoň náznak příběhu, dám se trojku, ale tohle je samoúčelný, až bych brečel. Vydržet se to dá, ale ke konci už jsem byl zralej na tabletku. 45%

• 11.2.2017  10:26

Takový čistokrevný béčko se stádem otřesných herců, který mě ale z bůhvíjakýho důvodu i bavilo. Viděl jsou stovky horších, takže usmolených 50% sem dám.

• 7.2.2017  09:00

Nocturnal Animals toho mají hodně a cokoliv z příběhu, který se zdá být díky paralelní výpravě mnohem složitější, než ve skutečnosti opravdu je, by bylo škoda prozrazovat. Pořád o tom přemýšlím a jak by řekl poet, tento velmi tradiční způsob podávání pomsty za studena mi přijde velmi netradiční. Na závěr zmíním bez jmenování herce, kteří tvoří nejsilnější partu za několik posledních měsíců. Perfektní film, doporučuju! 90%

• 7.2.2017  07:58

Další s nekonečnýho řádku zombárenských low-budget kusovek. Zájemcům o subžánr ano, ostatním ne. Můj šálek tohle uřčitě není. 50%

• 7.2.2017  07:55

Lehýnce nadprůměrná duchařina, která sice jaksi drží pohromadě a nějaký to bububu dokáže nadělat, ale vysledný efekt je přeci jen sériovkový. Spoustu věcí jakobych už někde viděl, vztah mezi postama tam sice je, ale jde úplně mimo příběh, takže je vatoidní. Kdo nemá na co kouknout v mrazivý večer, směle do toho, ale za týden nebudete vědět, že jste to viděli. 65%

• 5.2.2017  19:01

Doktorka Quinnová vs. afroamerický voodoo. Průměr. 69%

• 5.2.2017  18:59

Nejlepší na tomto dílu je, jak Bond fackuje ženský. Pravej oldschool! :D 69%

• 4.2.2017  19:11
    Detour (2016)

U mě teda o dost větší zklamaní než u ostatních, jak to tady sleduju. Dvě hvězdy za srážku chlapa kamionem, jinak mě to moc nebavilo. 40%

• 3.2.2017  15:03
    Spojenci (2016)

Potěší eRkové akční scény, byť jsou kraťoučké a je jich jen pár. Potěší aspoň náznak bombardování Londýna, kterýho jsem se nedočkal ani třeba v Králově řeči. Zamrzí málo akce a celkové slabý scénář, nuda ale nehrozí, takže lehký nadprůměr, i když na Spojence zapomenu asi hned zítra. 70%

• 2.2.2017  18:47
    Lion (2016)

Silnej příběh, to asi ano, takže i přes to, že takováto dramata nevyhledávám, jsem Liona v pohodě dokoukal. Z oscarových nominací chápu hubdu, adaptovaný scénář, kameru a asi i Patela. Nicol Kidman s mě v paruce a s nudou u nosu spíš rozesmála. Film pro starý babky. 60%

• 29.1.2017  19:16
    La La Land (2016)

Úplně průměrná rom-com. Tohle je něco podobnýho, ale ve všech ohledech lepšího. Co se Oscarů týče, akceptoval bych nějaký technický kategorie a možná Emmu Stone, jinak je to omyl. 55%

• 29.1.2017  18:06
    Whiplash (2014)

A tak na muzikál docela dobrý. Simmons dostal ocenění zaslouženě, jinak mě tento typ hudby za srdce nebere. Teller je otravnej xicht. Příběh chybí. Celkově lehký nadprůměr. 69%

• 29.1.2017  12:15

Vyrovnávání se se svou minulostí gerojů z jůesej mě fakticky nezajímá, na což jsem ukrutně nadával u oscarové břeče 12 let v řetězech. Tady je to o nečem jiným, protože český divák se necítí toliko znásilněn. Oproti skorooscarovému Nespoutanému Djangovi, kde si Tarantino tématiku vyloženě kroutí k divákovu pobavení, tady hraje rasismus 50/50 ku úplně jinému historickému milníku, takže i když je segregace divákovi cpána co chvíla, celkový dojem z filmu mně to kazilo jen malinko, což bude spojeno i s jistým zadostiučiňujícím efektem, který ale, jak znám pány akademiky, může být právě tím pouze skorooscarovým. Přes pomalejší rozjezd se mi Hidden Figures líbily, protože je to především z pohledu "Star Wars" poučný film. Zde je nominace na Oscar smysluplná, ale odbouraný rozhodně nejsem. 75%

• 29.1.2017  10:38

Tentokrát tak tak tři hvězdy. Nebýt (jako u Nicholse téměř zpravidla) výraznější pointy, byla by to čistá nuda. Sama pointa ani není přiliš dotažená, takže v kombu s pochudlou a kolotočoidní cestou k ní je to asi nejslabší autorův snímek. I tak ale Jeff Nichols stále za pozornost stojí, v ranku nezávislé tvorby má pořád co říct. 50%

• 28.1.2017  18:12

S lítostí tady bliju, ale vězte, že je to takmer nedopatřením. Kdyby američtí akademici nebyli stádem teplometů, nenominovali by sračky na Oscar, já bych o podobných filmech neprůstřelně nevěděl, a tím pádem bych tady nemusel kazit vyšponovaný hodnocení v sekci filmů pro starý sentimentální perze. Dobu mezi smrtí a funusem miluje přece každej, tak proč o tom nenatočit film, ne? Dvě hvězdy za to, že jsem se dvakrát zasmál a že jsem to dokoukal, jinak takmer nepozeratelná záležitost. Fotbal Příbam - Bohemka 0:0 je proti tomuto vrchol entertainmentu. 30%

• 28.1.2017  16:07

Tohle není Tahle země není pro starý. Herecká kvalita je zde neoddiskutovatelná, ale samotnej příběh mě moc nebavil, takže ano, Oscar to dostat může.... 65%

• 28.1.2017  13:42
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Po 4. díle můžu s klidem říct, že je to koukatelná záležitost. 69%

• 28.1.2017  12:57

Základ novodobého válečného filmu. 100%

• 28.1.2017  12:06
    Rozpolcený (2016)

Split rozhodně stojí za pozornost. McAvoy vyloženě baví, Anya Taylor-Joy se líbí, Shyamalan jako scénárista zaujme. Bohužel i mě Shyamalan jako režisér trochu sere, protože bych si tento filmek představoval mnohem více hororový. Deset minut na konci je mně málo. 80%

• 26.1.2017  17:31

Takmer nepozeratelné audiovizuální porno, ze kterýho jsem dostal na první pokus krásný zaspání, na druhý pokus bolehlav. Nevěřil bych, že toto někdy řeknu, ale zlatej BvS. Fandům komiksu to neberu, ale tohle mělo zůstat na papíře. Hrdina s takovýma schopnostma má zůstat v nekonečné představivosti lidské. Tohle je na mě prostě moc.

• 25.1.2017  13:40

Kombinace romantika a Woody Allen, kterou jsem v pohodě přežil. Neměl bych dát 5*?????

• 23.1.2017  16:27
    Pustina (TV seriál) (2016)

No, není to vůbec jednoduchý tady s tou Pustinou. Ani nevíte, jak mě ten seriál pří prvních dílech (resp. první projekci celé série) neuvěřitelně sral. Je to dáno dvěma skutečnostma. Tu první jsem jí při druhé projekci odpustil, protože když se na ni díváte znova, zajímá vás každý detail, takže silný dojem počátečního nekonečnýho natahování zcela vymizí. Kvůli té druhé nemilosrdně (a ač nakonec i nerad) strhávám jednu hvězdu. Ten seriál je parádní, napsanej je skvěle, je nečitelnej, výborně zahranej i precizně nasnímanej, ale kurva já tak nesnáším slovo "sociální" a všecko co je s ním spojený, takže i když jsem zvyklej na filmy, který nemaj žádný kladný postavy, tak tenhle pojebanej zvyk českých filmařů točit pesimistický filmy o póvlu všeho druhu vrcholí ve sračce Kobry a užovky a tady, no nastěstí tady tato Pustina má aspoň tu scénaristickou kvalitu. Jo, přiznávám první zmýlenou a nakonec doporučuju. Spolu s Mamonem a Labyrintem se jedná o nejlepším českou minisérii posledních dekád. 85%

• 10.1.2017  13:29
    Krvavé příběhy Evropy (TV seriál) (2013)

Popravy - hodnotná je zejména část s vyvrácením hoaxu s nafilmovanou popravou Amona Gotha. Zrůdy - nic extra. Mstitel - zajímavá je část o Mussoliniho smrti. Tyrani - nic extra. Černá magie - nic extra. Vše dostupné na youtube. 50%

• 8.1.2017  20:07
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Nejlepší českej detektivní seriál. Momentálně mě lepší nenapadá. Doporučuju!

• 7.1.2017  16:52

Mám to stejný jako u Warcraftu. Skutečnost, že se jedná o filmovou adaptaci hry, beru jen a pouze jako náznak toho, že by se mělo jednat o fantasy a audiovizuální nářez. Vztahy k charakterům, postavám a příběhu mě nezajímají. Jak vídím hodnocení, good for me! V kině jsem si Assassíny užil naplno, přičemž mě mrzí snad jen to, že jsem musel jít na 3D, které nebylo uplně sračkoidní jak skoro vždycky, ale i tak budu rád, až si to zopáknu ve 2D. A ten příběh není zas tak slabej, jak se tady kňučí. Jednoduchej docela je, ale film má složitější výpravu, takže vzhledem k prostoru pro užívaní si akce bych to jako zápor nehodnotil. Spokojenost na 90%

• 7.1.2017  16:38
    Medvěd (1988)

Citová vydíračka mého útlého dětství....a mimořádně dobrá. Pro zájmce tady něco podobného a stejně perfektního. Doporučuju!

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68