S.Quentin QUALE

Filip CHOVANEC

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68
    • 24.3.2017  14:27

Když jsem na začátku slyšel ten metal, myslel jsem, že to zrovna vypnu, no byla by to chyba. Devil's Candy sice nemá žádný spletitý scénář, ale od začátku jde pomalu ale jistě, obestřen hutnou depresivní atmosférou, za svým satanášským cílem. Finále mohlo být trochu lepší, ale i tak to umě na pěknou čtyřku stačí. 75%

• 19.3.2017  19:15

Pětka pro Logana je takovou tou pětkou z povinnosti. Říkám si, že je lepší takováto eRková řezba než žádná eRková řezba, lepší takovýto komiksák než většina předigitálněvybordelařených komiksáků, který teď v posledních letech vychází. Na druhou stranu toto určitě není podívaná, kterou bych měl chuť si nějak často opakovat. Pod komiksákem si představuju zábavnou eRkovou show typu Deadpoola, nikoliv komiksový geriatrický umučení Krista. Logan je krom parádní řezby taky bezúztěšným depresivním očistcem oblíbené a dnes už tradiční postavy, což je i s ohledem na derniéristický pojetí pojetím zcela neservilním. Někomu se toto pojetí líbit může, já s nim jako s jednorázovkou problém taky nemám, ale s případným vyhajpováním tohoto přístupu k žánru bych asi měl problém. Škoda ho, kluka, stačilo tak málo. 90%

• 16.3.2017  23:03
    John Wick 2 (2017)

Jednička byla perfektním akčním guilty pleasure, tohle se ještě jakš takš dalo, ale víc nechci, protože to už by byla, obávám se, strašná onanie. Jelikož jsme se dostali do situace, kdy je více či méně schopným killerem každý bezďák, Kocourkov je dovršen. Pozlátko to má, zbytečný dvě hodiny tak...nevím, kina nelituju, ale když se s Wickem teď rozloučíme, bude to nejlepší řešení. Což se samozřejmě nestane dle konce. 75%

• 14.3.2017  19:57
    Bedeviled (2016)

Trochu bububu na kdejakýho hororovýho greenhorna tenhle cybershit udělá, ale mnohem spíš si po tom zejdete na ušní, jak vám bude z nazvučení strojených jump scares stříkat krev z uší. Standardně s takovýmato duchařinkama problém nemám, ale toto mi přišlo slabší a lacinější. 40%

• 4.3.2017  13:53

Na tohle musí mít člověk svou povahu. Příběh je v pohodě, charaktery postav taky, ale mě tyto noirovsky přiblbý dialogy neskutečně serou. Nic pro mě. 60%

• 2.3.2017  09:51

Na rovinu říkám, že pokud tohle bude nejlepší díl série, tak to zvednu na pět. Komentář doplním....

• 2.3.2017  09:50
    Pasažéři (2016)

Tak tohle si nezasloužilo tak debilní scénář, fakt ne. Komentář později....

• 22.2.2017  20:00

Prostředí a hlavně hudba hodně v pohodě, jen ten příběh mi přišel hodně plochý a nenápaditý. Funkčních gagů jsem postřehl jen pár, což je největší škoda. Za podívání Moana určitě stojí, ale do dalšího běžícopásoidního animáku si ji určitě pamatovat nebudu......a když jo, tak jen kvůli zpívajícímu The Rockovi. 75%

• 12.2.2017  10:23

Rádoby gangsterská krimi, která vás unudí k smrti. 25%

• 12.2.2017  09:38
    Tut (TV seriál) (2015)

Opulentní minisérie, která v popředí asi tak tří reálných historickýc postav rozjiždí intrikářskou show stylu džejárovskýho Dallasu. Nebýt pár eRkových řezeb a sladké Sibylle Deen, bylo byl to asi nepozeratelné, a to i díky příšernému českému dabingu, ale tahkle jsem u toho kupodivu vydržel všecky tři díly. Doporučit nemůžu, tohle může být dle subjektivních preferencí od jedné do čtyř. Za mě 50%

• 11.2.2017  19:36

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Povedenej cyber-revenge-slasher, u kterýho se na 80timinutové stopáži nebudete mít čas nudit. Originální to moc není, ale natočený a naspaný je to dostatečně dobře, takže na sobotní večer, v mým případě odpoledne, ideál. 75%

• 11.2.2017  10:58

Kdyby tam byl aspoň náznak příběhu, dám se trojku, ale tohle je samoúčelný, až bych brečel. Vydržet se to dá, ale ke konci už jsem byl zralej na tabletku. 45%

• 11.2.2017  10:26

Takový čistokrevný béčko se stádem otřesných herců, který mě ale z bůhvíjakýho důvodu i bavilo. Viděl jsou stovky horších, takže usmolených 50% sem dám.

• 7.2.2017  09:00

Nocturnal Animals toho mají hodně a cokoliv z příběhu, který se zdá být díky paralelní výpravě mnohem složitější, než ve skutečnosti opravdu je, by bylo škoda prozrazovat. Pořád o tom přemýšlím a jak by řekl poet, tento velmi tradiční způsob podávání pomsty za studena mi přijde velmi netradiční. Na závěr zmíním bez jmenování herce, kteří tvoří nejsilnější partu za několik posledních měsíců. Perfektní film, doporučuju! 90%

• 7.2.2017  07:58

Další s nekonečnýho řádku zombárenských low-budget kusovek. Zájemcům o subžánr ano, ostatním ne. Můj šálek tohle uřčitě není. 50%

• 7.2.2017  07:55

Lehýnce nadprůměrná duchařina, která sice jaksi drží pohromadě a nějaký to bububu dokáže nadělat, ale vysledný efekt je přeci jen sériovkový. Spoustu věcí jakobych už někde viděl, vztah mezi postama tam sice je, ale jde úplně mimo příběh, takže je vatoidní. Kdo nemá na co kouknout v mrazivý večer, směle do toho, ale za týden nebudete vědět, že jste to viděli. 65%

• 5.2.2017  19:01

Doktorka Quinnová vs. afroamerický voodoo. Průměr. 69%

• 5.2.2017  18:59

Nejlepší na tomto dílu je, jak Bond fackuje ženský. Pravej oldschool! :D 69%

• 4.2.2017  19:11
    Detour (2016)

U mě teda o dost větší zklamaní než u ostatních, jak to tady sleduju. Dvě hvězdy za srážku chlapa kamionem, jinak mě to moc nebavilo. 40%

• 3.2.2017  15:03
    Spojenci (2016)

Potěší eRkové akční scény, byť jsou kraťoučké a je jich jen pár. Potěší aspoň náznak bombardování Londýna, kterýho jsem se nedočkal ani třeba v Králově řeči. Zamrzí málo akce a celkové slabý scénář, nuda ale nehrozí, takže lehký nadprůměr, i když na Spojence zapomenu asi hned zítra. 70%

• 2.2.2017  18:47
    Lion (2016)

Silnej příběh, to asi ano, takže i přes to, že takováto dramata nevyhledávám, jsem Liona v pohodě dokoukal. Z oscarových nominací chápu hubdu, adaptovaný scénář, kameru a asi i Patela. Nicol Kidman s mě v paruce a s nudou u nosu spíš rozesmála. Film pro starý babky. 60%

• 29.1.2017  19:16
    La La Land (2016)

Úplně průměrná rom-com. Tohle je něco podobnýho, ale ve všech ohledech lepšího. Co se Oscarů týče, akceptoval bych nějaký technický kategorie a možná Emmu Stone, jinak je to omyl. 55%

• 29.1.2017  18:06
    Whiplash (2014)

A tak na muzikál docela dobrý. Simmons dostal ocenění zaslouženě, jinak mě tento typ hudby za srdce nebere. Teller je otravnej xicht. Příběh chybí. Celkově lehký nadprůměr. 69%

• 29.1.2017  12:15

Vyrovnávání se se svou minulostí gerojů z jůesej mě fakticky nezajímá, na což jsem ukrutně nadával u oscarové břeče 12 let v řetězech. Tady je to o nečem jiným, protože český divák se necítí toliko znásilněn. Oproti skorooscarovému Nespoutanému Djangovi, kde si Tarantino tématiku vyloženě kroutí k divákovu pobavení, tady hraje rasismus 50/50 ku úplně jinému historickému milníku, takže i když je segregace divákovi cpána co chvíla, celkový dojem z filmu mně to kazilo jen malinko, což bude spojeno i s jistým zadostiučiňujícím efektem, který ale, jak znám pány akademiky, může být právě tím pouze skorooscarovým. Přes pomalejší rozjezd se mi Hidden Figures líbily, protože je to především z pohledu "Star Wars" poučný film. Zde je nominace na Oscar smysluplná, ale odbouraný rozhodně nejsem. 75%

• 29.1.2017  10:38

Tentokrát tak tak tři hvězdy. Nebýt (jako u Nicholse téměř zpravidla) výraznější pointy, byla by to čistá nuda. Sama pointa ani není přiliš dotažená, takže v kombu s pochudlou a kolotočoidní cestou k ní je to asi nejslabší autorův snímek. I tak ale Jeff Nichols stále za pozornost stojí, v ranku nezávislé tvorby má pořád co říct. 50%

• 28.1.2017  18:12

S lítostí tady bliju, ale vězte, že je to takmer nedopatřením. Kdyby američtí akademici nebyli stádem teplometů, nenominovali by sračky na Oscar, já bych o podobných filmech neprůstřelně nevěděl, a tím pádem bych tady nemusel kazit vyšponovaný hodnocení v sekci filmů pro starý sentimentální perze. Dobu mezi smrtí a funusem miluje přece každej, tak proč o tom nenatočit film, ne? Dvě hvězdy za to, že jsem se dvakrát zasmál a že jsem to dokoukal, jinak takmer nepozeratelná záležitost. Fotbal Příbam - Bohemka 0:0 je proti tomuto vrchol entertainmentu. 30%

• 28.1.2017  16:07

Tohle není Tahle země není pro starý. Herecká kvalita je zde neoddiskutovatelná, ale samotnej příběh mě moc nebavil, takže ano, Oscar to dostat může.... 65%

• 28.1.2017  13:42
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Po 4. díle můžu s klidem říct, že je to koukatelná záležitost. 69%

• 28.1.2017  12:57

Základ novodobého válečného filmu. 100%

• 28.1.2017  12:06
    Rozpolcený (2016)

Split rozhodně stojí za pozornost. McAvoy vyloženě baví, Anya Taylor-Joy se líbí, Shyamalan jako scénárista zaujme. Bohužel i mě Shyamalan jako režisér trochu sere, protože bych si tento filmek představoval mnohem více hororový. Deset minut na konci je mně málo. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 18 35 51 68