Admirál (2008)

Je veľká škoda, že pán režisér vykresľuje život admirála Alexandra Vasiljeviča Kolčaka ako romantika na úkor dôležitých životných míľnikov, ktoré nespomína vôbec. A tak divákovi vôbec nemusí dôjsť, že sleduje film o skvelom bojovníkovi, veliteľovi čiernomorskej flotily a zarytom bielogvardejcovi. Zase jeden film, ktorý je poňatý skôr ako "lávstory", než kvalitný historický film.

Agentky D.E.B.S. (2004) odpad!

Stupid, stupid, stupid. Oooo, aby som nezabudol - STUPID!!! A nezachránia to ani pekné (?) baby, keďže sú stupid.

Agent v sukni 2 (2006)

Mňa tá tlustá "pani" ale hodne pobavila. Jedna z tých lepších prevlekových komédií.

Agent WC 40 (1996)

Kvalitou síce slabšie ako Bláznivé strely, ovšem stále rozhodne nadpriemerná paródia. Pravdou však je, že isté hluché miesta tu sú, tak dnes to za 5 nebude, ale Leslieho fanúšikovia si určite užijú.

Agent z Hong Kongu (2001)

Jackie má aj lepšie filmy, toto je taký podpriemer, ale nahá bitka na tureckej tržnici ma vážne vzala. Jackie je proste týpek, ktorý vie urobiť srandu za každých okolností. Ale predsa len dosť mi vadil veľmi nesúvislý dej.

Aha - dvaja v tom (2008) (pořad) odpad!

Neni dostatočnou ranou od života volať sa Paviel Rochnyak, a byť vlasový štylista? Aby bolo dielo skazy dokonané, treba sa ešte navyše prezentovať v takomto "klenote"?

Ájurvéda - umění bytí (2001)

Dokument o matke všetkých liečebných systémov, starej niekoľko tisícročí. Ájurvéda pomaly naberá na popularite aj v západnom svete o čom svedčí aj tento indicko - európsky dokument, ktorý sa snaží bežnému človeku priblížiť podstatu starej liečiteľskej múdrosti vychádzajúcej z poznania sily prírody a vnímania vzniku choroby u človeka komplexne. V tom by som videl rozdiel s modernou západnou alopatickou medicínou. Ájurvéda sa snaží liečiť príčinu choroby, nie jej dôsledok. A potvrdzujú to aj výpovede vyliečených pacientov z chorôb, ktoré v západnom svete plnia cintoríny. V každom prípade vidieť starého guru, ako pred kamerou zhltne mililiter ortuti zmiešanej s akýmsi bylinkovým extraktom a nič sa mu nestane, alebo ochromí a následne opäť rozchodí človeka stlačením istých nervových zakončení na tele je pre mňa zaujímavé a presviedča ma o tom, že títo maníci už dlhé roky vedia, čo robia. Vďaka ČT za takéto dokumenty pri ktorých sa človek dozvie veľa nového (do včera som si myslel, že ajurvéda bude asi nejaké indické korenie ;-)) a pozastaví sa nad vecami, ktoré mu unikajú vo víre dnešného uponáhľaného konzumného sveta.

Akce kachna (2001)

Pôvodne som si myslel, že sa bude jednať o upútavku na zľavu na hydinové mäso v nejakom hypermarkete, ale nestalo sa tak. Tento operenec je divoký rodinný miláčik, nie je určený na konzumáciu a volá sa Hildegarda. Skúste naňho s nekalým úmyslom siahnuť trom dobre naštartovaným súrodencom a spoznáte ich spravodlivý hnev podobne ako dvojica strašlivo záporných zlosynov.

Akční komando (1997)

No to som si zas dal... Som si mal radšej zlomiť ruku, ako toto DVD vložiť do mechaniky. Stačí si pozrieť filmografiu hlavného hrdinu, ale to som ja netušil a tak som trpel. Ale nie dlho, lebo všetko má svoje hranice. 1* ani neviem za čo. Žeby z ľútosti?